Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zbliżające się rozgrywki ESL Major.


Smoguś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Go4S.K.I.L.L. Europe Cup #131

Start turnieju: 31 lipca, 2016 15:00 CEST 

Ostatnie zapisy: 31 lipca, 2016 14:40 CEST 

Gra: S.K.I.L.L. – Special Force 2

Konto gry: S.K.I.L.L. Codename

Tryb: 5vs5 Blasting

Pula nagród: 450 euro

Wymagania: ESL Anti Cheat (Wire)


Drużyny biorące udział w rozgrywce: Przenieś mnie



 


Go4S.K.I.L.L. Europe Cup #132

Start turnieju: 07 sierpnia, 2016 15:00 CEST 

Ostatnie zapisy: 07 sierpnia, 2016 14:40 CEST 

Gra: S.K.I.L.L. – Special Force 2

Konto gry: S.K.I.L.L. Codename

Tryb: 5vs5 Blasting

Pula nagród: 450 euro

Wymagania: ESL Anti Cheat (Wire)


Drużyny biorące udział w rozgrywce: Przenieś mnie


 

 

 


Go4S.K.I.L.L. Europe Cup #133 

Start turnieju: 14 sierpnia, 2016 15:00 CEST 

Ostatnie zapisy: 14 sierpnia, 2016 14:40 CEST 

Gra: S.K.I.L.L. – Special Force 2

Konto gry: S.K.I.L.L. Codename

Tryb: 5vs5 Blasting

Pula nagród: 450 euro

Wymagania: ESL Anti Cheat (Wire)



Drużyny biorące udział w rozgrywce: Przenieś mnie

 

 

 


Go4S.K.I.L.L. Europe July 2016 Finals

Start turnieju: 18 sierpnia, 2016 20:00 CEST 

Gra: S.K.I.L.L. – Special Force 2

Tryb: 5vs5 Blasting

Pula nagród: 500 euro



Drużyny biorące udział w rozgrywce: Przenieś mnie

 

 

 

Go4S.K.I.L.L. Europe Cup #134

Start turnieju: 21 sierpnia, 2016 15:00 CEST 

Ostatnie zapisy: 21 sierpnia, 2016 14:40 CEST 

Gra: S.K.I.L.L. – Special Force 2

Konto gry: S.K.I.L.L. Codename

Tryb: 5vs5 Blasting

Pula nagród: 450 euro



Drużyny biorące udział w rozgrywce: Przenieś mnie


 

 


Temat służy tylko i wyłącznie do informowania forumowiczów o zbliżających się rozgrywkach ESL Major, nie ma nic wspólnego z komentowaniem meczy, czy wyrażaniem opinii. Pytania odnośnie rozgrywek zadajemy w dziale.

Opublikowano

Możliwe, że będziemy się zapisywać drużyna na GO4#117

Dzięki za informacje bo nie wiedziałem, że będą późniejsze CUPy ;p

Czas wziąć się do roboty

;)

Opublikowano

@554461402688252517908.png Smoguś Czy można będzie oglądać te mecze na jakiś streamach? 

 

Tego nie wiem, lecz wydaje mi się, że można liczyć tylko na prywatne transmisje w przypadku Cupów. Jeżeli chodzi o finały, to z pewnością można je gdzieś obejrzeć, lecz mogę się mylić. 

 

Opublikowano

Jeżeli chodzi o grę ESL, zwykły gracz z 53 lvl może się zapisać ^^?

713582.gif         Liczba postów zebranych na koncie:
                                       25 50 75  100 125 150 175 200 250 500 1000 2000+
   
                                                                                                                                 [Jeżeli pomogłem daj +]
                                                                  
                                                       [nic na tym nie tracisz]
                                                                                          
                                                                                                                
                                                               
Opublikowano

Jeżeli chodzi o grę ESL, zwykły gracz z 53 lvl może się zapisać ^^?

 

No tak, ale bez drużyny to nie ma sensu.

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...