Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytania odnośnie serwera prywatnego


NeverTrue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo

Z tego co wiem na revgame serw kosztuje 20zł 

Kilka pytań:

Jakie płatności 

Co ile płaci się?

Czy co miesiąc

czy kwartalnie czy rocznie? 

Proszę o odp najlepiej gks0700 czy jakoś tak bo to chyba jego revgame.

Czego revgame? bo mi się spodobały pliki serwerowe ten czat <3

baner.png

Opublikowano

To są pliki gila i ten czat jest w nich. Nie płać komuś za coś co sam możesz zrobić. 
Jak dobrze poszukasz to kupisz hosting za 20zł na kilka miesięcy i możesz postawić sobie co tylko tam chcesz. 

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

te wszystkie pseudo serwisy są gówno warte mówiąc szczerze

co do czatu to kopiujesz tylko css w większości przypadków nie musisz nawet pytać o pozwolenie na kopiowanie bo wcześniej został on kilka razy skradziony (nie wiem o który czat dokładnie ci chodzi)

zazwyczaj płacisz co miesiąc ale 20zł/miesiac? masz VPSa za to a serwer na kilkanaście osób bez problemu postawisz na hostingu za kilka zł

Hejo

Opublikowano

znaczy mogę na blutu.pl lub vior.pl tylko jak dopiąłem domene .ga to czarny ekran na sfgame nie wczytuje nic a czatu tez nie umiem :(

baner.png

Opublikowano

Znaczy umie postawic serwa na plikach zeusxp ale nie umiem zrobic is,czat,smsshop,psc itd...

 

No to zaczynaj :)

 

http://www.kurshtml.edu.pl/css/

http://www.kurshtml.edu.pl 
http://phpkurs.pl
http://www.sql-kursy.pl/mysql-podstawy-mysql-create_table.html 

Nie wiem czy akurat te "kursy" są dobre, pierwsze wyniki z google.

 

Powodzenia :) 

 

­

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

idzie mi jakoś praca na serwem? 

 

 

=======> Szata graficzna <=======

 

5040414616029681502925.png

 

========>ItemShop(zeus ale dodaje nowe funkcje!) <=========

 

5273914616029681502925.png

 

 

2!!

 

2080514616029681502925.png

Proszę o ocenę

baner.png

Opublikowano

Plus nie masz żadnej pewności, że za tydzień to nie upadnie. Patrz projekt my-sfgame gdzie przerwa techniczna trwa ~miesiąc.

Wiesz ile trwa przepisywanie od nowa takiego projektu?

- Zabezpieczenia

- Wielojęzyczność

- Więcej opcji

- Możliwość dodania innych gier

- I ogólnie wszystko od nowa

 

1.PNG2.PNG3.PNG4.PNG5.PNG6.PNG

 

 

Co do tematu:

Polecam Ci zrobić samemu serwer na hostingu.

A i popraw błędy w itemshopie (POPRAWNA POLSZCZYZNA!).

Opublikowano

 

Plus nie masz żadnej pewności, że za tydzień to nie upadnie. Patrz projekt my-sfgame gdzie przerwa techniczna trwa ~miesiąc.

Wiesz ile trwa przepisywanie od nowa takiego projektu?

- Zabezpieczenia

- Wielojęzyczność

- Więcej opcji

- Możliwość dodania innych gier

- I ogólnie wszystko od nowa

 

1.PNG2.PNG3.PNG4.PNG5.PNG6.PNG

 

 

Co do tematu:

Polecam Ci zrobić samemu serwer na hostingu.

A i popraw błędy w itemshopie (POPRAWNA POLSZCZYZNA!).

 

Jeszcze masę roboty mam.ale poprawie wszystkie błędy

baner.png

Opublikowano

@SfPrivatePl
Co nie zmienia faktu, że serwery który były na Twojej domenie zostały wyłączone bo tak(takie zachowanie nie jest poważne a powoduje śmiech na sali).
Rozumiem, że przepisywanie projektu trwa, ale nie robi się tego w ten sposób, że zamykamy -> przepisujemy -> mam nadzieje że klienci znowu przyjdą.

Przy takich akcjach należy stworzyć kopię strony -> robić na niej poprawki po otestowaniu updatować na główny serwer. I robić tak aż strona będzie działała.

 

PS. Propo bezpieczeństwa: http://my-sfgame.pl/phpmyadmin/Documentation.html

Opublikowano

@SfPrivatePl

Co nie zmienia faktu, że serwery który były na Twojej domenie zostały wyłączone bo tak(takie zachowanie nie jest poważne a powoduje śmiech na sali).

Rozumiem, że przepisywanie projektu trwa, ale nie robi się tego w ten sposób, że zamykamy -> przepisujemy -> mam nadzieje że klienci znowu przyjdą.

Przy takich akcjach należy stworzyć kopię strony -> robić na niej poprawki po otestowaniu updatować na główny serwer. I robić tak aż strona będzie działała.

 

PS. Propo bezpieczeństwa: http://my-sfgame.pl/phpmyadmin/Documentation.html

Dokumentacja phpmyadmina, który jest przestarzały, więc używam innej ścieżki.

To w jakikolwiek sposób zagraża?

My-sfgame samo się wyłączyło, że tak powiem. Nastąpił poważny błąd, przez co cały serwis padł, a ja musiałem robić kopię zapasową wszystkiego i reinstalować maszynę. Przyczyna: Siła wyższa (można tak powiedzieć).

 

 

Co do tematu:

Blutu oferuje subdomeny, np. sfgame.blutu.pl

czyt. *.blutu.pl, *.swhosting.pl

 

Polecam blutu, do tej pory mam tam jeden z dev serwerów, od ponad roku z nimi współpracuję. Chyba z 1000zł poszło...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...