Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd CS:GO (niektóre z plików gry nie posiadają podpisu cyfrowego...)


JalokimPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Zakupiłem grę CS:GO. Wszystko fajnie pięknie tylko że... przy uruchamianiu wyskakuję błąd:

post-1106408-0-86491800-1459846233_thumb.jpg

Chociaż że:

post-1106408-0-86087300-1459846256_thumb.jpg

I teraz pytanie o co chodzi. Nie piszcie reinstall gry i wtedy sprawdź spójność plików lokalnych ponieważ robiłem to już tysiące razy... usuwałem jakieś foldery które były opisane na innych forach. Sprawdziłem nawet koniec internetu ale nie znalazłem jeszcze ani jedego forum które by mi pomogło. 

Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie, ale nie kupiłem CS:GO ze steam tylko z G2A.

Opublikowano

­Folder appchace też usunąłeś ? I oczywiście restart PC 

 

 

Druga opcja to usuwasz plik clientregistry,blob

następnie robisz od nowa spójność plików :)

Opublikowano

­Folder appchace też usunąłeś ? I oczywiście restart PC 

 

 

Druga opcja to usuwasz plik clientregistry,blob

następnie robisz od nowa spójność plików :)

Odinstalowywałem grę następnie usuwałem appchace.

Oooo tego chyba nie usuwałem. Ale też odinstalować i usunąć ten folder clientregistry,blob czy po prostu usunąć i zrobić spójność?

Opublikowano

 

­Folder appchace też usunąłeś ? I oczywiście restart PC 

 

 

Druga opcja to usuwasz plik clientregistry,blob

następnie robisz od nowa spójność plików :)

Odinstalowywałem grę następnie usuwałem appchace.

Oooo tego chyba nie usuwałem. Ale też odinstalować i usunąć ten folder clientregistry,blob czy po prostu usunąć i zrobić spójność?

 

 

Usuwasz ten pliczek clientregistry,blob i potem robisz spójność w Steamie i powinno pomóc. 

 

­

Opublikowano

Dalej to samo :( A gdybym spróbował zrobić reinstall razem ze steam?

 

 

 

 

Folder appchace też usunąłeś ? I oczywiście restart PC 

 

 

Druga opcja to usuwasz plik clientregistry,blob

następnie robisz od nowa spójność plików  :)

Odinstalowywałem grę następnie usuwałem appchace.

Oooo tego chyba nie usuwałem. Ale też odinstalować i usunąć ten folder clientregistry,blob czy po prostu usunąć i zrobić spójność?

 

 

Usuwasz ten pliczek clientregistry,blob i potem robisz spójność w Steamie i powinno pomóc. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano

 

Dalej to samo :( A gdybym spróbował zrobić reinstall razem ze steam?

 

 

 

 

Folder appchace też usunąłeś ? I oczywiście restart PC 

 

 

Druga opcja to usuwasz plik clientregistry,blob

następnie robisz od nowa spójność plików  :)

Odinstalowywałem grę następnie usuwałem appchace.

Oooo tego chyba nie usuwałem. Ale też odinstalować i usunąć ten folder clientregistry,blob czy po prostu usunąć i zrobić spójność?

 

 

Usuwasz ten pliczek clientregistry,blob i potem robisz spójność w Steamie i powinno pomóc. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To jest chyba jedne wyjście, ew. Spróbuj jeszcze usunąć wszystkie mapy z folderu CS i spróbuj wejść do gry

 

­

Opublikowano

Pieprzenie. @PrestigeMU
Nie ma sensu szukać i usuwać..
Robiłem spójności, defragmentacje, usuwanie plików itp.

Ale po co się bawić, wykasuj CS, przeczyść CCleanerem i pobierz na nowo, tyle.

banner.jpg

Opublikowano

Pieprzenie. @PrestigeMU

Nie ma sensu szukać i usuwać..

Robiłem spójności, defragmentacje, usuwanie plików itp.

Ale po co się bawić, wykasuj CS, przeczyść CCleanerem i pobierz na nowo, tyle.

 

Zacytuję, bo nawet nie przeczytałeś tematu. 

 

Nie piszcie reinstall gry i wtedy sprawdź spójność plików lokalnych ponieważ robiłem to już tysiące razy.

 

­

Opublikowano

Odinstalowałem Steam a razem z nim CS:GO. Usunąłem wszystko dokładnie by nie zostało żadnych pozostałości. Steam został przeze mnie z powrotem zainstalowany i już ściągam CS-a. Zobaczymy co z tego wyjdzie 

Opublikowano

Dobra. Udało się :)

 

A jednak. :)
Lepiej reinstall jeżeli proste funkcje które zazwyczaj powinny działać, nie działają.

Chodziło mi bardziej o to by tego nie pisać bo już robiłem reinstall. Ale teraz usunąłem z całym steam i działa ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...