Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd z panelem sinusbota - przestał działać


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Włączasz bota w screenie? Może wyłącza Ci się dlatego ,że nie działa w tle.

Opublikowano

Dam ci wszystkie komendy instalacji sinusbota od początku także jak możesz to wpisz je jeszcze raz i będzie ok. Jeśli nie chcesz czekać możesz wpisać ostatnią komendę z tych które podałem. Jeśli jednak nie zadziała radzę zainstalować od początku :D 
A więc tak:
apt-get update
apt-get upgrade

sudo apt-get install x11vnc xinit xvfb libxcursor1 ca-certificates bzip2 screen

sudo update-ca-certificates
sudo apt-get install libglib2.0-0

sudo mkdir -/opt/ts3soundboard

cd /opt/ts3soundboard

 

!!!! UWAGA !!!!

Pobierasz to ręcznie i wrzucasz do folderu poprzez FTP który utworzyłeś wcześniej

http://www87.zippyshare.com/v/687Pa3IY/file.html

 

wget http://dl.4players.de/ts/releases/3.0.18.2/TeamSpeak3-Client-linux_amd64-3.0.18.2.run
chmod 0755 TeamSpeak3-Client-linux_amd64-3.0.18.2.run
./TeamSpeak3-Client-linux_amd64-3.0.18.2.run (trzeba będzie zaakceptować warunkI)

cp libsoundbot_plugin.so /opt/ts3soundboard/TeamSpeak3-Client-linux_amd64/plugins

cd /opt/ts3soundboard
chmod 0755 ts3bot
./ts3bot -update

 

!!!! WŁĄCZANIE BOTA !!!!

cd /opt/ts3soundboard
xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac - wyłączy się po zamknięciu ssh 

screen xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac - na stałe włączenie 

 

Teraz logowanie do bota:

ip_vps:8087

Podstawowe dale logowania:

login:admin hasło:foobar

(Oczywiście hasło zmieniasz w panelu)

Opublikowano

 

Dam ci wszystkie komendy instalacji sinusbota od początku także jak możesz to wpisz je jeszcze raz i będzie ok. Jeśli nie chcesz czekać możesz wpisać ostatnią komendę z tych które podałem. Jeśli jednak nie zadziała radzę zainstalować od początku :D 

A więc tak:

apt-get update

apt-get upgrade

sudo apt-get install x11vnc xinit xvfb libxcursor1 ca-certificates bzip2 screen

sudo update-ca-certificates

sudo apt-get install libglib2.0-0

sudo mkdir -/opt/ts3soundboard

cd /opt/ts3soundboard

 

!!!! UWAGA !!!!

Pobierasz to ręcznie i wrzucasz do folderu poprzez FTP który utworzyłeś wcześniej

http://www87.zippyshare.com/v/687Pa3IY/file.html

 

wget http://dl.4players.de/ts/releases/3.0.18.2/TeamSpeak3-Client-linux_amd64-3.0.18.2.run

chmod 0755 TeamSpeak3-Client-linux_amd64-3.0.18.2.run

./TeamSpeak3-Client-linux_amd64-3.0.18.2.run (trzeba będzie zaakceptować warunkI)

cp libsoundbot_plugin.so /opt/ts3soundboard/TeamSpeak3-Client-linux_amd64/plugins

cd /opt/ts3soundboard

chmod 0755 ts3bot

./ts3bot -update

 

!!!! WŁĄCZANIE BOTA !!!!

cd /opt/ts3soundboard

xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac - wyłączy się po zamknięciu ssh 

screen xinit /opt/ts3soundboard/ts3bot -- /usr/bin/Xvfb :1 -screen 0 800x600x16 -ac - na stałe włączenie 

 

Teraz logowanie do bota:

ip_vps:8087

Podstawowe dale logowania:

login:admin hasło:foobar

(Oczywiście hasło zmieniasz w panelu)

 

Po co ma robić od nowa instalacje? ;OOO

 

@pomocnicy3 skontaktuj się ze mną na pw bądź na gadu.

Opublikowano

@Lukass

 

Jeśli prosi o pomoc na forum to udzielaj jej na forum a nie prywatnie. Od tego masz dział współpracę. Twoja pomoc to jedynie wysyłanie do klasskaia albo do adamsa.  :makka:

 

 

@pomocnicy3

 

Wpisz screen -ls i podaj co Ci tam wyskoczyło. Również daj uname -r oraz uname -a log. 

Opublikowano

@Lukass

 

Jeśli prosi o pomoc na forum to udzielaj jej na forum a nie prywatnie. Od tego masz dział współpracę. Twoja pomoc to jedynie wysyłanie do klasskaia albo do adamsa.  :makka:

Witam,

 

Mówisz że moja pomoc polega tylko i wyłącznie na odsyłaniu do Klasskaia bądź adamsa? Mylisz się.. Odsyłam tylko i wyłącznie jak ktoś potrzebuje jakiś skrypt i szuka dobrych programistów którzy znają się na rzeczy i nie błądzą w błędach.. bądź ma problem z aplikacją (m-bot).

 

Jednakże swoją dyskusją najwidoczniej mu nie pomagasz.

 

@pomocnicy3

Nadal masz problem? Proponuje abyś jeszcze raz na spokojnie krok po kroku rozwiązywał instalacje.

Potem jak już zrobisz wszystko pomyślnie, standard do panelu:

IP_8087

Login: admin

Hasło: foobar

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...