Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Parę pytań na temat - jakie konfy na alieny + bicie innych


Thuggee

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Zawsze miałem problem z tym aby było dobrze a tak nie jest.

Z Alienami najgorzej nie było - zawsze te pvp.

 

Jak ubieracie swoje statki na Alieny a jak na bicie innych statków. + Formacje .

Interesowało by mnie np konfa na kubika bo o tym mowa , a jaka konfa np golec vs golec lub karetka vs karetka.

Za pomoc dziekuje . :)

Dodam ze mam fulke + 10 havo 10 herk 100 lf4 itp 50 na 16.

Opublikowano

Na cuby zależy z czego bijesz, jak sab/x3 i golec to starczy 1 czołg i 1 szybka z paroma osłonami w dronach. Mi na aegisie z 25x lf4 starcza 400k osłon i sab/x3. Na alieny 1 czołg(15/16 osłon na statku) 1 szybko z 2-3 osłonami w dronach, jak jestes leniwy to szukasz NPC na szybkiej, zmieniasz konfe i robisz sobie w międzyczasie coś innego. Statki różnie, ja jak latam typowo partyzancko do 2x FS, na 1 jedna osłona w dronach, n 2 full osłon. Jak typowo pod pvp to 1 FS+1osłona i 2 czołg+kilka osłon w dronach na solówki.

Opublikowano

Mozesz to napisać troszke inaczej np

1 Konfa-: co i jak

 

 

2 Konfa-:co i jak

 

 

Napisze może jak ja mam.

 

1 Konfa - Napedy+4 oslonki / Drony - 10 Oslon 10 lf4

2 Konfa - Full Napedy / Drony - 8 Oslon 12 lf4

Pet full lf4

 

Co robie zle? :)

Wiadomo jesli bede sie bil z kims z kim sie ustawie to inaczej sie robi , bardziej mi chodzi o statki ktore sie gania na mapach .

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Spróbuj 1: full napęd na statku, drony 1:1 lf4/bo2

2:full osłony na statku, drony full lf4

a jak bys dal havo i herki ?

Opublikowano

1 konfa herki 2ga konfa havo, bo nie ma tam osłon w dronach :p

Ja preferuje na 1 konfie zamiast 1:1 lf4 bo2 to 6bo2 i reszta lf4

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...