Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[17] Szukam użytkowników Let's FUT


TheLump

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , chciałem prosić o kontakt do osoby która korzysta z lets futa . Chyba , że ktoś wie czy lets fut sam loguje konta orgin , a pozniej je zmienia ? I jakiego muszę kupić aby móc grać drafty , oczywiście z updatami . Z góry dzięki i pozdrawiam :)  Moje gg 23413497 jbc 

Opublikowano

Witam , chciałem prosić o kontakt do osoby która korzysta z lets futa . Chyba , że ktoś wie czy lets fut sam loguje konta orgin , a pozniej je zmienia ? I jakiego muszę kupić aby móc grać drafty , oczywiście z updatami . Z góry dzięki i pozdrawiam :)  Moje gg 23413497 jbc 

Lets fut to porażka i nie warto zawracać  sobie głowy. Korzystałem z niego 2 godz i napisałem to twórcy tego trainega by oddał mi pieniądze. Lets fut nie logue się sam i nie zmienia kont, wszystko trzeba robić samemu, jedynie dodaje sam bramki i uruchamia mecze, nawet nie potrafi rozłączyć żałosny trainer. Szybciej coinsy nabije się zwykłym trainerem. Nie wart swojej ceny.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...