Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bardzo dobry poradnik o boceniu kont [EloBuddy]


Gość drejw

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, ogarnąłem jakiś czas temu elobuddy to postanowiłem się moją wiedzą z Wami podzielić, nie jest ona wielka ale poradnik ma prosty przekaz i jest łatwy do zrozumienia.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

6525314594063801496532.png

 

 

7184614593987041496532.png

4852414593989581496532.png

4952614593987041496532.png

2238414593987041496532.png

8309614593987041496532.png

2023714593987041496532.png

7075014593987041496532.png

1731814593995791496532.png

 

1. Może jakiś skan?

Ofc

2. Coś się popsuło i po rozpoczęciu meczu ten się nie włącza, co robić?

Spróbuj z jakimś odpowiednikiem DrejwBota. 1 2 3 4 5 6 Jeżeli dalej Ci nie działa spróbuj samemu czegoś poszukać.

3. Coś się popsuło z elobuddy i postać się nie porusza, co robić?

Wejdź w Shift>Orbwalker>Advanced>Orbwalker control i odznacz opcje które zapewne zaznaczyłeś przez przypadek.

4. Dalej nic, elobuddy nie działa.

Pora na reinstal, usuń z dysku folder z elobuddy i zrób to samo w folderze %appdata%.

5. Jaka jest szansa na bana?
Dość wysoka, jednak samemu boce kilka kont i na razie nie są zbanowane.

 


 

Opublikowano

Mogłeś jakoś wytłumaczyć co gdzie wrzucić...

 

4 programy/pliki i uj wie co z tym zrobić ;-;

if( awesome ){

console.log('This is Awesome');

}else{

$('body').addClass('give-me-awesome');

}

Opublikowano

Mogłeś jakoś wytłumaczyć co gdzie wrzucić...

 

4 programy/pliki i uj wie co z tym zrobić ;-;

To ja wytłumaczę.

>Ogarniasz sobie elobuddy

>Ogarniasz tego drejwbota czy innego autoquenera

>Ściągasz skrypt autobuddy do elobuddy

>Zmieniasz config lola na ten w paczce czyli gra będzie w małym okienku

>Ogarniasz pliki tego autoquenera (acounts config etc)

>Odpalasz autoquenera

>ITYLEXD

Opublikowano

Już nie działa, pozdrawiam.

Już zaktualizowałem DrejwBota ;) 

Opublikowano

Nie wiem czy zrobilem wszystko jak trzeba bo nie ma dokladnego poradnika..

Wlaczylem bota na poczatku chyba dzialal, bo sie zalogowal na konto i mi pisalo ze wybiera championa itp. Ale pozniej program scrashowal i wyskoczyl mi taki blad : 
HwTCsgj.png

baner%20mpc.png

Opublikowano

Usuń z pliku accounts wszystko oprócz twojego konta i sprawdź ścieżkę lola w configu bota, czy jest \ na końcu i czy jest poprawna 

Opublikowano

Usunalem to co bylo nie potrzebne z accounts i sprawdzilem sciezke i jest poprawna. Blad nadal wyskakuje 


Przez jakis czas myslalem ze zacznie dzialac ale znowu crash : 
UlMb1nT.png

 

Za to kumpel sprawdza moj profil i mowi ze mam gre z botami wygrana w ktorej nic nie kupilem i teraz jak sie zalogowalem to mi pokazuje ze jestem w grze ^^'

baner%20mpc.png

Opublikowano

wszystko działa, oprczo drejwbota. wchodzi wybiera champa wszystko ok. ale jak juz sie wlacza okno logowania to wywala błedy jak u kubakos, wylacza program i musze sam odpalac lola i patrzec jak bot se gra :D. jakies sugestie?

Opublikowano

Jak ustawić by grał boty ale 3v3?
 
I jeszcze jedno pytanie od jakiś dwóch dni przestał mi działać bot, wszystko było ok, ale pewnego razu włączam i do teraz wyskakuje mi takie coś.

post-1498880-0-41930300-1460898094_thumb.jpg

Opublikowano

Ten twój botek coś nowego wprowadza czy jest to zwyczajny volibot ze zmienioną nazwą?

Volibot ze zmienioną nazwą B| i jest lekko spolszczony 

 

Jak ustawić by grał boty ale 3v3?

 

I jeszcze jedno pytanie od jakiś dwóch dni przestał mi działać bot, wszystko było ok, ale pewnego razu włączam i do teraz wyskakuje mi takie coś.

Nie da się 3v3, a bot nie działa bo zapomniałem zmienić link na zaktualizowaną wersję, ale już ogarniam dl. Done.

Opublikowano

Odpalam wszystko itd i jest ok ale nie odpala mi lola(chyba że nie ma tego robić)+jak ja sam odpalę to wszystko robi evade ale nie bije(rzuca spelli) jak mnie champion jakiś bije

Opublikowano

Zapewne masz zły config do lola + zapomniałeś autobuddy pewnie

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...