Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

GTA SA - Jak instalować mody za pomocą GTA Parking


Merlah

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

XHAp6Vj.gif


 


Witajcie. W tym poradniku pokażę wam, jak za pomocą "Parking" dodać moda do GTA:SA. A więc zaczynamy.


 


Potrzebne nam będą:


-Parking (wpiszecie w google parking gta sa i macie)


-Nasz mod


 


 


 


Krok pierwszy.


 


Należy zainstalować Parking. Nie będę tego pokazywał, bo to jest banalnie proste.


 


 


Krok drugi.


 


Odpal Parking. Przed otwarciem programu wyskoczy nam okno do wskazania miejsca, gdzie znajduję sie nasza gra.


5.jpg


 


 


Krok trzeci.


 


Po wskazaniu ścieżki pojawi nam się takie okno.


pierwsze.jpg


Wchodzimy w: Plik ---> Dodaj mod


drugi.jpg


 


Krok czwarty.


 


Po wskazaniu miejsca naszego moda pojawi nam się coś takiego.


3.jpg


Klikamy "Dodaj".


 


Krok piąty.


 


Po dodaniu moda na listę klikamy na niego. W dolnej części programu mamy kilka opcji.


4.jpg


Klikamy "Instaluj". (ja już to zrobiłem wcześniej)


 


 


Mam nadzieję, że komuś się przyda.


 


Do poradnika użyłem moda "[gz]Nissan_Skyline_GT-R-34_2001"


 


 


Poradnik 100% autorski. Zakaz kopiowania bez mojej zgody.


  • Rayzer. zmienił(a) tytuł na GTA SA - Jak instalować mody za pomocą GTA Parking

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...