Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[EB] Pytanie w kwestii Vayne


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam pytanie dotyczące Vayne zamierzam kupić tą postać bo wszyscy piszą ze na skrypcie np "Aka Vayne" jest izi wbić platyne? naprawdę jest taka dobra?

 

Edit:  i Jeszcze jak jak ustawić skrypt wraz z evade pod vayne ? :)  i na jakiej lini nią grac? top czy adc? na pewno sie odwdzięczę za pomoc! :)

70489962284954469327.png


Opublikowano

Witam mam pytanie dotyczące Vayne zamierzam kupić tą postać bo wszyscy piszą ze na skrypcie np "Aka Vayne" jest izi wbić platyne? naprawdę jest taka dobra?

 

Edit:  i Jeszcze jak jak ustawić skrypt wraz z evade pod vayne ? :)  i na jakiej lini nią grac? top czy adc? na pewno sie odwdzięczę za pomoc! :)

IcEvade (nic nie ustawiaj) gdzie chcesz i zależy na kogo np na Olafa możesz iść na Dariusa też ... zależy od postaci .. Na adc trudno jest z postaciami które mają duży zasięg caitlyn ... 

Opublikowano

Szczerze. jeśli zrozumiesz co robić to wyccaruje ale jeśli nei masz z tym dos=świadczenia to zraczysz że głowa mała. TO nie xerath,cassio,syndra,kata gdzie tylko przytrzymujesz spacje bez używania mózgu.

210119.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...