Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MiracleMu Ex803 | exp: 500x drop: 30 | Full Balansed | GMO Style | OPEN 01.05.2016


nerav

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wygląda siła mobów tutaj ? Opłaca się robić EE do PT czy moby są tak slabe ze nie potrzeba w ogole EE ? Jedynie co sie opłaca to robić ogółem pełne pt ? Jakies gold pT albo cos takiego ? 

Ile kont na raz można odpalić ? 

Jak działają Elfie bufy w ogole ? zwiekszaja dmg/def u ludzi czy nie i jak to działa ogółem bo nie miałem kiedy wejsc na testy bo dopiero znalazlem prezentacje i nic nie wiedziałem o testach :) 

tak samo czy skile maja faktycznie taki zasięg jak pisze na skilu czy jest jakas zmiana przez AT zrobiona itp ?

Opublikowano

Jak wygląda siła mobów tutaj ? Opłaca się robić EE do PT czy moby są tak slabe ze nie potrzeba w ogole EE ? Jedynie co sie opłaca to robić ogółem pełne pt ? Jakies gold pT albo cos takiego ? 

Ile kont na raz można odpalić ? 

 

Co do kont to pewnie bez limitów, więcej na liczniku to więcej ludzi wejdzie :D typowy ENG 

 

­

Opublikowano

lecz poprosil bym o odpowiedzenie całościowe a nie tylko o konta 

 

Cyt:

Jak wygląda siła mobów tutaj ? Opłaca się robić EE do PT czy moby są tak slabe ze nie potrzeba w ogole EE ? Jedynie co sie opłaca to robić ogółem pełne pt ? Jakies gold pT albo cos takiego ? 

Ile kont na raz można odpalić ? 

Jak działają Elfie bufy w ogole ? zwiekszaja dmg/def u ludzi czy nie i jak to działa ogółem bo nie miałem kiedy wejsc na testy bo dopiero znalazlem prezentacje i nic nie wiedziałem o testach  :)

tak samo czy skile maja faktycznie taki zasięg jak pisze na skilu czy jest jakas zmiana przez AT zrobiona itp ?

Opublikowano

Bardzo swietny serwer nie zalatwo nie za trudno w sam raz naprawde warto wbijac.

 

Spoty arena.

 

No ale jak ktos liczy ze wszystko kupi w sklepie to nie ma po co wbijhac.

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...