Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak wgrać pliki RyKoX na pliki Taki_Nieśmiały


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , Ostatnio pisała do mnie osoba że ma baze RyKoX game , mysql ale nie wie jak to połączyć z plikami Nieśmiałego więc pół forum pewnie też nie umie (Poradnik został stworzony w 100% przeze mnie)

Lecimy pierwszym krokiem będzie pobranie paczki link do niej na dole...

 

A więc przechodzimy do wgrywania 

Po pobraniu paczki powinniście mieć takie pliki (Załącznik plik po pobraniu)

Więc wypakowujecie je na pulpit

(Tutaj nie bedę wam pokazywał gdyż na kompie nie posiadam plików jak będę miał po edytuje temat ;P)

Wchodzimy kolejno w / (Czyli główny katalog) i Usr (Załącznik to USR)

P.S Korzystam z plików terenza i (Zapomniałem wspomnieć że te pliki na pulpicie jeszcze raz wypakowujecie)

I w USR Macie plik HOME (Załącznik to Home)

Teraz tam powinniście mieć plik GAME podmieniacie go ...

Po wgraniu wchodzicie w niego zaznaczacie chyba ALT+A Lub CTRL+A Niepamiętam już kolejno wciskacie prawy przycisk myszy następnie properties (Chyba do na samym dole) I nadajecie prawa 777 teraz wchodzicie w share usuwacie plik game i wgrywacie go ponownie na pulpicie macie folder game wchodzicie potem share i wgrywacie ten game potem zaznaczacie go znów properties i prawa 777

Teraz wchodzicie w główny katalog czyli / Potem /var I /db wrzucacie folder MySqL podmieniacie i wchodzicie w niego dajecie mu prawa 777

Wychodzicie z filezilli czy co tam macie i w konsoli wpisujecie reboot (Odpalamy clientem RYKOXA)

Miłej gry życzę ! :D

Linki : 

 

 

Baza : https://mega.nz/#!58khXSrQ

Kod deszyfrujący !ZBJrE7JAfImkxTNANdlTJNZUyyYKO0Wg5ML7F4tcO2U

Skan :https://virustotal.com/pl/file/0639c512ebe8e997ecde4c95ac8a1fa0b05dd8de93278ded0733fbcddc974dc3/analysis/1460289091/

P.S. Do skanu to chyba ten link :D 

 

 

post-1465610-0-51187200-1460288150_thumb.png

post-1465610-0-99974400-1460288716_thumb.png

post-1465610-0-97812000-1460288721_thumb.png

Opublikowano

 

Witam , Ostatnio pisała do mnie osoba że ma baze RyKoX game , mysql ale nie wie jak to połączyć z plikami Nieśmiałego więc pół forum pewnie też nie umie (Poradnik został stworzony w 100% przeze mnie)

 

Nie no człowieku tym tekstem rozwaliłeś system równo :v

Opublikowano

 

(Tutaj nie bedę wam pokazywał gdyż na kompie nie posiadam plików jak będę miał po edytuje temat ;P)

i (Zapomniałem wspomnieć że te pliki na pulpicie jeszcze raz wypakowujecie)

chyba ALT+A Lub CTRL+A Niepamiętam już

(Chyba do na samym dole)

 

Takim czymś to można się podetrzeć. 

 

http://www.mpcforum.pl/topic/1007501-robimy-serwer-dedykowany/

http://www.mpcforum.pl/topic/1298376-wlasny-serwer-metin2-na-hamachi/

+ miliony innych tematów, poradników na youtube.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

 

Temat powinien nazywać się bardziej "Jak wrzucić pliki RyKoX na maszynę taki_nieśmiały". 

 

Nooom xD 

 

 

Witam , Ostatnio pisała do mnie osoba że ma baze RyKoX game , mysql ale nie wie jak to połączyć z plikami Nieśmiałego więc pół forum pewnie też nie umie (Poradnik został stworzony w 100% przeze mnie)

 

Nie no człowieku tym tekstem rozwaliłeś system równo :v

 

Hehe ... Nie mogę napisać tematu bez dobrego "Suchara" Ale w sumie prawda troszeczkę osób nie umie tego zrobić 

Opublikowano

 

 

Witam , Ostatnio pisała do mnie osoba że ma baze RyKoX game , mysql ale nie wie jak to połączyć z plikami Nieśmiałego więc pół forum pewnie też nie umie (Poradnik został stworzony w 100% przeze mnie)

 

Nie no człowieku tym tekstem rozwaliłeś system równo :v

 

 

Idź wypierdalaj pisać swoje questy z nazwą peta na czacie, też pół forum pewnie nie potrafi.

Opublikowano

 

 

 

Witam , Ostatnio pisała do mnie osoba że ma baze RyKoX game , mysql ale nie wie jak to połączyć z plikami Nieśmiałego więc pół forum pewnie też nie umie (Poradnik został stworzony w 100% przeze mnie)

 

Nie no człowieku tym tekstem rozwaliłeś system równo :v

 

 

Idź wypierdalaj pisać swoje questy z nazwą peta na czacie, też pół forum pewnie nie potrafi.

 

Dobra dobra jak chcesz zapraszam na do reala zobaczymy kto "Wyperdala" ;]

Opublikowano

 

 

 

 

Witam , Ostatnio pisała do mnie osoba że ma baze RyKoX game , mysql ale nie wie jak to połączyć z plikami Nieśmiałego więc pół forum pewnie też nie umie (Poradnik został stworzony w 100% przeze mnie)

 

 

Nie no człowieku tym tekstem rozwaliłeś system równo :v

 

Idź wypierdalaj pisać swoje questy z nazwą peta na czacie, też pół forum pewnie nie potrafi.

Dobra dobra jak chcesz zapraszam na do reala zobaczymy kto "Wyperdala" ;]

O ile matka pozwoli ci opuścić dom internetowy wojowniku.

Opublikowano

 

 

 

 

 

Witam , Ostatnio pisała do mnie osoba że ma baze RyKoX game , mysql ale nie wie jak to połączyć z plikami Nieśmiałego więc pół forum pewnie też nie umie (Poradnik został stworzony w 100% przeze mnie)

 

Nie no człowieku tym tekstem rozwaliłeś system równo :v

 

Idź wypierdalaj pisać swoje questy z nazwą peta na czacie, też pół forum pewnie nie potrafi.

Dobra dobra jak chcesz zapraszam na do reala zobaczymy kto "Wyperdala" ;]

O ile matka pozwoli ci opuścić dom internetowy wojowniku.

 

Dobra dobra żeby nie było "Nawet" Tego nie skomentuje nie mam czasu odpisywać na posty jakiegoś okulara ;d

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Witam , Ostatnio pisała do mnie osoba że ma baze RyKoX game , mysql ale nie wie jak to połączyć z plikami Nieśmiałego więc pół forum pewnie też nie umie (Poradnik został stworzony w 100% przeze mnie)

 

Nie no człowieku tym tekstem rozwaliłeś system równo :v

 

Idź wypierdalaj pisać swoje questy z nazwą peta na czacie, też pół forum pewnie nie potrafi.

Dobra dobra jak chcesz zapraszam na do reala zobaczymy kto "Wyperdala" ;]

O ile matka pozwoli ci opuścić dom internetowy wojowniku.

 

Dobra dobra żeby nie było "Nawet" Tego nie skomentuje nie mam czasu odpisywać na posty jakiegoś okulara ;d

 

;]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...