Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kupno Yangów na World Of Metin!


Dironixu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Orientuje się ktoś czy jakaś strona lub na allegro sprzedają do tego serwera yangi? Bo nigdzie się nie spotkałem z tym, a chciałbym sobie kupić. Pozdrawiam. :)

ZBIERAM ---

Opublikowano

Nie ma bo handel jest zakazany. Kupisz/sprzedaż konto/itemy to możesz wyrwać bana. Za samo pisanie na czacie cię zbanuja na kilka dni np. Co chwile widzę jak leci ban za wymiany lub handel.

Opublikowano

Tak jak kolega wyzej napisal.

Sam szukalem z ciekawosci na allegro, nic nie ma. 

Moze znajdziesz kogos przez forum, ale szczerze nie ryzykowałbym.

Dojdą po jakims czasie, po logach, ze ktos z innego konta (IP) dal na Twoje konto np 1kkk za "darmo". Smierdzi to handlem jak stąd do kowala. 

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Na WOM2 niestety nowi gracze nie mają szans zarobku. FMS-y schodzą strasznie ciężko.

Wszedłem po roku z ciekawości na mojego Ninje 48 lv i FMS 19% sr nie chciał zejść nawet za 500k.

Ale poza tym ceny są naprawdę w porządku, tylko trzeba mieć 65 lv +.

Opublikowano

Na WOM2 niestety nowi gracze nie mają szans zarobku. FMS-y schodzą strasznie ciężko.

Wszedłem po roku z ciekawości na mojego Ninje 48 lv i FMS 19% sr nie chciał zejść nawet za 500k.

Ale poza tym ceny są naprawdę w porządku, tylko trzeba mieć 65 lv +.

WUT ? xD

Ja fms akurat sprzedaje hurtem, po 750-800k schodza w dzień, takie +0. Srednie szczerze mowiac niewazne. 

I wcale nie trzeba miec 65+. Mam 54 i sposobow zarobku jest od uuja. Na 35 jak sie ogarniesz to i dobrze hajsu natrzepiesz. 

14.08.2010 - rejestracja


21.12.2011 - 500 postów (ProUser)


04.07.2012 - 600 postów


 3.11.2014 - 700 postów


7.04.2015 - 800 postów (Postmaker)


    5.07.2015 - 900 postów


10.10.2015 - 1000 postów


28.03.2016 - 1200 postów


16.02.2017 - 1500 postów

Opublikowano

Tam mozliwosc zarobku masz na kazdym lvl od 10 po 105.
I kazdy nowy gracz moze zarobic wystarczy wiedziec jak i co jest tam najbardziej w cenie. Tez zalezy co nam zejdzie od miejsca gdzie postawimy sklep.
Co do tematu to nie kupisz tam yang. Kazda proba handlu poza inny serwer czy cos jest kategorycznie zabroniona i nagradzana banem. Temat zostal wyczerpany i wydaje mi sie ze do zamkniecia.

Poziom intelektualny niektórych ludzi mnie wręcz przeraża...

Opublikowano

Okej, dziękuję za informację. :) Może w najbliższym czasie zacznę grać na WOM2. - Póki co zacząłem grać na Pretorii. Polecam. Do zamknięcia.

ZBIERAM ---

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...