Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na którym serwerze jest najwięcej graczy?


stangolski

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Ralestia.pl

xD jak tam będzie 100 graczy to będzie dobrze

 

Laneris/Baria/Vesteris/Athes ;)

 

 

Muszę przyznać że fajnie spamujesz w temacie tak by inni wbijali na twój serwer :)

Ale reklamuj, czym więcej twój serwer ma graczy tym więcej kupców na allegro.

Chyba o błędzie nawet nie wiesz, a ja z tego ładną kasę zbieram  :yay:

Zapraszam na Lanerisa, i allegro po kupno bryłek!

Opublikowano

 

 

Ralestia.pl

xD jak tam będzie 100 graczy to będzie dobrze

 

Laneris/Baria/Vesteris/Athes ;)

 

 

Muszę przyznać że fajnie spamujesz w temacie tak by inni wbijali na twój serwer :)

Ale reklamuj, czym więcej twój serwer ma graczy tym więcej kupców na allegro.

Chyba o błędzie nawet nie wiesz, a ja z tego ładną kasę zbieram  :yay:

Zapraszam na Lanerisa, i allegro po kupno bryłek!

 

Hahahha, nie pisz tak bo siuras się powiesi jak się dowie, że więcej zarabiasz od niego :D

 

 

 

Tak ogólnie to teraz najwięcej graczy jest na serwerach 

Easy :

-Baria (1,5/2k)

-Invoria (1k)

 

Medium :

-Vesteris (1/2k)

-Athes (1/2k)

 

Hard :

-Balmora (około 1k myślę)

-VirtualMT2 (około 1,5k)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...