Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony]GŁOSOWANIE- [Diss]Remover vs PaTrOL *DG*


Remover

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
mam nadzieję że nie będziesz kopiował linijek Filipka

 

haha co XDXDDXXDXD xD

daj bit daj daj daj i temat :v

 

 

przesuń czas do poniedziałku bo nie każdy ma czas w sobote

 

 

 

@ edit

 

w sumie lepiej byłoby po panczu ale lecimy grubo tym razem :v :v :v :v :v :v :v

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

 

mam nadzieję że nie będziesz kopiował linijek Filipka

 

haha co XDXDDXXDXD xD

daj bit daj daj daj i temat :v

 

 

przesuń czas do poniedziałku bo nie każdy ma czas w sobote

 

 

 

@ edit

 

w sumie lepiej byłoby po panczu ale lecimy grubo tym razem

 

 

twój temat to nicki minaj, lecisz

 

czas przesunięty do poniedziałku, pis joł

Opublikowano

 

 

mam nadzieję że nie będziesz kopiował linijek Filipka

 

haha co XDXDDXXDXD xD

daj bit daj daj daj i temat :v

 

 

przesuń czas do poniedziałku bo nie każdy ma czas w sobote

 

 

 

@ edit

 

w sumie lepiej byłoby po panczu ale lecimy grubo tym razem

 

 

twój temat to nicki minaj, lecisz

 

czas przesunięty do poniedziałku, pis joł

 

twój to green hills :v

 

see you soon

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Green Hills to niedobra herbata, ja latam tu na bitach
On chciał być freestylowcem, a został groupie Filipa
Ja daję dobre rapsy i zacznę rozpierdalać zjeba
Od ciebie lepsze flow ma nawet naćpana Hela
Reaguję śmiechem jak piszesz ściemę za komputerem
Załóż torbę na głowę, będziesz na feacie z Kaenem
Skurwysynie to jest rap, dodaj "e" i przekaż niuni
Szkoda że istnieje tylko w twojej głowie, beka z suki,
Rozpierdolę cię w dissie, a potem wypiję herbatę
Twoja porażka jak punche Filipka, to ci było pisane
Jak twój idol wyraź ból dupy w poście na fejsie
Nie nawijałbyś o niuni gdyby nie dostęp do Brazzers
Te wersy są cienkie, na ciebie szkoda lepszych
Temat to Green Hills, słaby jak herbata z biedry
Dałeś chujowy temat, ale i tak wygram, więc morda
Zaskoczyłeś mnie jak Magik, możesz pomachać z okna

Opublikowano

Remover Ty chuju jesteś jak cipka bo wali z Ciebie jak z dżungli Onika #sezon_na_skunksa
Nie wiem czy dobrze zrobiłeś biorąc versus mnie na dissa ale pamiętaj że wyrośnie z Ciebie zwykła pizda
Po twoich tematach sądzę, że jesteś zerem, po tym dissie będziesz jak na haju, nawet Minaj nie uzna tego nominału
I co, chciałeś mnie zpanczlajnować? W sume wyszło marnie jak zawsze #pareidolia
Ch*j z twoimi hasztagami bo jesteś słaby, rozpierdalam Cię dzi*ko na części #raty
Jesteś jak Minaj, słabo i typowo, silikon na klacie bo to jest rodzinne w Trynidadzie
Rozumiem "panczlajnerze" lece siema mam korone  więc kleknij mi do berła
Jesteś jak Trynkiewicz gwałcisz śmieciu małe dzieci tak jak bracisko owej panny #Jerani
Morda czarna, czarny charakter, czarne wszystko, czarne dziecko #pośmiewisko
I to jest tak gdy jesteśmy we dwójke na scenie to zaczynam rozpier**lać Cię jak Elvis Presley
Dałeś słaby temat, poleciałem z nim jak chciałem, jesteś jak Bogusław Linda bo na psach się sprzedałeś
Nawet peja zbija propsy patrolowi bo z tematu na temat zniżasz swój poziom, nie wiesz o tym?
Minaj mówi, żeś zwykła stulejka, w sumie tylko to Ci w życiu zostało #jeden_z_dziesięciu
Twojego dissa i tak nikt nie odczyta chyba że Mintaj wleci na bita
To było na spontanie, nie żadne wysilanie, lecę z Tobą jak z prostytutką, szybko i gładziutko
Wylałem wypocinke na forum, sprawdź to typie, wjechały pancze więc weź je z połykiem

 

ja p******e nie wierze ze zgodziłem się na to, napisane w 10 minut teraz  XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

joł joł joł

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
















 

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

 

 

Skurwysynie to jest rap, dodaj "e" i przekaż niuni

Szkoda że istnieje tylko w twojej głowie, beka z suki

Głos na @Remover

Powód wyżej :makka:

Opublikowano

Remover, przecież tych wypocin Patrola nie da się czytać.

Najebane chujowych hasztagów, do tego -

Ch*j z twoimi hasztagami bo jesteś słaby "

Podczas gdy remover nawet żadnego hasztaga nie użył.

 

"Jesteś jak Trynkiewicz gwałcisz śmieciu małe dzieci tak jak bracisko owej panny #Jerani

Morda czarna, czarny charakter, czarne wszystko, czarne dziecko #pośmiewisko"

 

Ja p******e..

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Remover, przecież tych wypocin Patrola nie da się czytać.

Najebane chujowych hasztagów, do tego -

Ch*j z twoimi hasztagami bo jesteś słaby "

Podczas gdy remover nawet żadnego hasztaga nie użył.

 

"Jesteś jak Trynkiewicz gwałcisz śmieciu małe dzieci tak jak bracisko owej panny #Jerani

Morda czarna, czarny charakter, czarne wszystko, czarne dziecko #pośmiewisko"

 

Ja p******e..

 bo napisałem to w 10 minut typie bo nie siedze 24/7 przy kompie i mam zycie prywatne xD

zgodziłem się dla zabawy a nie dla powagi :v

 

no i co z tego xD? napisalem dissa i od razu wrzucilem nie czytając nawet jego bo miałem to w dupie

chujowych xD Jak się nie znasz i nie znasz znaczenia niektórych i nie umiesz ogarnąć do jakiego podtekstu są one użyte to nie moja wina ale w sumie to wy głosujecie a nie Ja :v

 

ggwp @Remover

 

 

Głos na @Remover

Wszystko>PaTrOL *DG*

 

XDDD

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

 

Remover, przecież tych wypocin Patrola nie da się czytać.

Najebane chujowych hasztagów, do tego -

Ch*j z twoimi hasztagami bo jesteś słaby "

Podczas gdy remover nawet żadnego hasztaga nie użył.

 

"Jesteś jak Trynkiewicz gwałcisz śmieciu małe dzieci tak jak bracisko owej panny #Jerani

Morda czarna, czarny charakter, czarne wszystko, czarne dziecko #pośmiewisko"

 

Ja p******e..

 bo napisałem to w 10 minut typie bo nie siedze 24/7 przy kompie i mam zycie prywatne xD

zgodziłem się dla zabawy a nie dla powagi :v

 

no i co z tego xD? napisalem dissa i od razu wrzucilem nie czytając nawet jego bo miałem to w dupie

chujowych xD Jak się nie znasz i nie znasz znaczenia niektórych i nie umiesz ogarnąć do jakiego podtekstu są one użyte to nie moja wina ale w sumie to wy głosujecie a nie Ja :v

 

ggwp @Remover

 

 

Głos na @Remover

Wszystko>PaTrOL *DG*

 

XDDD

 

Człowieku, znam się bardziej na rapie niż ty kiedykolwiek będziesz. Sajko filipka, który usłyszał o nim pewnie rok temu i się bierze, za rapsy. Ja p******e.

Którego znaczenia hasztagu tutaj można nie rozumieć? C*****e i tyle pogódź się albo idź płakać jak filip. Ten hasztag z ratami to już w ogóle, pierwsza liga.

 

Po drugie, poczytaj co to znaczy pareidolia, bo się nasłuchałeś queby za dużo, ten hasztag też pierwsza liga.

­

1357577137-U262310.png

Opublikowano

 

 

Remover, przecież tych wypocin Patrola nie da się czytać.

Najebane chujowych hasztagów, do tego -

Ch*j z twoimi hasztagami bo jesteś słaby "

Podczas gdy remover nawet żadnego hasztaga nie użył.

 

"Jesteś jak Trynkiewicz gwałcisz śmieciu małe dzieci tak jak bracisko owej panny #Jerani

Morda czarna, czarny charakter, czarne wszystko, czarne dziecko #pośmiewisko"

 

Ja p******e..

 bo napisałem to w 10 minut typie bo nie siedze 24/7 przy kompie i mam zycie prywatne xD

zgodziłem się dla zabawy a nie dla powagi :v

 

no i co z tego xD? napisalem dissa i od razu wrzucilem nie czytając nawet jego bo miałem to w dupie

chujowych xD Jak się nie znasz i nie znasz znaczenia niektórych i nie umiesz ogarnąć do jakiego podtekstu są one użyte to nie moja wina ale w sumie to wy głosujecie a nie Ja :v

 

ggwp @Remover

 

 

Głos na @Remover

Wszystko>PaTrOL *DG*

 

XDDD

 

Człowieku, znam się bardziej na rapie niż ty kiedykolwiek będziesz. Sajko filipka, który usłyszał o nim pewnie rok temu i się bierze, za rapsy. Ja p******e.

Którego znaczenia hasztagu tutaj można nie rozumieć? C*****e i tyle pogódź się albo idź płakać jak filip. Ten hasztag z ratami to już w ogóle, pierwsza liga.

 

Po drugie, poczytaj co to znaczy pareidolia, bo się nasłuchałeś queby za dużo, ten hasztag też pierwsza liga.

­

 

jo idź tam la vida loci słuchaj łaku i rób ten swój server do metka xD XD

Haha rok temu o Filipku, to troszkę beczka bo wiesz lepiej niż Ja sam :v No jak będę chciał to pójdę płakać jak Filip a Tobie nic do tego ziomek :)

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

 

 

 

Remover, przecież tych wypocin Patrola nie da się czytać.

Najebane chujowych hasztagów, do tego -

Ch*j z twoimi hasztagami bo jesteś słaby "

Podczas gdy remover nawet żadnego hasztaga nie użył.

 

"Jesteś jak Trynkiewicz gwałcisz śmieciu małe dzieci tak jak bracisko owej panny #Jerani

Morda czarna, czarny charakter, czarne wszystko, czarne dziecko #pośmiewisko"

 

Ja p******e..

 bo napisałem to w 10 minut typie bo nie siedze 24/7 przy kompie i mam zycie prywatne xD

zgodziłem się dla zabawy a nie dla powagi :v

 

no i co z tego xD? napisalem dissa i od razu wrzucilem nie czytając nawet jego bo miałem to w dupie

chujowych xD Jak się nie znasz i nie znasz znaczenia niektórych i nie umiesz ogarnąć do jakiego podtekstu są one użyte to nie moja wina ale w sumie to wy głosujecie a nie Ja :v

 

ggwp @Remover

 

 

Głos na @Remover

Wszystko>PaTrOL *DG*

 

XDDD

 

Człowieku, znam się bardziej na rapie niż ty kiedykolwiek będziesz. Sajko filipka, który usłyszał o nim pewnie rok temu i się bierze, za rapsy. Ja p******e.

Którego znaczenia hasztagu tutaj można nie rozumieć? C*****e i tyle pogódź się albo idź płakać jak filip. Ten hasztag z ratami to już w ogóle, pierwsza liga.

 

Po drugie, poczytaj co to znaczy pareidolia, bo się nasłuchałeś queby za dużo, ten hasztag też pierwsza liga.

­

 

jo idź tam la vida loci słuchaj łaku i rób ten swój server do metka xD xD

Haha rok temu o Filipku, to troszkę beczka bo wiesz lepiej niż Ja sam :v No jak będę chciał to pójdę płakać jak Filip a Tobie nic do tego ziomek :)

 

Przecież ja nie robię żadnego serwera w metinie xdd

I jakiej kuhwa la vida loci xD

 

­

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Remover, poleciał ładnie.

 

patrol zrobił z siebie pośmiewisko, zresztą nie pierwszy raz :v

 i nie ostatni :v

 

 

 

XDDDDDDDD

 

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...