Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AutoFUT 16 - Automatyczny trainer do FIFY 16


Pawellek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ustawiłem bota rano, o 10:48 skończył robotę, bo nie wyszukało przeciwnika, a bot do 12:10 stał w bezruchu. Może dodaj jakiś czas wyszukiwania przeciwnika, a po tym czasie jak nie wyszuka to restart fify.

@Pawellek

CavernousEarlyIcelandichorse-size_restricted.gif

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Wrzuciłem Logi z nowej wersji pobranej tej którą wrzuciłeś wczoraj , ale niestety cały czas staję mi tu gdzie pokazuję ile mamy tytułów i tu gdzie ikonka jest do naciśnięcia play match może coś się z kolorami u mnie w Fifie nie zgadza .

 

 

 

35n0bup.png

Opublikowano

Mam osobiście jeden problem i jedna propozycje. Problem jest taki ze w autotrainerze nie widzę napisów na przyciskach, a propozycja jest taka żeby dodać do autotrainera opcję przewijania pokazywania składów przed pierwszym gwizdkiem

 

EDIT:

 

Chodzi mi o to :P

https://zapodaj.net/d9ea64d74fef6.jpg.html

Nie masz czcionki "Calibri Light". Musisz ja pobrac i zainstalowac.

 

Sklady przewija jak masz ustawiony odpowiedni przycisk w ustawieniach. Wiec albo w grze ustaw podanie na 'S', albo w pliku AFUTSettings.ini zmien:

BallPass=S

 

 

Opublikowano

@ Pawellek a działać będzie na jezyk pl i jak pominać te wybieranie języka bo ja mam tylko Pl i ruski do wyboru 

b2e11e48e1f66af2he8.jpg
Opublikowano

 

@ Pawellek a działać będzie na jezyk pl i jak pominać te wybieranie języka bo ja mam tylko Pl i ruski do wyboru 

https://www.youtube.com/watch?v=bDAuTqZ7gKU

A pomijanie wyboru flagi: wchodzisz do głównego folderu z grą FIFA 16, szukasz pliku install.ini, otwierasz, szukasz linijki USE_LANGUAGE_SELECT = 1 zmieniasz na 0.

 

Dzięki :P) później zobacze czy działa 

 

pytanie mam  a która opcja pomija intro języka ta 1 czy 2 czy oby dwie 

tego nawet nie mam ale dopisałem i ide spr czy dziala 

linijki USE_LANGUAGE_SELECT = 1 zmieniasz na 0.

 

Działa ale nie pomija języka ale jak naciskam polski to jest po angielsku

 

@ SlavesCity

b2e11e48e1f66af2he8.jpg
Opublikowano

Nie działa 

[02.05.2016 12:44] Waiting until FUT menu load.
[02.05.2016 12:45] Click on Online.
[02.05.2016 12:45] Click on FUT - ONLINE SEASONS.
[02.05.2016 12:45] Waiting until FUT online seasons load.
i tu już nie włącza się nic 
Tu link do pobrania 
a to może zależeć od rozdzielczości ekranu jaką masz że masz taki mały ekran 
 
 
 

 

Aby wylaczyc wybor flagi trzeba edytowac locale.big  

edytowałem to na USE_LANGUAGE_SELECT = 1 zmieniasz na 0 i dalej nie działa jest do wyboru język pl i ruski po wyborze polskiego mam angielski i działa tylko to a jak pominąć wybór flagi

 

 

 

 

 

 

 

b2e11e48e1f66af2he8.jpg
Opublikowano

 

Nie działa 

[02.05.2016 12:44] Waiting until FUT menu load.
[02.05.2016 12:45] Click on Online.
[02.05.2016 12:45] Click on FUT - ONLINE SEASONS.
[02.05.2016 12:45] Waiting until FUT online seasons load.
i tu już nie włącza się nic 

 

Otworz plik "AFUTSettings.ini" za pomoca notatnika lub innego edytora tekstu.

Nastepnie znajdz linijke:

futonlinesesons=60

I zmien ja na:

futonlinesesons=39

I zapisz plik.

 

 

Opublikowano

[02.05.2016 22:05] Starting Fifa 16 from path: E:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 16\fifa16.exe

[02.05.2016 22:05] Waiting for Fifa Launcher.

[02.05.2016 22:05] Play Button clicked.

[02.05.2016 22:05] Waiting for Fifa 16.

[02.05.2016 22:05] Fifa 16 intro...

[02.05.2016 22:06] Go to fifa menu.

[02.05.2016 22:06] Waiting until main menu load.

[02.05.2016 22:06] Restarting Fifa...


 

 

Zatrzymuje sie na tym i po chwili sie restartuje 

 

 

post-695953-0-77201200-1462265248.png

Opublikowano

 

[02.05.2016 22:05] Starting Fifa 16 from path: E:\Program Files (x86)\Origin Games\FIFA 16\fifa16.exe
[02.05.2016 22:05] Waiting for Fifa Launcher.
[02.05.2016 22:05] Play Button clicked.
[02.05.2016 22:05] Waiting for Fifa 16.
[02.05.2016 22:05] Fifa 16 intro...
[02.05.2016 22:06] Go to fifa menu.
[02.05.2016 22:06] Waiting until main menu load.
[02.05.2016 22:06] Restarting Fifa...
 
 
Zatrzymuje sie na tym i po chwili sie restartuje 

 

Masz starsza wersje AutoFUTA, albo stary plik z ustwieniami. Pobierz najnowsza i wrzuc logi, czyli caly plik ktory masz w folderze "LOGS", a nie robisz screen tego co jest malo istotne. xD

 

Serio ludzie, to nie jest takie trudne. Masz problem? Wrzucasz logi (plik ktory masz w folderze "LOGS") na na pastebin.com albo na jakis upload plikow i wysylasz. Ja nie mam krysztalowej i inaczej nie pomoge. 

 

 

Opublikowano

Zainstalowałem najnowszą wersje , ale teraz zatrzymuje się na menu w fucie meczu.

 

Trzymaj logi

 

http://pastebin.com/85GB8H24

 
Otworz plik "AFUTSettings.ini" za pomoca notatnika lub innego edytora tekstu.
Nastepnie znajdz linijke:
futonlinesesons=60
I zmien ja na:
futonlinesesons=28
 
I zapisz plik.

 

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A co ze zwykłym trainerem? Wyskakuje komunikat, że jest nowa wersja do pobrania, ale nie pobiera.

Opublikowano

 

A co ze zwykłym trainerem? Wyskakuje komunikat, że jest nowa wersja do pobrania, ale nie pobiera.

 

To pobierz recznie. :D

Odpowieni link jest juz w odpowiednim temacie na forum jak i rowniez na facebooku.

 

 

Opublikowano

Czy u was też tak dziwnie trainer się zachowuję po znalezieniu przeciwnika raz naciśnie advanced raz nie naciśnie później gdy nie znajdzie przeciwnika to nic nie zrobi . I czy po włączeniu u was też zmienia się paleta kolorów?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...