Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

UNDETECTED! WALLHACK


ttcheats

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

#tt


 


    #wallhack_engine crosshair_engine


# no freedom without revolution


#fuckskill            


 #hackme    


#skillme


#instrukcja;                                      


#                      Wyczyść komputer przy pomocy CCleaner


#  Usuń folder xigncode (skill/binaries/win32)


#  odpal injector, zalecany ten z paczki dzięki Scrambled mode.


#    Wejdź  w ustawienia injectora, kilknij "START IN SCRAMBLED MODE"


#   Wpisz do injectora w polu "target process name" nazwe procesu skill'a (gry nie launchera)


# Dodaj do injectora .dll zawarty w paczce


#      włącz launcher skilla, kliknij start


#  injector sam wstrzyknie .dll w odpowiednim momencie.


#enjoy;


 


 


 


 


UPDATE 22.04.2016


UNDETECTED DLA;


windows 8.1 64b (testowane)


windows 10 32/64b (testowane)


Windows 7 (testowane)


Reszta nie testowane


 


 


 


 


 


skany:


rar:


https://www.virustotal.com/pl/file/19d121f1432c8f2e67045074ceb8ac4b13fef8e56687eae7846ac3e3b80919dd/analysis/1461352466/


.dll:


https://www.virustotal.com/pl/file/87c50ec5d74792d88c8c3911ce3232bbbb9eec55fd83c2581024426d54f5590d/analysis/1461352517/


injector:


https://www.virustotal.com/pl/file/05155905cec9c8b980b9bc5b5f49a9b6f9a0ea63aa8c8832989bc9f564f628a2/analysis/1461352580/


 


download:


Załącznik


SKILLME 22.04.2016.rar

There is no freedom without revolution

Opublikowano

Niech blokują, wystarczy potem zeskanować wzorce nowej wersji procesu, zamienić je z aktualnymi i cheat znowu gotowy. W finalnej wersji cheata będzie automatyczne skanowanie wzorca, więc zgłaszajcie :(

 

+Cheat niewykrywalny dalej

+Działa 100% na windows 8,8.1,10.  Niektórym może nie działać na win7 (nie wiem czym to jest spowodowane)

There is no freedom without revolution

Opublikowano

Robie tak jak piszesz , pokazuje się że Injectowanie pomyślne i nic nie ma :c

Engine nie będzie pokazywał visualów przez całą mape, działa to z bliższej odległości.

A jeśli w ogóle nie działa, to jaki masz system operacyjny?

Używasz Manual Map w injectorze?

Klikasz Insert w grze? 

Usuń folder XIGNCODE z folderu SKILL'a, następnie odpal znowu grę

There is no freedom without revolution

Opublikowano

 

Robie tak jak piszesz , pokazuje się że Injectowanie pomyślne i nic nie ma :c

Engine nie będzie pokazywał visualów przez całą mape, działa to z bliższej odległości.

A jeśli w ogóle nie działa, to jaki masz system operacyjny?

Używasz Manual Map w injectorze?

Klikasz Insert w grze? 

Usuń folder XIGNCODE z folderu SKILL'a, następnie odpal znowu grę

 

Mój system operacyjny to Windows 10 

Tak używam Manual Map w injectorze ( Extreme Injector v3 )

Klikam Insert w grze

Usunąłem folder XIGNCODE, odpaliłem gre i nadal nie śmiga

 

Robie krok po kroku

1. Odpalam Launchera

2. Wstrzykuje FUCK_SKILL.dll

3. Pokazuje się Injectowanie przebiegło pomyślnie

4. Zamykam Injector i klikam start

5. Wchodzę do gry, a następnie klikam Insert i dalej nic nie mam ( podchodze na 1m do wroga )

Opublikowano

 

 

Robie tak jak piszesz , pokazuje się że Injectowanie pomyślne i nic nie ma :c

Engine nie będzie pokazywał visualów przez całą mape, działa to z bliższej odległości.

A jeśli w ogóle nie działa, to jaki masz system operacyjny?

Używasz Manual Map w injectorze?

Klikasz Insert w grze? 

Usuń folder XIGNCODE z folderu SKILL'a, następnie odpal znowu grę

 

Mój system operacyjny to Windows 10 

Tak używam Manual Map w injectorze ( Extreme Injector v3 )

Klikam Insert w grze

Usunąłem folder XIGNCODE, odpaliłem gre i nadal nie śmiga

 

Robie krok po kroku

1. Odpalam Launchera

2. Wstrzykuje FUCK_SKILL.dll

3. Pokazuje się Injectowanie przebiegło pomyślnie

4. Zamykam Injector i klikam start

5. Wchodzę do gry, a następnie klikam Insert i dalej nic nie mam ( podchodze na 1m do wroga )

 

Spróbuj włączyć launcher, kliknąć start a potem Wstrzyknij .dll

There is no freedom without revolution

Opublikowano

 

 

 

Robie tak jak piszesz , pokazuje się że Injectowanie pomyślne i nic nie ma :c

Engine nie będzie pokazywał visualów przez całą mape, działa to z bliższej odległości.

A jeśli w ogóle nie działa, to jaki masz system operacyjny?

Używasz Manual Map w injectorze?

Klikasz Insert w grze? 

Usuń folder XIGNCODE z folderu SKILL'a, następnie odpal znowu grę

 

Mój system operacyjny to Windows 10 

Tak używam Manual Map w injectorze ( Extreme Injector v3 )

Klikam Insert w grze

Usunąłem folder XIGNCODE, odpaliłem gre i nadal nie śmiga

 

Robie krok po kroku

1. Odpalam Launchera

2. Wstrzykuje FUCK_SKILL.dll

3. Pokazuje się Injectowanie przebiegło pomyślnie

4. Zamykam Injector i klikam start

5. Wchodzę do gry, a następnie klikam Insert i dalej nic nie mam ( podchodze na 1m do wroga )

 

Spróbuj włączyć launcher, kliknąć start a potem Wstrzyknij .dll

 

Zrobiłem tak i wywaliło grę bo XIGNCODE wykryło cheat 

Opublikowano

 

 

 

 

Robie tak jak piszesz , pokazuje się że Injectowanie pomyślne i nic nie ma :c

Engine nie będzie pokazywał visualów przez całą mape, działa to z bliższej odległości.

A jeśli w ogóle nie działa, to jaki masz system operacyjny?

Używasz Manual Map w injectorze?

Klikasz Insert w grze? 

Usuń folder XIGNCODE z folderu SKILL'a, następnie odpal znowu grę

 

Mój system operacyjny to Windows 10 

Tak używam Manual Map w injectorze ( Extreme Injector v3 )

Klikam Insert w grze

Usunąłem folder XIGNCODE, odpaliłem gre i nadal nie śmiga

 

Robie krok po kroku

1. Odpalam Launchera

2. Wstrzykuje FUCK_SKILL.dll

3. Pokazuje się Injectowanie przebiegło pomyślnie

4. Zamykam Injector i klikam start

5. Wchodzę do gry, a następnie klikam Insert i dalej nic nie mam ( podchodze na 1m do wroga )

 

Spróbuj włączyć launcher, kliknąć start a potem Wstrzyknij .dll

 

Zrobiłem tak i wywaliło grę bo XIGNCODE wykryło cheat 

 

To dobrze. To teraz usuń folder XIGNCODE, oczyść kompa CCleanerem i wtedy powinno działać

There is no freedom without revolution

Opublikowano

 

 

 

 

 

Robie tak jak piszesz , pokazuje się że Injectowanie pomyślne i nic nie ma :c

Engine nie będzie pokazywał visualów przez całą mape, działa to z bliższej odległości.

A jeśli w ogóle nie działa, to jaki masz system operacyjny?

Używasz Manual Map w injectorze?

Klikasz Insert w grze? 

Usuń folder XIGNCODE z folderu SKILL'a, następnie odpal znowu grę

 

Mój system operacyjny to Windows 10 

Tak używam Manual Map w injectorze ( Extreme Injector v3 )

Klikam Insert w grze

Usunąłem folder XIGNCODE, odpaliłem gre i nadal nie śmiga

 

Robie krok po kroku

1. Odpalam Launchera

2. Wstrzykuje FUCK_SKILL.dll

3. Pokazuje się Injectowanie przebiegło pomyślnie

4. Zamykam Injector i klikam start

5. Wchodzę do gry, a następnie klikam Insert i dalej nic nie mam ( podchodze na 1m do wroga )

 

Spróbuj włączyć launcher, kliknąć start a potem Wstrzyknij .dll

 

Zrobiłem tak i wywaliło grę bo XIGNCODE wykryło cheat 

 

To dobrze. To teraz usuń folder XIGNCODE, oczyść kompa CCleanerem i wtedy powinno działać

 

Dalej nie idzie. Można zmienić klawisz włączania cheata?

Opublikowano

Windows 8, działa jak należy. Ale zauważyłem spadki Fps, szkoda że wh działa z bliska, mógłbyś zrobić że z dalszej odległości? Bo teraz jest z kilku metrów. Mógłbyś dodać jeszcze ilość hp przeciwników i fajnie by było jakby pokazywalo gdzie granaty są. Ogólnie i tak zajebiscie, w końcu darmowy cheat;d czasem wywala mi error, że wykrylo cheat, ale usuwam ten folder xigncode i działa dalej. Ile czasu będzie on niewykrywalny?

5p4o3dk.png


i5-6600K Skylake 4,6GHz | GTX 970 4GB | Ripjaws DDR4 2x4GB 3000MHz 

Opublikowano

Windows 8, działa jak należy. Ale zauważyłem spadki Fps, szkoda że wh działa z bliska, mógłbyś zrobić że z dalszej odległości? Bo teraz jest z kilku metrów. Mógłbyś dodać jeszcze ilość hp przeciwników i fajnie by było jakby pokazywalo gdzie granaty są. Ogólnie i tak zajebiscie, w końcu darmowy cheat;d czasem wywala mi error, że wykrylo cheat, ale usuwam ten folder xigncode i działa dalej. Ile czasu będzie on niewykrywalny?

Spadki są ponieważ to d3d engine, więc nic na to nie poradzę.

WH działa z bliska bo była aktualizacja w grze która podaje informacje o graczu dopiero jak jesteśmy niedaleko niego

HP przeciwników i ewentualne ESP granatów będzie w finalnej wersji

A co do tego ile czasu będzie niewykrywalny to nie wiem. Na razie cheata używa +/- 30 osób, więc pewnie jeszcze trochę. Jak będzie wykrywalny to zrobię aktualizacje bez lipy.

There is no freedom without revolution

Opublikowano

Rozumiem, że to forum na którym można zamieszczać hacki i nawet jest to wskazane, ale sami niszczycie sobie gre :P tak jak combat arms , A.V.A , cheaty zniszczyly te gry... może jestem " gorliwy " ale mam nadzieje że ktoś szybko znajdzie sposób na tego hacka ;) OBY

Opublikowano

Rozumiem, że to forum na którym można zamieszczać hacki i nawet jest to wskazane, ale sami niszczycie sobie gre :P tak jak combat arms , A.V.A , cheaty zniszczyly te gry... może jestem " gorliwy " ale mam nadzieje że ktoś szybko znajdzie sposób na tego hacka ;) OBY

Jak chciałeś tak się stało. Cheat aktualnie wykrywalny przez XIGN. Update soon

There is no freedom without revolution

Opublikowano

Gdzie jest ten "FUCK_SKILL.dll" ?

Będzie wrzucony jak zrobimy update, aktualnie jest wykrywalny przez xign

There is no freedom without revolution

Opublikowano

A co wam trudnego z ta aktualizacja? Wyciagnij offsety przez CE (dalej mozna) oraz w sourcecode zmniej kolejnosc i szyfrowanie przy kompilacji, wystarczy xD A no i nie dziw sie ze tak szybko wykrywalne, dziwne jakby XC po modernizacji nie wykrywal obcego .dll dolaczonego do procesu gry xD (bo zakladam ze maskowania nie zrobiles skoro wykrywalny tak szybko?) mialo byc driver ringo, a z tego co widze to jakies slabe .dll xD

t9fcWVP.png

Opublikowano

A co wam trudnego z ta aktualizacja? Wyciagnij offsety przez CE (dalej mozna) oraz w sourcecode zmniej kolejnosc i szyfrowanie przy kompilacji, wystarczy xD A no i nie dziw sie ze tak szybko wykrywalne, dziwne jakby XC po modernizacji nie wykrywal obcego .dll dolaczonego do procesu gry xD (bo zakladam ze maskowania nie zrobiles skoro wykrywalny tak szybko?) mialo byc driver ringo, a z tego co widze to jakies slabe .dll xD

Wiem jak zrobić update, nie bój się o to xD

Po co mam robić mask.dll skoro engine-work i tak będzie wykrywalny mimochodem? i nie jest .dll dołączone do procesu gry bezpośrednio, tak jak mówie, engine-work szefie xD

driver ring0 będzie, ale nie w tym, tylko w MH nad którym pracujemy.

Porad od Ciebie panie DV nie chcemy, po tym jak zrobiłeś ligowego SKILL aimbota, dla zamkniętego grona na ESL, a potem latał z nim każdy kto wyłożył dwie dyszki i na każdym VS z polakami każdy miał to odpalone xD

A no i to będzie rly driver level ring0, a nie fake driver, nie pozdrawiam

There is no freedom without revolution

Opublikowano

 

A co wam trudnego z ta aktualizacja? Wyciagnij offsety przez CE (dalej mozna) oraz w sourcecode zmniej kolejnosc i szyfrowanie przy kompilacji, wystarczy xD A no i nie dziw sie ze tak szybko wykrywalne, dziwne jakby XC po modernizacji nie wykrywal obcego .dll dolaczonego do procesu gry xD (bo zakladam ze maskowania nie zrobiles skoro wykrywalny tak szybko?) mialo byc driver ringo, a z tego co widze to jakies slabe .dll xD

Wiem jak zrobić update, nie bój się o to xD

Po co mam robić mask.dll skoro engine-work i tak będzie wykrywalny mimochodem? i nie jest .dll dołączone do procesu gry bezpośrednio, tak jak mówie, engine-work szefie xD

driver ring0 będzie, ale nie w tym, tylko w MH nad którym pracujemy.

Porad od Ciebie panie DV nie chcemy, po tym jak zrobiłeś ligowego SKILL aimbota, dla zamkniętego grona na ESL, a potem latał z nim każdy kto wyłożył dwie dyszki i na każdym VS z polakami każdy miał to odpalone xD

A no i to będzie rly driver level ring0, a nie fake driver, nie pozdrawiam

 

Nie chcialo mi sie juz wspierac tego haxa to wypuscilem go po tanszej cenie, co w tym dziwnego? kazdy kto kupowal wczesniej dostawal regulamin gdzie bylo wyraznie napisane ze w kazdym momencie cheat moze zostac opuszczony. Byl przez okolo pol roku caly czas wspierany i udoskonalany, a od kazdego kto kupil na poczatku bralem tylko 100zl za lifetime, to chyba nie duzo w zamian za TOP na esl? xdd

Nie wiem kim jestes, ale ten twoj multihack to bedzie ban-farma a nie cheat xdd

t9fcWVP.png

Opublikowano

 

 

A co wam trudnego z ta aktualizacja? Wyciagnij offsety przez CE (dalej mozna) oraz w sourcecode zmniej kolejnosc i szyfrowanie przy kompilacji, wystarczy xD A no i nie dziw sie ze tak szybko wykrywalne, dziwne jakby XC po modernizacji nie wykrywal obcego .dll dolaczonego do procesu gry xD (bo zakladam ze maskowania nie zrobiles skoro wykrywalny tak szybko?) mialo byc driver ringo, a z tego co widze to jakies slabe .dll xD

Wiem jak zrobić update, nie bój się o to xD

Po co mam robić mask.dll skoro engine-work i tak będzie wykrywalny mimochodem? i nie jest .dll dołączone do procesu gry bezpośrednio, tak jak mówie, engine-work szefie xD

driver ring0 będzie, ale nie w tym, tylko w MH nad którym pracujemy.

Porad od Ciebie panie DV nie chcemy, po tym jak zrobiłeś ligowego SKILL aimbota, dla zamkniętego grona na ESL, a potem latał z nim każdy kto wyłożył dwie dyszki i na każdym VS z polakami każdy miał to odpalone xD

A no i to będzie rly driver level ring0, a nie fake driver, nie pozdrawiam

 

Nie chcialo mi sie juz wspierac tego haxa to wypuscilem go po tanszej cenie, co w tym dziwnego? kazdy kto kupowal wczesniej dostawal regulamin gdzie bylo wyraznie napisane ze w kazdym momencie cheat moze zostac opuszczony. Byl przez okolo pol roku caly czas wspierany i udoskonalany, a od kazdego kto kupil na poczatku bralem tylko 100zl za lifetime, to chyba nie duzo w zamian za TOP na esl? xdd

Nie wiem kim jestes, ale ten twoj multihack to bedzie ban-farma a nie cheat xdd

 

To w tym dziwnego, że miało to być ring0 niewykrywalne przez ESL Wire, a przez te Twoje pół roku było kilka detekcji i sporo banowanych tych "TOP" na esl

Że niby nie wiesz kim jestem?, przypomnij sobie leak cheata z Twojego super zabezpieczonego clienta i oddanie sourcecodu do gameforge. Typie jesteś zwykłym oszustem i frajerem, więc nie spinaj się tutaj bo Twój "unikalny" sourcecode został przeze mnie dodany do skanu. Trzymaj pysk i się tutaj nie wypowiadaj.

There is no freedom without revolution

Opublikowano

 

 

 

A co wam trudnego z ta aktualizacja? Wyciagnij offsety przez CE (dalej mozna) oraz w sourcecode zmniej kolejnosc i szyfrowanie przy kompilacji, wystarczy xD A no i nie dziw sie ze tak szybko wykrywalne, dziwne jakby XC po modernizacji nie wykrywal obcego .dll dolaczonego do procesu gry xD (bo zakladam ze maskowania nie zrobiles skoro wykrywalny tak szybko?) mialo byc driver ringo, a z tego co widze to jakies slabe .dll xD

Wiem jak zrobić update, nie bój się o to xD

Po co mam robić mask.dll skoro engine-work i tak będzie wykrywalny mimochodem? i nie jest .dll dołączone do procesu gry bezpośrednio, tak jak mówie, engine-work szefie xD

driver ring0 będzie, ale nie w tym, tylko w MH nad którym pracujemy.

Porad od Ciebie panie DV nie chcemy, po tym jak zrobiłeś ligowego SKILL aimbota, dla zamkniętego grona na ESL, a potem latał z nim każdy kto wyłożył dwie dyszki i na każdym VS z polakami każdy miał to odpalone xD

A no i to będzie rly driver level ring0, a nie fake driver, nie pozdrawiam

 

Nie chcialo mi sie juz wspierac tego haxa to wypuscilem go po tanszej cenie, co w tym dziwnego? kazdy kto kupowal wczesniej dostawal regulamin gdzie bylo wyraznie napisane ze w kazdym momencie cheat moze zostac opuszczony. Byl przez okolo pol roku caly czas wspierany i udoskonalany, a od kazdego kto kupil na poczatku bralem tylko 100zl za lifetime, to chyba nie duzo w zamian za TOP na esl? xdd

Nie wiem kim jestes, ale ten twoj multihack to bedzie ban-farma a nie cheat xdd

 

To w tym dziwnego, że miało to być ring0 niewykrywalne przez ESL Wire, a przez te Twoje pół roku było kilka detekcji i sporo banowanych tych "TOP" na esl

Że niby nie wiesz kim jestem?, przypomnij sobie leak cheata z Twojego super zabezpieczonego clienta i oddanie sourcecodu do gameforge. Typie jesteś zwykłym oszustem i frajerem, więc nie spinaj się tutaj bo Twój "unikalny" sourcecode został przeze mnie dodany do skanu. Trzymaj pysk i się tutaj nie wypowiadaj.

 

To niezly z ciebie idiota skoro dajesz niewykrywalne kody do Gameforge, brawo idioto xD

Nie moja wina ze eslwire sprawdza zrodla sterownikow, nic na to nie poradze xdd

Chcesz zobaczyc przyglupie dobry cheat to zapraszam na pw łajzo

 

Nie polecam cheatow od tych typow generalnie, banda pozerów. idz rob tego esp a przy aimbocie obsrani (swietni koderzy xddd)

t9fcWVP.png

Opublikowano

Dv :)

Twoj cheat nie dzialal wcale , a u nich chwilowo , ale cos dzialalo za free na test :D

(Nie sprawdzalem , bo nie mam zamiaru grac na hacku i dostac bana po 3 latach gry.)

 

Wiec jak beda chcieli go sprzedawac to zarobia wiecej , niz ty oszukujac ludzi na kase.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...