Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowe Efekty Świecenia Zbroi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeżeli ktoś będzie robił niebiankę w innym odcieniu niż niebieski, to wtedy może te efekty się przydadzą.

Szkoda, że nie dodałeś przykładowego świecenia w jakieś zbrojce.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Rozpakujcie pc.eix/epk , gdy rozpakujecie  to  z folderu Świecenie , folder ymir work wrzucacie od razu do folderu pc, pakujecie pc i rozpakowujecie root ,szukacie tam pliku playersettingmodule.py i gdy otworzycie ten plik klikacie ctrl+f i szukacie chrmgr.RegisterEffect(chrmgr.EFFECT_REFINED+20, "Bip01", "D:/ymir work/pc/common/effect/armor/armor-4-2-2.mse") gdy znajdziecie to to wklejacie pod tym to chrmgr.RegisterEffect(chrmgr.EFFECT_REFINED+21, "Bip01", "D:/ymir work/pc/common/effect/armor/aze_shining_black.mse")  a aze_shining_black.mse możecie sobie zmienić na jakie chcecie. Rozpakowujecie item_proto  i przesuwacie na koniec wpisu zbroi i na końcu jest 0 i przed ostatnie (czyli socket_pct lub "GainSocketPercent") to będzie 3 i zmieniacie na 6 bo ten efekt jest 6 w kolejności zapisujecie ,pakujecie item_proto. Pakujecie root i locale i cieszycie się z świecenia :)

 

 

Pozdrawiam :)

 

 

a jak bym chciał wgrać jeszcze 1  efekt

"to będzie 3 i zmieniacie na 6" to jaką liczbe wpisać

Opublikowano

Chyba nawet będziemy mieli okazję sprawdzić je w praktyce.

Dobra wstawka. 

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
Dnia 30.01.2019 o 19:35, Studioxx napisał:

jak dodac te świecenia do kostiumów a nie do zbroi? 

Dokladnie jak kolega wyzej jestem nowy w temacie ale ucze sie powoli da rade ktos wyjasnic daje limit ;p

 

Jestem zwykły młody chłopak nie zostanę bohaterem, z wiekiem pozostaje sobą, mam nadzieje że mądrzeje.

 

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...