Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][DISS].Pestka. vs harnaś?


.Pestka.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wyzywający: ja
Wyzwany: harnaś
Wstawienie prac do: do 7 dni
Głosowanie do: do 7 dni
Tematyka: przyjmiesz to coś wykminimy
Notatka: ja z tobą ty ze mną bez słów czysto kwita

Nie wiem co jest z tym generatorem ale mi nie działa zbytnio :(

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Oficjalnie zatwierdzam ten pojedynek.

 

 

6o9r90a.gif

 

Szczerze pisząc to liczyłem, że się wtrącisz :D

 

Możesz dać dla nas temat, pociśniemy się pod jeden.

­

1357577137-U262310.png

Opublikowano
 

Potrzebuje Cie jak.... żartuje, spierdalaj przymule

Byłeś moim przyjacielem teraz Cie rozpierdole jak typową polską cebule

Pamiętaj pizdeczko, że to ja jestem tu królem, 

a ty po tej walce będziesz miał tylko podbite oko i jebane nerwobóle

 

Raka dostaje od tych twoich gadek co mi czasem pierdolisz na steamie

Chwaliłeś się dziewczynami, ile to panienek już nie zaliczyłeś

Może nawet i bym Ci wtedy uwierzył, ale problem jest jeden

Ciebie nawet d****a z roksy by nie dotkneła bo jesteś jebanym zerem

 

Życie bez forum, u Ciebie w ogóle coś takiego istnieje?

Jak dostałeś perma to chciałeś się rzucać na line i krzyczałeś

"ŚWIAT JUŻ DLA MNIE NIE ISTNIEJE"

Skończ już płakać pizdo, przestać odpierdalać taką biede

a jeżeli bardzo chcesz, to nawet zapłace Ci za ortopodę.

 

Spytasz czemu za ortopedę? Opcja jest bardzo prosta

Tak Cie w Kato napierdolę, że będziesz wyglądać gorzej niż Anna Grodzka

Mam nadzieje, że przyjedziesz, Que festival i te sprawy

Lecz nie skończysz tak jak planowałeś - najebany, tylko będzie tak jak ja chce i będziesz rozjebany.
Opublikowano

­ZYCIE BEZ MPC, WOLALBYM TO NIZ ZYCIE W ŁDZ

CHCESZ TU LECIEC JAK OSET, SKONCZYSZ TYLKO JAK ŚCIEMA ŁDZ
ROZEBRANY NIE POLECISZ A SPŁYNIESZ NA DNO JAK BOSKI
PO TYM DISSIE KONTO CI SPIERDOLI #KORZENIOWSKI
 
NIE POLECE TUTAJ CHUJOWYMI HASZTAGAMI #PATROL D&B
PO TWOIM SERWERZE W METKA NA RACHUNKU BEDZIE TYLKO DE&BET
HARNAS ZACZYNA KARIERE STRIMERA, PEWNIE Z ZIOMKIEM WALCZAKIEM
DAMIAN LUBI PIESKI, A HARNAŚ LIZAĆ PALE
 
RAK JELITA GRUBEGO, TEMAT DAŁ PAWEŁEK,
NACHYL SIĘ, DR HAJDA ZROBI CI KOLANOSKOPIE, BO JA JEDYNIE SKOPIE CI RYJ,
WSIADAJ NA ŁÓDŹ, BO PO DISSIE NIC TAM NIE ZOSTANIE JAK W MACEDONII #SKOPJE
WYJE WYJE WYJE BANE MAM, WSIADAM W BANE I JADĘ MU WPIERDOLIĆ
 
JEBAC CIEBIE, JEBAC WIDZEW i TWOJA NIUNIE
CHOCIAZ JAKA NIUNIE, TYLKO W STATUSACH MOZESZ PODRYWAC JULIE
SPEDALONY 18 LATEK CALE ZYCIE W METINIE, WYJDZ NA DWOR KRETYNIE
WYJRZYJ ZA OKNO ZIOMIE, POMYSL O SOBIE, CHORUJESZ NA SCHIZOFRENIE
OBEJRZYJ SKOKI MAŁYSZA, POSŁUCHAJ MATKI, SKRÓĆ JEJ CIERPIENIE
I TAK JESTEŚ ZEREM, MAŁYSZ ZAKOŃCZYŁ KARIERĘ, ZRÓB TO SAMO.
 
No offence, widzimy się harnaś w kato <3
 
No k***a na temat to za dużo nie pojechałeś XDD
Pisaliśmy to po 20minut, także nie wyzywajcie nas xxdxdx

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Jak już wjechałeś na majami wajs to mogłeś to troche bardziej pociągnąć i coś z papieżem wymyśleć, ale i tak głos oddaje na @harnaś

Opublikowano

głos na pestke bo ktoś się musi nad niepełnosprawnymi zlitować. 

noł ofens 

 

 

Carrnij mnie to w cs'ie ­

 

Opublikowano

Oceniając tekst, głos na Pestke. Bardziej przypadł mi do gustu i lepiej się czyta (zapomniałeś o caps locku).

146361479076443945952.png

Więcej info na profilu : ) Zgoda na sygnature od Makina

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...