Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co sądzicie na temat tego zestawu?


D0MIK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaki posiadasz budżet na kupno? - 3700 PLN
Kiedy zamierzasz kupić zestaw? (za ile dni, tygodni, miesięcy, lat) - Do 3-4 Miesięcy
Jaka jest dotychczasowa specyfikacja sprzętu, a jaka rozdzielczość monitora? - Monitor HP Compaq LA2006x (w przyszłości kupię jakiś inny, lepszy)
Do czego ma służyć komputer? - Gry, Renderowanie filmów na YT / Nagrywanie filmów z gier.
Czy w koszyku ma się znajdować monitor albo inne peryferia (myszka, klawiatura, słuchawki, etc.)? - Nie

Czy do zestawu ma być dołączony system operacyjny? - Nie
Czy zamierzasz podkręcać podzespoły? - Nie
Masz jakieś dodatkowe wymagania dotyczące sprzętu? - Biała obudowa, lub niebieska. Ewentualnie czarna ale z jakimś fajnym podświetleniem xD / Procek I7

 

Posiadam:

8GB Ramu ddr3

Dysk Segate 1TB

 

Oczekuje zestawu na morele.net

OQqSOv4.png

Opublikowano

Rany boskie, co to jest, NIE, NIE i jeszcze raz NIE, dlugo wymieniac, podstawowym faktem do b85 i i7 do krecenia... Uzupelnij wzor z faqu

 

@Avast76 po co sie udzielasz, skoro i tak nic praktycznie nie wnosisz, obudowa to najmniejszy problem akurat...

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Można byłby zmienić obudowę na lepszą. Np. taką: http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-gladius-m35-czarny-spc128-707485/

Obudowe wybrałem celowo gdyż mi sie podoba.

 

 

Rany boskie, co to jest, NIE, NIE i jeszcze raz NIE, dlugo wymieniac, podstawowym faktem do b85 i i7 do krecenia... Uzupelnij wzor z faqu

 

@Avast76 po co sie udzielasz, skoro i tak nic praktycznie nie wnosisz, obudowa to najmniejszy problem akurat...

Nie rozumiem przecie ta i7 ma mnożniki odblokowane, a na pewno nie bede krecił tego procka

OQqSOv4.png

Opublikowano

 

Można byłby zmienić obudowę na lepszą. Np. taką: http://www.morele.net/obudowa-silentiumpc-gladius-m35-czarny-spc128-707485/

Obudowe wybrałem celowo gdyż mi sie podoba.

 

 

Rany boskie, co to jest, NIE, NIE i jeszcze raz NIE, dlugo wymieniac, podstawowym faktem do b85 i i7 do krecenia... Uzupelnij wzor z faqu

 

@Avast76 po co sie udzielasz, skoro i tak nic praktycznie nie wnosisz, obudowa to najmniejszy problem akurat...

Nie rozumiem przecie ta i7 ma mnożniki odblokowane, a na pewno nie bede krecił tego procka

 

Chodzi mi o to, ze to nie jest plyta do krecenia, czyli po co bierzesz te i7k? Wzor...

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Nie rozumiem przecie ta i7 ma mnożniki odblokowane, a na pewno nie bede krecił tego procka

absurd? podsumujmy: weź xeona 1231v3, który jest tanszy o 400 złotych od i7 i nie ma iGPU, ale to bez znaczenia. 


Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

Obecnie sklep oferuje dwie różne usługi montażu.

Pierwsza przeznaczona jest dla osób, które w swoim zestawie nie dokupują dodatkowego

chłodzenia na procesor, lecz zamierzają korzystać z dodawanego przez producenta procesora

http://www.morele.ne...odzenia-266770/

to ta usługa.

Druga natomiast została przeznaczona dla osób, które dokupują do zestawu oddzielne

chłodzenie na procesor

http://www.morele.ne...dzeniem-690846/

W przypadku obu powyższych usług przy zamawianiu zestawu w polu "kod promocyjny" należy wpisać

O44Y129AC8

i naciśnąć obok wyślij. Wtedy koszt montażu zmieni się na 1 złoty, a wysyłka będzie darmowa.

Alternatywnie zamiast montażu możesz dodać do koszyka pendrive SanDisk Cruzer Fit 8GB

http://www.morele.ne...08g-b35-429628/

Wtedy  przy zamawianiu skorzystaj z kodu

WP35ZXZG5A

i postępuj analogicznie jak w przypadku promocji na montaż.

ogólnie skoro nie tylko grasz, to polecałbym coś takiego>

http://www.morele.net/inventory/info/3qW6sL/ 

procek jak już napisałem 1231v3=i7 4770. zasilacz lepszy pod każdym względem od vs 650, począwszy od trzymania napięć, koncząc na wentylatorze. zdecydowanie lepsza karta graficzna, bo na 950 wiesiek 3 będzie chodził pewnie wysokie za to r9 390 bez problemu poradzi sobie uber bez hw. dołozyłem dysk ssd ze względu na szybszą pracę komputera i zmieniłem obudowę, bo ta co miałeś w zestawie chłodzi jak każda buda za kilkadziesiąt złotych czyli 0. gladius m35 nie dość, że jest piękna, prosta to i posiada dwukomorową konstrukcję, wentylatory w zestawie, zasilacz na dole, regulator obrotów i ogólnie lepszą cyrkulację. 

mam pytania: gdzie zapodziałeś  płytę w zestawie? jaki masz RAM? ddr3?

Opublikowano
Nie rozumiem przecie ta i7 ma mnożniki odblokowane, a na pewno nie bede krecił tego procka

absurd? podsumujmy: weź xeona 1231v3, który jest tanszy o 400 złotych od i7 i nie ma iGPU, ale to bez znaczenia. 


Jeśli będziesz zamawiał zestaw w morelach to możesz sobie dodać do koszyka usługę montażu.

Obecnie sklep oferuje dwie różne usługi montażu.

Pierwsza przeznaczona jest dla osób, które w swoim zestawie nie dokupują dodatkowego

chłodzenia na procesor, lecz zamierzają korzystać z dodawanego przez producenta procesora

http://www.morele.ne...odzenia-266770/

to ta usługa.

Druga natomiast została przeznaczona dla osób, które dokupują do zestawu oddzielne

chłodzenie na procesor

http://www.morele.ne...dzeniem-690846/

W przypadku obu powyższych usług przy zamawianiu zestawu w polu "kod promocyjny" należy wpisać

O44Y129AC8

i naciśnąć obok wyślij. Wtedy koszt montażu zmieni się na 1 złoty, a wysyłka będzie darmowa.

Alternatywnie zamiast montażu możesz dodać do koszyka pendrive SanDisk Cruzer Fit 8GB

http://www.morele.ne...08g-b35-429628/

Wtedy  przy zamawianiu skorzystaj z kodu

WP35ZXZG5A

i postępuj analogicznie jak w przypadku promocji na montaż.

ogólnie skoro nie tylko grasz, to polecałbym coś takiego>

http://www.morele.net/inventory/info/3qW6sL/ 

procek jak już napisałem 1231v3=i7 4770. zasilacz lepszy pod każdym względem od vs 650, począwszy od trzymania napięć, koncząc na wentylatorze. zdecydowanie lepsza karta graficzna, bo na 950 wiesiek 3 będzie chodził pewnie wysokie za to r9 390 bez problemu poradzi sobie uber bez hw. dołozyłem dysk ssd ze względu na szybszą pracę komputera i zmieniłem obudowę, bo ta co miałeś w zestawie chłodzi jak każda buda za kilkadziesiąt złotych czyli 0. gladius m35 nie dość, że jest piękna, prosta to i posiada dwukomorową konstrukcję, wentylatory w zestawie, zasilacz na dole, regulator obrotów i ogólnie lepszą cyrkulację. 

mam pytania: gdzie zapodziałeś  płytę w zestawie? jaki masz RAM? ddr3?

 

 

Dysku nie potrzebuje bo mam swój

Ramu mam 8gb ddr 3, więc dokupie jeszcze 8

Procek i7 xenona nie chce

Obudowę chce białą, wiatraków można zawsze dokupić

poproszę inny zestaw xD

OQqSOv4.png

Opublikowano

Jak wyżej. Do tego czasu wyjdą nowe karty, może w procesorach się coś nowego pokaże, może też dolar stanieje do 3 złotych i części stanieją, albo zdrożeje do 5 i wszystko pójdzie do góry. Rozmowa o tym zestawie teraz to strata zarówno Twojego jak i naszego czasu.

Opublikowano

Jak wyżej. Do tego czasu wyjdą nowe karty, może w procesorach się coś nowego pokaże, może też dolar stanieje do 3 złotych i części stanieją, albo zdrożeje do 5 i wszystko pójdzie do góry. Rozmowa o tym zestawie teraz to strata zarówno Twojego jak i naszego czasu.

Dziękuje za opinie, czas 3-4 miesiące oczekiwania to powód, że w naszej polsce najniższa to 1400zł i jakos trza to odłożyć na raty.. xD

OQqSOv4.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...