Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje Części Do Komputera : Obudowa , Płyta Główna , Procesor, Pamięc Ram - 1200zł


artur0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tak jak w temacie potrzebuje tych 3 części do 1200zł . Zamierzam kupić za 3 tygodnie wiec prosze o propozycje zestawu wiem ze to nie jest wysoki budżet ale niemoge wiecej dolozyc . Dotychczas moje parametry Pc:

Płyta Główna : Gigabyte Technology  Co., Ltd. - P35 - S3L

Pamieci ram - które mam zamontowane to wszystkie DDR2 7 Gb  w sumie

I jeszcze jedno wszystkie maja jedno taktowanie  w JEDEC #3 ( wszystko odczytuje z programu CPU- Z) PC2 - 5300 (333 Mhz)

1 Slot - huandyi Electronics

2 slot - Kingston

3 slot  - Kingston

4 slot  - Kingmax Semiconductor

Karta Graficzna : Asus Geforce GTX 960 Strix OC ( 2GB GDDR5) - 128 bit

Procesor : Intel Core 2 Quad Processor Q6600 (8M Cache , 2,40 GHZ , 1066 MHz FSB)

Zasilacz: Corsair CX Series  500W ATX , 80 Plus Bronze)

Dysk SSD 256g Samsung EVO

Obudowa: Jakaś zwykła niewiem

Z góry dziekuje za Propozycje chcialbym aby z 5 lat potrzymal ten zestaw karte kupowalem rok temu i jak mowie ten budzet mnie interesuje

Opublikowano

Interesują Cię używane części i czy będziesz chciał podkręcać?

Wyżej napisałeś, że szukasz 3 części, a w tytule są 4, czyli obudowę pominąć ?

 

Z nowych bez obudowy:

http://www.morele.net/inventory/info/SB7JnO/

Ale dużo lepiej jest dołożyć 60zł i mieć i5 6500

Z używanych dostaniesz cos na poziomie 4690K z płyta +8GB RAM

Opublikowano
http://www.morele.net/inventory/info/aVGcRj/

Obudowa - dwukomorowa budowa, grube blachy, sterowanie wentylatorami manualnie, 2 wentylatory 120mm. Ogólnie najlepsza w tej cenie

 

CPU - i3-6100, na której zagrasz w każdą grę. Nie na Ultra, ale średnie-wysokie to jej zasięg.

 

RAM - zwykły RAM DDR4 8GB od Kingston'a.

 

Płyta główna - posiada dużo złączy, 4 sloty na RAM. Najlepsza budżetowa płyta pod Skylake.

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

da rade zlozyc za nieco ponad 1,2k, ale to 50 zlotych chyba mozesz dolozyc? i5 a i3 jest jednak duza roznica.

 

klik

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

da rade zlozyc za nieco ponad 1,2k, ale to 50 zlotych chyba mozesz dolozyc? i5 a i3 jest jednak duza roznica.

 

klik

 

@Harriott tylko, że te obudowy to piekarniki zrobione z papieru. Jak już brać tanie obudowy to lepiej brać M20/Regnum RG1

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

 Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: MSI X470 Gaming Pro Carbon, Karta Graficzna: Sapphire RX 5700 XT Nitro+Zasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: NZXT Kraken X62,
RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 3000MHz CL16)

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: ISK MDH8500, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

 

Opublikowano

Przepraszam co do tematu Jednak bedzie z obudowa cos pomylilem sie szybko pisalem


Jak bez obudowy to: http://www.morele.net/inventory/info/Uyfvz9/ imo obudowe pozniej kupisz, a szkoda brac i3 kosztemA

A jak plyta glowna ma rozmiary bo moja obudowa ledwo miesci plyte co ja mam i karte graficzna i zasilacz na styki


Dobra ostatecznie moge dolozyc do 1400 ale ze wszystkim

To prosze propozycje ze wszystkim

Opublikowano

 

da rade zlozyc za nieco ponad 1,2k, ale to 50 zlotych chyba mozesz dolozyc? i5 a i3 jest jednak duza roznica.

 

klik

 

@Harriott tylko, że te obudowy to piekarniki zrobione z papieru. Jak już brać tanie obudowy to lepiej brać M20/Regnum RG1

 

nie piekarnik tylko dość cienkie blachy, ale co ma się grzać przy i5 6400? 

 

masz gotowy zestaw> klik

FX 6300 | R9 380 4GB | VS 550W | Seagate 1TB | Crucial M4 120GB | 970a-ud3 rev 1.2 | Brutus 410 | 8GB RAM | 

Opublikowano

 

 

da rade zlozyc za nieco ponad 1,2k, ale to 50 zlotych chyba mozesz dolozyc? i5 a i3 jest jednak duza roznica.

 

klik

 

@Harriott tylko, że te obudowy to piekarniki zrobione z papieru. Jak już brać tanie obudowy to lepiej brać M20/Regnum RG1

 

nie piekarnik tylko dość cienkie blachy, ale co ma się grzać przy i5 6400? 

 

masz gotowy zestaw> klik

 

Dziękuję mysle ze sie na ten zdecyduje :D

 

 

 

da rade zlozyc za nieco ponad 1,2k, ale to 50 zlotych chyba mozesz dolozyc? i5 a i3 jest jednak duza roznica.

 

klik

 

@Harriott tylko, że te obudowy to piekarniki zrobione z papieru. Jak już brać tanie obudowy to lepiej brać M20/Regnum RG1

 

nie piekarnik tylko dość cienkie blachy, ale co ma się grzać przy i5 6400? 

 

masz gotowy zestaw> klik

 

Dziękuję mysle ze sie na ten zdecyduje :D

 

W takim bądź razie temat w sumie do zamknięcia chyba że ktos ma inny jeszcze zestawik :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...