Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupno części do komputera (Max. 1400 zł)


XeiZeR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam


Chciałbym kupić części do procesora i płyty głównej, którą posiadam.


Mam do przeznaczenia max 1400 zł,


Będę głównie używał do gier, czasem do neta...


 


Posiadane :


CPU : AMD A6-3650


MOBO : GA-A75H-D2h


 


Kupno nowych części :


GPU : GTX 950 Gigabyte Windforce 2GB http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx950-2048mb-ddr5-128b-wf2-oc-gv-n950wf2oc-2gd-707403/


PSU : Antec VP500 - http://www.morele.net/zasilacz-antec-vp-500-500w-632748/


RAM : Crucial Ballistix 8GB (2x4gb) 1600MHz CL9  http://www.morele.net/pamiec-crucial-ballistix-8gb-2x4gb-ddr3-1600mhz-cl9-unbuffered-non-ecc-1-5v-bls2cp4g3d1609ds1s00ceu-472804/


Obudowa : AeroCool Strike-X Cube White - http://www.morele.net/obudowa-aerocool-strike-x-cube-bialy-czarny-en52797-714555/


Dysk : Western Digital Blue 1TB


Dysk : SSD Kigston HyperX 120 GB (wezme z starego kompa)


Chłodzenie procesora np. SilentiumPC Spartan 3 LT warto dodać te chłodzenie do procka ?


Mam jeszcze jedno pytanie...posiadam zasilacz IBox 550W i włożyć ten zasilacz czy lepiej nie ryzykować?


 


 


Z góry dzięki za pomoc default_smile_prosty.gif


Opublikowano

Zasilacz iBox to czarna lista, więc wywal go.

 

Z nowych części nic fajnego nie złożyć a z używek dało by radę.

 

Gdybyś sprzedał to co teraz masz (procesor i płyta) i miał ~1600-1800zł to możesz złożyć naprawdę porządny komputer pod rozbudowę.

W moim profilu masz podany mój aktualny komputer, którego złożenie trwało tydzień (z używek) i wydałem niecałe 2k.

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Nie widzę zbytnio wydajności tego sprzętu bez zmiany procesora. A jak zmiana procesora to zmiana płyty głównej, gdyż na sockecie FM1 to chyba żadnego procka ciekawego nie znajdziesz.

Opublikowano

Ten procek drastycznie ograniczy kartę.

tak jak napisał wyżej. Sprzedaj to co masz ( procek i płytę) i z używek postaramy się cos ciekawego znaleźć.

Przy tak małej ilości kaski nie ma co celować w nowe części.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...