Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie zapisują się ustawienia które ustawiam w grze


kronos126p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam zawsze ustawiam w grze na ukryj linie czatu ukryj sklepy pokazywanie dmg, i jak wyłącze metina i włącze to te ustawienia się nie zapisuja niestety, jak to zapisać pewnie gdzieś w pliku w folderze bo w config takich opcji nie ma :) 

Opublikowano

Z tego co się orientuje, to odpalanie clienta przez patchera automatycznie przywraca poprzednie ustawienia, jeśli chodzi właśnie o te, które ustawiasz w grze. 

229401491222156497913.gif

Opublikowano

Z tego co się orientuje, to odpalanie clienta przez patchera automatycznie przywraca poprzednie ustawienia, jeśli chodzi właśnie o te, które ustawiasz w grze. 

Aha czyli, jeżeli uruchomie przez patcher i klikne rozpoczne itd ustawie ukryj ukryj ukryj ukryj w grze to potem jak wyjdę to się już zapisze :D ?

Opublikowano

 

Z tego co się orientuje, to odpalanie clienta przez patchera automatycznie przywraca poprzednie ustawienia, jeśli chodzi właśnie o te, które ustawiasz w grze. 

Aha czyli, jeżeli uruchomie przez patcher i klikne rozpoczne itd ustawie ukryj ukryj ukryj ukryj w grze to potem jak wyjdę to się już zapisze :D ?

 

Jeżeli wejdziesz przez pliczek .exe, to powinny być zapisane. Ja tak właśnie mam :>

229401491222156497913.gif

Opublikowano

 

 

Z tego co się orientuje, to odpalanie clienta przez patchera automatycznie przywraca poprzednie ustawienia, jeśli chodzi właśnie o te, które ustawiasz w grze. 

Aha czyli, jeżeli uruchomie przez patcher i klikne rozpoczne itd ustawie ukryj ukryj ukryj ukryj w grze to potem jak wyjdę to się już zapisze :D ?

 

Jeżeli wejdziesz przez pliczek .exe, to powinny być zapisane. Ja tak właśnie mam :>

 

Na metinie polskim jest to Metin2Launcher normalnie :D

Opublikowano

Tak jak ktoś już to napisał nie odpalaj przez Patchera tylko wejdź w folder z grą ustaw sobie opcje w configu i włącz grę plikiem metin2client.

8254514604932281047522.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...