Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam bota na wiadomość powitalną


Emos76

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wybierz JTS3 gdyż cała reszta pisana w php jest nic nie warta.

ugh?! Jaja sobie ziomek robisz? Nic nie warta? Przecie właśnie w php powstają najlepsze boty do ts3. Co prawda JTS3 jest dobry ale nie ma zbyt wielu funkcji.
Opublikowano

 

Wybierz JTS3 gdyż cała reszta pisana w php jest nic nie warta.

ugh?! Jaja sobie ziomek robisz? Nic nie warta? Przecie właśnie w php powstają najlepsze boty do ts3. Co prawda JTS3 jest dobry ale nie ma zbyt wielu funkcji.

 

 

PHP TO NIE PROGRAMOWANIE.

Java jest szybsza, kompatybilność jest o wiele wiele większa oraz JTS3 ma dużo funkcji jak na darmowego bota. Jeśli ktoś umie szukać to na ruskich/tureckich stronach znajdzie się JTS3 z anty vpn, z statystykami TOP etc.

Więc nie ma co tu pisać.

 

 

chodzi mi o samą funkcje wiadomości powitalnej.

 

Zmienna: 

$tsAdmin->sendMessage(3, 1, $config['module']['automsg']['message']);

Z czegoś musi czytać:

$config['module']['automsg']['message'] = file_get_contents('servermsg.txt');

Autor: Orkin

Opublikowano

 

 

Wybierz JTS3 gdyż cała reszta pisana w php jest nic nie warta.

ugh?! Jaja sobie ziomek robisz? Nic nie warta? Przecie właśnie w php powstają najlepsze boty do ts3. Co prawda JTS3 jest dobry ale nie ma zbyt wielu funkcji.

 

 

PHP TO NIE PROGRAMOWANIE.

Java jest szybsza, kompatybilność jest o wiele wiele większa oraz JTS3 ma dużo funkcji jak na darmowego bota. Jeśli ktoś umie szukać to na ruskich/tureckich stronach znajdzie się JTS3 z anty vpn, z statystykami TOP etc.

Więc nie ma co tu pisać.

 

 

chodzi mi o samą funkcje wiadomości powitalnej.

 

Zmienna: 

$tsAdmin->sendMessage(3, 1, $config['module']['automsg']['message']);

Z czegoś musi czytać:

$config['module']['automsg']['message'] = file_get_contents('servermsg.txt');

Autor: Orkin

 

a to czasem nie była wiadomość automatyczna na serwie

Opublikowano

 

A jak chce do bota dodać to mi nie działa xD

 

 

Bo to jest dostosowane pod AvnBot oraz ExusBot.

Musisz to podpisać pod swojego bota a nie wszystko zerżnąć - jeśli chcesz zobaczyć głębiej to odsyłam Cie na PW bądź Github.

 

@554461402688252517908.png orkin https://github.com/orkin2913/AVNBot

@ExusX https://github.com/Exus1/ExusMultibot

Opublikowano

 

 

A jak chce do bota dodać to mi nie działa xD

 

 

Bo to jest dostosowane pod AvnBot oraz ExusBot.

Musisz to podpisać pod swojego bota a nie wszystko zerżnąć - jeśli chcesz zobaczyć głębiej to odsyłam Cie na PW bądź Github.

 

@554461402688252517908.png orkin https://github.com/orkin2913/AVNBot

@ExusX https://github.com/Exus1/ExusMultibot

 

ale mi chodzi o to że staram to się zrobić na własny sposób i error xD

Opublikowano

 

 

Wybierz JTS3 gdyż cała reszta pisana w php jest nic nie warta.

ugh?! Jaja sobie ziomek robisz? Nic nie warta? Przecie właśnie w php powstają najlepsze boty do ts3. Co prawda JTS3 jest dobry ale nie ma zbyt wielu funkcji.

 

 

PHP TO NIE PROGRAMOWANIE.

Java jest szybsza, kompatybilność jest o wiele wiele większa oraz JTS3 ma dużo funkcji jak na darmowego bota. Jeśli ktoś umie szukać to na ruskich/tureckich stronach znajdzie się JTS3 z anty vpn, z statystykami TOP etc.

Więc nie ma co tu pisać.

 

 

chodzi mi o samą funkcje wiadomości powitalnej.

 

Zmienna: 

$tsAdmin->sendMessage(3, 1, $config['module']['automsg']['message']);
Z czegoś musi czytać:

$config['module']['automsg']['message'] = file_get_contents('servermsg.txt');
Autor: Orkin

 

PHP – interpretowany skryptowy język programowania

~ https://pl.wikipedia.org/wiki/PHP

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...