Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Który z tych telefonów wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, który wybrać i dlaczego? Prosiłbym o jakieś dobre uzasadnienia. Daje limit!!!

 

iPhone 6s 

Samsung s7 edge

Samsung s6 edge plus 

Huawei p8

Sony z5 

Opublikowano

Ja bym wybrał na Twoim miejscu aktualny hit mody jakim jest Nokia 3310

Załączam do tego jego zdjęcie:

 

1.jpg

 

 

A tak serio to s7 edge ze względu na specyfikację, chyba że chcesz się chwalić jabłuszkiem to iPhone, czego nie polecam ;p

 

 j

Opublikowano

S7 bo lepsza specyfikacja.

iPhone też nie jest zły, bo za pare lat można wciąż sprzedać za niezłą cenę ;)

iPhone 5 z 2012 a po ok. 800zł chodzi

Opublikowano

Samsung S7 Edge - najlepszy aparat ever. Bardzo dobrą specyfikację, wykrzywiony ekran.

Jednym słowem - Idealny.

Opublikowano

Mam mlodszego brata p8, nie wykluczone, ze kiedys dorwe zwyklego p8, z tym ze wychodzi juz p9, s7 wydaje sie spoko, najnowszy, bardzo wydajny, s6 nie ma co juz rozwazac skoro mozesz miec s7 (wiem, ze mowimy o wersjach, ale tak w skrocie), iphone 6s, fajny telefon, zwlaszcza jak chcesz miec jabluszko, dobre wsparcie (chociaz kazdy z tych telefonow bedzie je mial, bo to flagowce), troche bardziej zamkniety system, ale ogolnie chyba moj faworyt z tych wszystkich (ps p8 jest bardzo do niego podobny, interfejs itp ;)) o z5 duzo nie wiem, to sie nie wypowiem, ale czy ktoras zetka byla zla? 

 

PS P8 wydaje sie odstawac, ale mega plusem jest najnizsza cena, ktora jest bardzo dobra.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Mam mlodszego brata p8, nie wykluczone, ze kiedys dorwe zwyklego p8, z tym ze wychodzi juz p9, s7 wydaje sie spoko, najnowszy, bardzo wydajny, s6 nie ma co juz rozwazac skoro mozesz miec s7 (wiem, ze mowimy o wersjach, ale tak w skrocie), iphone 6s, fajny telefon, zwlaszcza jak chcesz miec jabluszko, dobre wsparcie (chociaz kazdy z tych telefonow bedzie je mial, bo to flagowce), troche bardziej zamkniety system, ale ogolnie chyba moj faworyt z tych wszystkich (ps p8 jest bardzo do niego podobny, interfejs itp ;)) o z5 duzo nie wiem, to sie nie wypowiem, ale czy ktoras zetka byla zla? 

 

PS P8 wydaje sie odstawac, ale mega plusem jest najnizsza cena, ktora jest bardzo dobra.

różnica między s6 a s7 to 10 zł netto, a p8 jest ponad 2 razy tańszy od nich :v

Opublikowano

Y czemu nie wziąłeś pod uwagę LG G5? Z tych to najlepszy sgs7, lecz LG G5 jest i tak lepszy chociaż nie wiem czemu go nie chcesz.

 

Samsung S7 Edge - najlepszy aparat ever. Bardzo dobre specyfikację, wykrzywiony ekran.

Jednym słowem - Idealny.

Nie ma najlepszego aparatu. 

Nie ma idealnego telefonu.

Opublikowano

Exynos 8890 (Galaxy S7), ewentualnie np. One m9 lub inny sprzęt na snapie 820 ponieważ seria galaxy, a może nawet wszystkie serie samsunga są tragiczne ;)

Looknij sobie najnowszego Nexusa też :)

Opublikowano

Exynos 8890 (Galaxy S7), ewentualnie np. One m9 lub inny sprzęt na snapie 820 ponieważ seria galaxy, a może nawet wszystkie serie samsunga są tragiczne ;)

czemu tragiczne? nie miałem jeszcze żadnego galaxy :P

nie biorę pod uwagę LG, bo taki wybór dostałem od operatora

Opublikowano

Exynos 8890 (Galaxy S7), ewentualnie np. One m9 lub inny sprzęt na snapie 820 ponieważ seria galaxy, a może nawet wszystkie serie samsunga są tragiczne ;)

Looknij sobie najnowszego Nexusa też :)

Nie no, ale nie przesadzaj, że są tragiczne. Owszem nie są najlepsze, ale to nie oznacza że od razu są tragiczne.

Opublikowano

 

Exynos 8890 (Galaxy S7), ewentualnie np. One m9 lub inny sprzęt na snapie 820 ponieważ seria galaxy, a może nawet wszystkie serie samsunga są tragiczne ;)

czemu tragiczne? nie miałem jeszcze żadnego galaxy :P

nie biorę pod uwagę LG, bo taki wybór dostałem od operatora

 

iPhone 6s - miałem szóstkę i porównywać iOS'a do Androida... nie ma to sensu. To zupełnie inny system, bardzo wiele go różni i samemu najlepiej zdecydować, który będzie odpowiedniejszy. Zdecydowanie najlepiej wykonany, bardzo wydajny, dobry ekran (lecz słaba czerń, porównując do amoleda). Mimo wszystko, gdybym brał iOS'a, poczekałbym na 7, albo wziąłbym poprzednika. 6S ma tragiczną baterię + jest sporo droższy i tak naprawdę, nie wnosi za wiele.
Samsung s7 edge - najlepszy na rynku ekran + wodoodporność + karta SD + świetny design. Wadą jest fakt, że dostanie 1, maksymalnie dwie duże aktualizacje. Osobiście go nie miałem nawet w ręce, ale, z tego co widzę, najlepszy Android. 
Samsung s6 edge plus - trochę większy od 7 Edge i właściwie na tym się kończą jego zalety względem nowszego modelu. Mimo wszystko, bardzo dobry.
Huawei p8 - zdecydowanie, gorszy od modeli tutaj wymienionych. Jest świetny, ale nie w tej cenie...
Sony z5 - bardzo lekka nakładka, której jestem fanem. Ogółem bardzo płynny, dobrze wykonany, świetny czytnik linii papilarnych, ale Snap 810 nie jest jakimś cudem... Na co dzień się spisuje, ale gry już go "męczą". Lepszą opcją już są nawet sprzęty na 805.
1. iPhone/S7
2. S6
3. Z5/P8.
Opublikowano

 

 

Exynos 8890 (Galaxy S7), ewentualnie np. One m9 lub inny sprzęt na snapie 820 ponieważ seria galaxy, a może nawet wszystkie serie samsunga są tragiczne ;)

czemu tragiczne? nie miałem jeszcze żadnego galaxy :P

nie biorę pod uwagę LG, bo taki wybór dostałem od operatora

 

iPhone 6s - miałem szóstkę i porównywać iOS'a do Androida... nie ma to sensu. To zupełnie inny system, bardzo wiele go różni i samemu najlepiej zdecydować, który będzie odpowiedniejszy. Zdecydowanie najlepiej wykonany, bardzo wydajny, dobry ekran (lecz słaba czerń, porównując do amoleda). Mimo wszystko, gdybym brał iOS'a, poczekałbym na 7, albo wziąłbym poprzednika. 6S ma tragiczną baterię + jest sporo droższy i tak naprawdę, nie wnosi za wiele.
Samsung s7 edge - najlepszy na rynku ekran + wodoodporność + karta SD + świetny design. Wadą jest fakt, że dostanie 1, maksymalnie dwie duże aktualizacje. Osobiście go nie miałem nawet w ręce, ale, z tego co widzę, najlepszy Android. 
Samsung s6 edge plus - trochę większy od 7 Edge i właściwie na tym się kończą jego zalety względem nowszego modelu. Mimo wszystko, bardzo dobry.
Huawei p8 - zdecydowanie, gorszy od modeli tutaj wymienionych. Jest świetny, ale nie w tej cenie...
Sony z5 - bardzo lekka nakładka, której jestem fanem. Ogółem bardzo płynny, dobrze wykonany, świetny czytnik linii papilarnych, ale Snap 810 nie jest jakimś cudem... Na co dzień się spisuje, ale gry już go "męczą". Lepszą opcją już są nawet sprzęty na 805.
1. iPhone/S7
2. S6
3. Z5/P8.

 

odniose sie tylko do amoleda, fajne kolory, ale przeklamane w sumie tak na dobra sprawe, chociaz ja to mam gdzies i mi sie podoba

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

SAmoled za bardzo jebie w oczy.

 

 

 

Exynos 8890 (Galaxy S7), ewentualnie np. One m9 lub inny sprzęt na snapie 820 ponieważ seria galaxy, a może nawet wszystkie serie samsunga są tragiczne ;)

czemu tragiczne? nie miałem jeszcze żadnego galaxy :P

nie biorę pod uwagę LG, bo taki wybór dostałem od operatora

 

iPhone 6s - miałem szóstkę i porównywać iOS'a do Androida... nie ma to sensu. To zupełnie inny system, bardzo wiele go różni i samemu najlepiej zdecydować, który będzie odpowiedniejszy. Zdecydowanie najlepiej wykonany, bardzo wydajny, dobry ekran (lecz słaba czerń, porównując do amoleda). Mimo wszystko, gdybym brał iOS'a, poczekałbym na 7, albo wziąłbym poprzednika. 6S ma tragiczną baterię + jest sporo droższy i tak naprawdę, nie wnosi za wiele.
Samsung s7 edge - najlepszy na rynku ekran + wodoodporność + karta SD + świetny design. Wadą jest fakt, że dostanie 1, maksymalnie dwie duże aktualizacje. Osobiście go nie miałem nawet w ręce, ale, z tego co widzę, najlepszy Android. 
Samsung s6 edge plus - trochę większy od 7 Edge i właściwie na tym się kończą jego zalety względem nowszego modelu. Mimo wszystko, bardzo dobry.
Huawei p8 - zdecydowanie, gorszy od modeli tutaj wymienionych. Jest świetny, ale nie w tej cenie...
Sony z5 - bardzo lekka nakładka, której jestem fanem. Ogółem bardzo płynny, dobrze wykonany, świetny czytnik linii papilarnych, ale Snap 810 nie jest jakimś cudem... Na co dzień się spisuje, ale gry już go "męczą". Lepszą opcją już są nawet sprzęty na 805.
1. iPhone/S7
2. S6
3. Z5/P8.

 

Jeśli dla ciebie TW jest lepszy od czystego androida to ja nie wiem co powiedzieć ...

Opublikowano

Jeśli lubisz czystego Androida (tak jak ja) to zastanów się jeszcze nad Nexusem 6P - świetny, high-endowy telefon z długim wsparciem, metalową obudową itp. Jeśli jednak nie spodoba Ci się, to wybór pozostaje między 6s i Galaxy S7, jednak brałbym S7. Dlaczego? Ma Androida, jest nowszy, super aparat, świetny wygląd.

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

@Eryk

 

Zależy głównie od twoich upodobań. Jeśli lubisz jabłko, to polecam poczekać na nowego iphone, który pewnie za niedługo wyjdzie. Jeśli potrzebujesz "na już" to Samsunga S7. Polecił bym ogólnie Xperie, jednak od czasu Z3, to praktycznie ten sam telefon, tylko inna cena. Ja osobiście brał bym Iphone ze względu na wykonanie, do tego jak kolega wyżej wspomniał za kilka lat możesz go sprzedać i cena będzie podobna do tej, za ile go kupiłeś.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Iphone Iphone i tylko Iphone telefon bez awaryjny przejrzysty interface bez zbędnego syfu a w razie kupna nowego sprzętu firma apple nie naprawia telefonu lecz wymienia go z marszu na nowy  

Opublikowano

Jeżeli kasa ci na to pozwala to bierz tego S7 Edge. Świetny wygląd, niezłe bebechy i ekstra aparat. Sam bym kupił gdybym miał na to kasę  xD

"Let them fight."

1eJyg6V.jpg

 

Opublikowano

Iphone Iphone i tylko Iphone telefon bez awaryjny przejrzysty interface bez zbędnego syfu a w razie kupna nowego sprzętu firma apple nie naprawia telefonu lecz wymienia go z marszu na nowy

Hahaha i przy okazji odejmuje rok gwarancji :P

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

Opublikowano

Iphone Iphone i tylko Iphone telefon bez awaryjny przejrzysty interface bez zbędnego syfu a w razie kupna nowego sprzętu firma apple nie naprawia telefonu lecz wymienia go z marszu na nowy  

Skoro kupujesz telefon to dlaczego Apple miałby go naprawiać? 

 

Poza tym piszesz, że nie awaryjny, a następnie wspominasz o naprawie. Naprawdę nie rozumiem tego postu. 

Dzięki wspaniałomyślności administracji już nie pomagam na MPC Forum. 

 

Jeżeli w dziale panuje burdel, to skierujcie wzrok wyżej. 

 

 

Jeśli mnie jakoś znajdziecie (patrz > profil) to chętnie pomogę.

 

 

935801456340937867857.png

 

Opublikowano

 

Iphone Iphone i tylko Iphone telefon bez awaryjny przejrzysty interface bez zbędnego syfu a w razie kupna nowego sprzętu firma apple nie naprawia telefonu lecz wymienia go z marszu na nowy  

Skoro kupujesz telefon to dlaczego Apple miałby go naprawiać? 

 

Poza tym piszesz, że nie awaryjny, a następnie wspominasz o naprawie. Naprawdę nie rozumiem tego postu. 

 

Bo Apple nie produkuje chyba części wymiennych, wymienia od razu cały telefon, a stary zabiera.

Co do wyboru, chyba zdecyduje się na 6s+ :)

Opublikowano

Iphone Iphone i tylko Iphone telefon bez awaryjny przejrzysty interface bez zbędnego syfu a w razie kupna nowego sprzętu firma apple nie naprawia telefonu lecz wymienia go z marszu na nowy  

Zgubiłeś mózg? Pozwól że podniosę :)

 

Igunwo to jedynie telefon który wygląda i nic innego sobą nie reprezentuje ;)

 

 

// Edit

 

Ja proponuję S6 edge plus, może nie ma slotu na kartę i nie jest wodoodporny ale ma całkiem niezłe podzespoły i jest 1000zł tańszy od s7 edge ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...