Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zmienić nazwę wersji MC na pasku?


JaWoR199799

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W żadnym z nich.... MC jest przejechany obfuscatorem i wszystko jest przeniesione do glownego directory w jarze.

Q8eOMob.png

Opublikowano

W żadnym z nich.... MC jest przejechany obfuscatorem i wszystko jest przeniesione do glownego directory w jarze.

No spoko, ale jak w to mam wejść, gdzie żeby to zedytować?

Opublikowano

Możesz edytować bytecode co będzie w tym wygodniejsze, lub zdekompiluj to, napraw błędy i zmień nazwę.

Q8eOMob.png

Opublikowano

Powodzenia

 

Dobra dzięki ogarnąłem wbijam na hiplay'a :D 1.7.2 wszystko leg1t jest :D

 

Tylko popatrz sie na esp (czy co to tam jest), ze za toba respia sie boty #wogolenieantykillaura

 

@antybl3z0r

http://set.ee/jbe/

Opublikowano

 

Notepad++ posiadam to łatwo zedytuje

za 6h jest dopiero prima aprilis

https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=java+bytecode+editor

@antyblezur

http://set.ee/jbe/

 

 

//edit

@UP

 1832712d76ad414db8025fa795fdd619.png

Fajne hobby, a jakiegos "haxa" juz napisales?

 

No co? Szczery opis :D

 

Powodzenia

 

Dobra dzięki ogarnąłem wbijam na hiplay'a :D 1.7.2 wszystko leg1t jest :D

 

Tylko popatrz sie na esp (czy co to tam jest), ze za toba respia sie boty #wogolenieantykillaura

 

@antybl3z0r

http://set.ee/jbe/

 

Hmm ESP to te "boxy" też się przydają, ale jeśli chodzi o "lukanie" botów to lepszą opcją byłyby po prostu włączone tracery(linie) 

po to jest trigge, w dodatku skrypt na 6-7 kratek

Trigger* lub triggerbot.. Yyy jaki skrypt?  

Dobra dzięki ogarnąłem wbijam na hiplay'a :D 1.7.2 wszystko leg1t jest :D

Jeśli chcesz na tym grać na hiplay'u to musiałbyś mieć jeszcze coś, dodatkowo "zkitranego" w plikach(versions, .minecraft, itd.) :v Jakieś podmienione foldery MC itd. 

Kiedy zostaniesz wzięty na sprawdzanie to prawdopodobnie z łatwością Cię wykryją, jeśli grasz na cheatach pokroju "Rezajlensa"

Opublikowano

@up Administracja na hiplayu jest tak nie ogarnięta, wszystko mam legit, pliki poukrywane, w dodatku tyle samo waży co paczka anty-cheat i to samo teraz piszę, więc easy :) A skrypcik mi napisał kolega z osiedla jak mu podesłałem paczkę i on mi wszystko ogarnął ;)

Opublikowano

@up Administracja na hiplayu jest tak nie ogarnięta, wszystko mam legit, pliki poukrywane, w dodatku tyle samo waży co paczka anty-cheat i to samo teraz piszę, więc easy :) A skrypcik mi napisał kolega z osiedla jak mu podesłałem paczkę i on mi wszystko ogarnął ;)

Najs! Ale z Ciebie kox :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...