Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja] ONEULTIMATE PVP - NAJLEPSZY PRYWATNY SERVER PVP


Tluczek9902

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[DOKŁADNIEJSZA PREZENTACJA ZOSTANIE DODANA NA DNIACH! :)]

Witam serdecznie, chciałbym Was zaprosić na nowo powstały serwer [Ma już ponad tydzień] PVP! Jest to pierwszy serwer, gdzie lagi i ping są praktycznie zerowe! Mógłbym rzec, że nawet lepiej działa od oficjalnych serwerów Bigpointu.

 

Link:

ONEULTIMATE.NET

 

Na serwerze występują:

3D!

W pełni działający Fullscreen

8 irysów [bEZ apisa i zeusa]

Formacje [Wszystkie działają, ćma też (Chodzi mi o wchłanianie)]

Goliath [bastion, Enfoncer]

Vega [i te 2 designy na dmg i osłonę]

EMP, ISH oraz SMB

Amunicja do RSB.

Osłona, robot w boju i transfer działają.

Robot naprawczy działa nawet jak lecimy.

Regeneracja hp na sercu ~~30k/s,

Niewidka za 256 uridium.

"You have bought a cloak by 256 uridium."

 

Nagroda za zabójstwo gracza:

You received 51,200 EP.
You received 512 honor points.
You received 512 Uridium.

 

Nagrodę dostanie ten, kto pierwszy odda strzał w gracza.

 

Na serwerze NIE DZIAŁAJĄ aktualnie rakiety i wyrzutnie [Na dniach zostaną dodane]

 

 

NA SERWERZE WYSTĘPUJE DUEL [MAPA 1V1], przegrany nic nie traci a wygrany nic nie zyskuje.

 

Aby wejść na duel wystarczy, że w chacie napiszemy coś takiego:

 

/duel nickname

 

Gdy ktoś nas zaprosi wyskoczy nam na chacie coś takiego:

 

System: You have been invited to a duel by xxxxxxx.
Accept Duel

 

Jedynie, co robimy to klikamy Accept Duel i teleportujemy się na mapę 1V1 [MUSIMY BYĆ W STREFIE OCHRONNEJ!]

 

Zapraszam serdecznie do gry, bo serwer jest tego warty. Lagi praktycznie zerowe!

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...