Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam alternatywy mbota


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałem się spytać czy jest jakaś dobra i stabilna alternatywa do mBOT ? I czy na prawdę mBOT jest tak dobry jak każdy on nim mówi ?

Opublikowano

Mbot to najlepsze apka na ts3 aktualnie. Istnieje alternatywa czyli gBot może ma mniej funkcji ale cóż dopiero zaczynam pisać. A jezeli chodzi o gbota to pisz na pw

Opublikowano

Dobrą alternatywą jest rb3mod :) Dużo ma fajnych funkcji ale niestety dużo zasobów wżera. Mbot jest obecnie najlepszą i najczęściej używaną aplikacją na serwerach ts3.

Opublikowano

Jest dużo aplikacji podobnych do mbot, ale jednak te inne aplikacje sam config nie jest tak dopracowany jak do mbot. Mbot posiada wiele funkcji gdzie niektóre funkcje nie znajdziesz nigdzie. Osobiście sam polecam mbot bo używam i jestem w 100% zadowolony z tej aplikacji.

 

Jeżeli chciałbyś zakupić mbot to:

@K-Scripts

@Eterprime

Opublikowano

Powiem ci że mbot'a naprawdę można polecić ma dużo przydatnych funkcji ale także możesz skorzystać z darmowych bocików takich jak JTS3Servermod lub rb3mod co prawda mają mniej funkcji ale są przydatne :D

AOWD3IA.png

Opublikowano

W tej chwili mbot jest najlepszy na rynku jednak jest nowy iHelp, który się rozwija i jest darmowy, sam osobiście go używam i polecam.

lubie-to-png.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...