Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowa gra MMORPG z otwartym światem/Prosze,czytaj.


Koxu155

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć! W tym temacie poprosiłbym Was o jakąś darmową grę MMORPG z otwartym światem. Ale jeżeli nie ma,może być bez otwartego świata [open world] ale jakaś dobra. No i żeby serwery nie świeciły pustkami...

 

 

i II pytanie,w 1 temacie... :D

 

Co zrobić,żeby Lineage 2 nie przycinało? 

 

Komputer: [i tutaj proszę, powstrzymajcie się od odpowiedzi typu ''EJJJJ,CO ZA RZĘCH!''

 

Windows 7 Home Premium 32bit [Może lepiejj 64bit?]

 

Pentium Dual Core E5300 2.60GHz

 

ATI Radeon HD 4550

 

2 gb ram

 

;_; Dzięki! 

Budowniczy
Opublikowano

1 pytanie  - od siebie serdecznie polecam następujące tytuły:

-World Of Warcraft

-Aion

-Star Wars The Old Republic

-TERA Online

 

2 pytanie - przeczyść rejestr CCleanerem, pobierz najnowsze sterowniki i oczyść wnętrze komputera z kurzu. Zaś najprostszym i najlepszym rozwiązaniem będzie format ;)

Opublikowano

1. Może Aion?

2. Najprościej to zmniejszyć ustawienia graficzne, wyłączyć zbędne procesy działające w tle.

Opublikowano

1 pytanie  - od siebie serdecznie polecam następujące tytuły:

-World Of Warcraft

-Aion

-Star Wars The Old Republic

-TERA Online

 

2 pytanie - przeczyść rejestr CCleanerem, pobierz najnowsze sterowniki i oczyść wnętrze komputera z kurzu. Zaś najprostszym i najlepszym rozwiązaniem będzie format ;)

Format...robiłem. :)   

 

 

No a więcej tytułów by się nie znalazło?:) Głównie chodziło mi o tytuły FREE TO PLAY [darmowe].

1. Może Aion?

2. Najprościej to zmniejszyć ustawienia graficzne, wyłączyć zbędne procesy działające w tle.

Aion,no okej, ale jaki lepszy, od Gameforger'a czy od NCSoft'u? :) Na wersji GF jest dużo graczy? 

Opublikowano

 

1 pytanie  - od siebie serdecznie polecam następujące tytuły:

-World Of Warcraft

-Aion

-Star Wars The Old Republic

-TERA Online

 

2 pytanie - przeczyść rejestr CCleanerem, pobierz najnowsze sterowniki i oczyść wnętrze komputera z kurzu. Zaś najprostszym i najlepszym rozwiązaniem będzie format ;)

Format...robiłem. :)   

 

 

No a więcej tytułów by się nie znalazło? :) Głównie chodziło mi o tytuły FREE TO PLAY [darmowe].

1. Może Aion?

2. Najprościej to zmniejszyć ustawienia graficzne, wyłączyć zbędne procesy działające w tle.

Aion,no okej, ale jaki lepszy, od Gameforger'a czy od NCSoft'u? :) Na wersji GF jest dużo graczy? 

 

Gameforge, dużo polaków.

Co do WoWa, abonament chyba możesz kupić normalnie w grze.

Zerknij jeszcze na Guild Wars 2, można powiedzieć, że jest f2p :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...