Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zwiększenie odległości przywoływanych potworów


Gość Lajk™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten poradnik jest jak najbardziej na poważnie xD


 


Otwieramy char_battle.cpp


Szukamy linijki:



if (DISTANCE_APPROX(ch->GetX() - m_ch->GetX(), ch->GetY() - m_ch->GetY()) < 5000)

5000 - to odległość na jakiej przywoływane są moby :v


Przykład:



if (DISTANCE_APPROX(ch->GetX() - m_ch->GetX(), ch->GetY() - m_ch->GetY()) < 9000)
Opublikowano

Sprawdzałeś czy działa? :)

Taa, śmigało mi. 

Opublikowano

if (number(1, 100) <= 100)

 

To rozjebało system...Tutorial na poziomie mpc.

Mogłem dopisać że z dedykacją dla ciebie :/

Opublikowano

if (number(1, 100) <= 100)

 

To rozjebało system...Tutorial na poziomie mpc.

Twój poziom jest nie lepszy łaku.

 

@aroB

 

Jesteś idiotą, na dodatek bez umiejętności. Uważasz się tutaj za nie wiadomo kogo, a niestety Twój poziom jest równy z gównem.

Nawet nie będę wdawać się z Tobą w dalsze dyskusję, bo jesteś nikim i nawet Cię nie mogę nazwać technikiem.

 

PS: Najpierw trzeba go mieć, chyba zorganizuję składkę na mózg dla Twojej osoby.


Omnes puerum deriserunt.

Opublikowano

 

if (number(1, 100) <= 100)

 

To rozjebało system...Tutorial na poziomie mpc.

Twój poziom jest nie lepszy łaku.
Ale nie ośmiesza się wstawianiem tematów o zmianie cyferek.
Opublikowano

 

if (number(1, 100) <= 100)

 

To rozjebało system...Tutorial na poziomie mpc.

Twój poziom jest nie lepszy łaku.

 

"łaku" ja p******e XDDDDDDDDDDDDDD

Weź noł nejmie j****y wypierdalaj pierwszy raz takie gówno na oczy widzę.

 

PS. Sprzedam skin forum serwera prestiamt2.

#EMERYTURA

Opublikowano

Aha, no fajnie.

Dobry poradnik, niezbędnik metińczyka

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...