Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wymiana podzespołów tanim kosztem


Gość Kinga Duda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­Siema świry

Jaki posiadasz budżet na kupno? Jak najmniej
Kiedy zamierzasz kupić zestaw? (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat) do 1 miesiaca 
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora? 1920x1080, 
Do czego ma służyć komputer? GRRRANIAAA
Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)? NIE DZIĘKI
Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny? NIE
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły? Jak ja reinstala systemu nie potrafie zrobić a wt mi o podkręcianiu. Nie.
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu? tanie, dobre, wytrzymałe - C€€€BULA

 

Dodam, iz w tym jedytnie karta graficzna i ram jest nowe i jeden dysk jest nowy i jeden stary. Chciałbym aby zestaw był tani i żeby był jak na cene dobry. 

 

SKRINY:

 

 

Jeśli coś potrzebujecie do tego to piszcie, dam co potrzebujecie (nawet hasło do WiFi sąsiada)

 

post-1389359-0-19156800-1461003972.jpg

 

 

Na koniec dodam że za naj daje LICKI.

 

pozdro. 

Opublikowano

Używki? Ile to jak najmniej, w sensie max

Do 750 zł totalnie max max max 

 

ewentualnie pare zł mogę dozbierać 

­

Opublikowano

To może w coś takiego byś poszedł.
http://allegro.pl/plyta-glowna-h55m-le-core-i5-650-3-46-ghz-gw-i5979767512.html

http://allegro.pl/gigabyte-hd-7850-oc-100-ok-i6132926896.html

http://allegro.pl/pamiec-ram-crucial-4gb-ddr3-1600mhz-cl11-dimm-1-5v-i6125742307.html
Nie wiem jaki masz zasilacz, ten zestaw jest bardziej do grania, niż pod rozbudowę, chociaż na upartego w przyszłości dałoby się z niego coś więcej wycisnąć.

436951440626370320491.png

Opublikowano

To może w coś takiego byś poszedł.

http://allegro.pl/plyta-glowna-h55m-le-core-i5-650-3-46-ghz-gw-i5979767512.html

http://allegro.pl/gigabyte-hd-7850-oc-100-ok-i6132926896.html

http://allegro.pl/pamiec-ram-crucial-4gb-ddr3-1600mhz-cl11-dimm-1-5v-i6125742307.html

Nie wiem jaki masz zasilacz, ten zestaw jest bardziej do grania, niż pod rozbudowę, chociaż na upartego w przyszłości dałoby się z niego coś więcej wycisnąć.

Procka nie da rady jakiegoś lepszego? Nie znajde nic na morele.net? Wolę już jakąś nówkę a ucierpieć na wydajności. 

 

­

Opublikowano

 

Procka nie da rady jakiegoś lepszego? Nie znajde nic na morele.net? Wolę już jakąś nówkę a ucierpieć na wydajności. 

 

­

 

Na nową i5 wywalisz cały swój budżet a jeszcze Ci nie starczy xD

436951440626370320491.png

Opublikowano

 

 

Procka nie da rady jakiegoś lepszego? Nie znajde nic na morele.net? Wolę już jakąś nówkę a ucierpieć na wydajności. 

 

­

 

Na nową i5 wywalisz cały swój budżet a jeszcze Ci nie starczy xD

 

Nie potrzebuje jakiejś i5 wole przynajmniej lepszy procek niż ten co mam aktualnie. Ogólnie chcę tylko aby poprawiła się wydajność komputera. 

Dodam, iz bardzo mi zależy aby było na morele.net xD

 

­

Opublikowano

nie podałeś psu w dalszym ciągu... z nówek będzie to słabo wyglądać. tak w ogóle co to konkretnie za karta graficzna? ja bym poleciał w i3 6100 + h110m dgs + 4GB RAM, chociaż i tak by nie starczyło, ale jak bys poszukał na ceneo najtanszych podzespołów to byś może coś wyczesał w podobnej cenie. 

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

Zależy mi na morele.net ponieważ mam jakiś bon na -5% po ostatnim zakupie. XDXD

 

Ogólnie mogę opchnąć jakiemuś typkowi aktualnego kompa co mam teraz itp i kupić nowego od 0. Co o tym myślicie? 

 

­

Opublikowano

dużo za niego nie wezmiesz pewnie, więc musiałbyś dalej gnać w używki z tego co byś uzbierał, niestety. 

 

jak masz sterowniki zainstalowane w karcie graficznej, to podaj ją wchodząc do start>komputer>ppm-właściwości>menedżer urządzen>karty graficzne

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

dużo za niego nie wezmiesz pewnie, więc musiałbyś dalej gnać w używki z tego co byś uzbierał, niestety. 

 

jak masz sterowniki zainstalowane w karcie graficznej, to podaj ją wchodząc do start>komputer>ppm-właściwości>menedżer urządzen>karty graficzne

http://screenshot.sh/odB9qNm3OJ1pu

 

­

Opublikowano

Podaj jaki masz zasilacz. Musisz otworzyć obudowę.

Deer Model: DR-8400BTX Total Max 400W

 

­

Opublikowano

 

http://www.morele.net/inventory/info/Oya3Hg/ - Lepszy ciężko złożyć. Tutaj już nie ma za bardzo możliwości modyfikacji tego sprzętu. Obowiązkowo musisz dołożyć tylko te same pamięci ram o pojemności 4GB. (Karta graficzna zintegrowana)

Testy tego procesora: https://www.youtube.com/watch?v=egC8oJKKTos   /  

Hejtować zasilacz.

Karta zintegrowana?  O co chodzi bo nie ogarniam? 

 

­

 

Wbudowana w procesor. Daje sobie bardzo dobrze radę jak widać na testach, przy średnich w FHD na GTA V jest przy 35 fps'ach.

PS: Ale obowiązkowo musiałbyś dokupić tą dodatkową kostkę ramu bo bez niej jest znacznie gorsza wydajność gdyż procesory APU korzystają z pamięci operacyjnej.

Opublikowano

 

 

http://www.morele.net/inventory/info/Oya3Hg/ - Lepszy ciężko złożyć. Tutaj już nie ma za bardzo możliwości modyfikacji tego sprzętu. Obowiązkowo musisz dołożyć tylko te same pamięci ram o pojemności 4GB. (Karta graficzna zintegrowana)

Testy tego procesora: https://www.youtube.com/watch?v=egC8oJKKTos   /  

Hejtować zasilacz.

Karta zintegrowana?  O co chodzi bo nie ogarniam? 

 

­

 

Wbudowana w procesor. Daje sobie bardzo dobrze radę jak widać na testach, przy średnich w FHD na GTA V jest przy 35 fps'ach.

 

Ale raczej mi to nie jest potrzebne skoro mam kartę graficzną c'nie czy się mylę? xD

 

­

Opublikowano

Ta wbudowana w tym procesorze jest lepsza niż ta którą posiadasz.

Czyli jeśli wymienię podzespoły na te co Ty podałeś to poprawi się znacznie wydajność komputera? I sprzedać tą aktualną kartę graficzną i podpiąć pod tą zintegrowaną? 

 

@Kirito. @Avast76 @CiasteczkoMen @DnaloP i wielu wielu więcej xD

 

­

Opublikowano

Kiedy apu jest martwa platforma... Kup i3 6100 jak wcześniej pisałem.

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

Kiedy apu jest martwa platforma... Kup i3 6100 jak wcześniej pisałem.

Samą i3? Czy coś do tego? Ja totalnie się nie znam na składaniu więc poprosze o gotowy zestaw na morele :(

 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...