Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BOMBA ATOMOWA na tzw. "Panstwo Islamskie" (ISIS)


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie zrzuca, bo wojna jest im na reke. To usa zaczelo te wojny i najbardziej na tym zyskuja. Podczas pierwszej i drugiej wojny swiatowej sprzedawali bron, dzieki czemu ogromnie sie zbogacili. Teraz robia to samo. Polecam najpierw wglebic sie w temat, a nie od razu pisac o jakichs atomowkach.

Opublikowano

Współcześnie bomby atomowe służą za straszaki, które zapobiegają eskalacji konfliktów. Gdyby jeden z krajów postanowił z niej skorzystać, to mogłoby spowodować kolejne ataki tego typu. Jest to również kompromitacja na arenie międzynarodowej, zwłaszcza w przypadku USA. Ostatecznie efektywność byłaby mierna, bo to nie jest scentralizowane państwo.

Opublikowano

Dlaczego np. USA albo nwm Rosja czy inne panstwo nie moze zrzucić bomby atomowej w sam srodek panstwa islamskiego?

 

PS: polecam zajrzeć: http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/islamisci-porwali-ksiedza-chca-go-ukrzyzowac-w-wielki-piatek-zdjecie_796957.html

 

eeeee może dlatego, że tam też jest zwykła, niewinna ludność cywilna?

Opublikowano

 

Dlaczego np. USA albo nwm Rosja czy inne panstwo nie moze zrzucić bomby atomowej w sam srodek panstwa islamskiego?

 

PS: polecam zajrzeć: http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/islamisci-porwali-ksiedza-chca-go-ukrzyzowac-w-wielki-piatek-zdjecie_796957.html

 

eeeee może dlatego, że tam też jest zwykła, niewinna ludność cywilna?

 

 

I co z tego?

  79160594027661829163.png

Opublikowano

 

 

Dlaczego np. USA albo nwm Rosja czy inne panstwo nie moze zrzucić bomby atomowej w sam srodek panstwa islamskiego?

 

PS: polecam zajrzeć: http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/islamisci-porwali-ksiedza-chca-go-ukrzyzowac-w-wielki-piatek-zdjecie_796957.html

 

eeeee może dlatego, że tam też jest zwykła, niewinna ludność cywilna?

 

 

I co z tego?

 

To z tego, że nie mają prawa odebrać milionom ludzi życia tylko dlatego, że PRAWDOPODOBNIE ISIS tam jest. Jak tak bardzo ludzi lubisz poświęcać to jedź tam i daj się zabić, bo "co z tego", na to samo PRAWDOPODOBNIE wyjdzie.

 

Broń atomowa jest tylko wyłącznie na pokaz, jest straszakiem, użycie jej wykaże ogromne zmiany w środowisku, a do tego jeszcze dojdą konsekwencje polityczne.

internet to nie jest jakis oddzielny swiat gdzie ludzie zapomnieli o swoich emocjach

Opublikowano

 

 

 

Dlaczego np. USA albo nwm Rosja czy inne panstwo nie moze zrzucić bomby atomowej w sam srodek panstwa islamskiego?

 

PS: polecam zajrzeć: http://www.se.pl/wiadomosci/swiat/islamisci-porwali-ksiedza-chca-go-ukrzyzowac-w-wielki-piatek-zdjecie_796957.html

 

eeeee może dlatego, że tam też jest zwykła, niewinna ludność cywilna?

 

 

I co z tego?

 

To z tego, że nie mają prawa odebrać milionom ludzi życia tylko dlatego, że PRAWDOPODOBNIE ISIS tam jest. Jak tak bardzo ludzi lubisz poświęcać to jedź tam i daj się zabić, bo "co z tego", na to samo PRAWDOPODOBNIE wyjdzie.

 

Broń atomowa jest tylko wyłącznie na pokaz, użycie jej wykaże ogromne zmiany w środowisku, a do tego jeszcze dojdą konsekwencje polityczne.

 

 

Kogo to obchodzi ?

  79160594027661829163.png

Opublikowano

@TuFu x33 czasem można pośmieszkować, ale teksty typu "co z tego", "kogo to obchodzi" nic nie wnoszą do tematu.

Użycie bomby godziłoby w rzekome krzewienie pokoju na świecie, ale jak inaczej to zrobić? Użycie samej bomby, nie da żadnych korzyści.

Dochodzi też fakt, że IS to doskonały rynek zbytu i tani dostawca ropy. Też byś chciał wydymać klienta, z którym robisz świetnie interesy?

Opublikowano

@TuFu x33 czasem można pośmieszkować, ale teksty typu "co z tego", "kogo to obchodzi" nic nie wnoszą do tematu.

Użycie bomby godziłoby w rzekome krzewienie pokoju na świecie, ale jak inaczej to zrobić? Użycie samej bomby, nie da żadnych korzyści.

Dochodzi też fakt, że IS to doskonały rynek zbytu i tani dostawca ropy. Też byś chciał wydymać klienta, z którym robisz świetnie interesy?

 

Bo autor tematu nie rozumie że puszczając atomówki nic już nie zostanie i nie jest to opłacalne dla nikogo :v

  79160594027661829163.png

Opublikowano

Ale jebnął tym tematem xD

A dlaczego na świecie jest tylu idiotów?

No na moje pytanie nie zna nikt chyba odpowiedzi, ale na twoje:

1. Wojna atomowa

2. Stworzenie sobie małej hiroszimy po wybuchu / atomowych pustkowi 

3. Musiał byś pierd*lnąć ją na pół świata żeby to robactwo wyplewić

4. A po co mają się w to ingerować aż tak mocno? xD

Ameryka ma w poważaniu to co dzieje się w europie dopóty dopóki nie przeniesie się to na nich :) 

O Rosji nie wspominając.


 

I gdzie byś zrzucił tą bombę ? xD

Chyba sobie na łeb co najwyżej.

 

 Francja,Belgia,Niemcy,Wschód i po sprawie.

 

Od razu na pół europy.

Doje**ł jak sosna w dzika...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...