Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Karta graficzna do gier.


JonyT8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jaką kartę graficzną polecicie mi do gier? Skupiam się głównie na nowych grach, typu Wiedźmin 3, Far Cry Primal, FIFA 16 i GTA 5 - żeby śmigało na full detalach bez piardnięcia.

 

 

Procek mam:  AMD Athlon II X4 640 ( 4x 3.00 ), 8 GB ram i aktualnie kartę graficzną bestie do grania w Minecrafta przez siostrzeńca - czyli, GeForce GT 630.

 

Budżet - do 800zł. 

Pozdrawiam, czekam na odpowiedź! ;)

Kiedy nie ma mnie dla Ciebie znaczy nie ma mnie kurwa... ;((

 

 

Moda się powoli kończy oby razem z nią odeszli,

Ci wszyscy chorzy rapowcy by nie nazwać ich raperzy ... !

Opublikowano

Hoho, napisane jest MAX 500W, jakiś chinol kupiony w Artanie ( u mnie w mieście ) za 150zł, da się wymienić, spokojnie. Kupię porządny, ew. możesz polecić mi do tego zasilacz jakiś. :))


http://allegro.pl/karta-msi-radeon-r7-370-gaming-2gb-256bit-hdmi-dvi-i6069897708.html - taką za 709zł znalazłem, nadałaby się? Niby dobra do gier, + mała cena.

Kiedy nie ma mnie dla Ciebie znaczy nie ma mnie kurwa... ;((

 

 

Moda się powoli kończy oby razem z nią odeszli,

Ci wszyscy chorzy rapowcy by nie nazwać ich raperzy ... !

Opublikowano
Skupiam się głównie na nowych grach, typu Wiedźmin 3, Far Cry Primal, FIFA 16 i GTA 5 - żeby śmigało na full detalach bez piardnięcia.

 

To dla FHD zwiększ budżet x3, żeby można było kupić przynajmniej używkę 970/390 i jakąś i5 sandy wzwyż.

416231423689480320491.png

Opublikowano

Nie no, na full hd to przesadziłem, ale żeby na średnich taki Wieśiek śmigał bez przycięcia - byłoby super.


Hmmmm???

Kiedy nie ma mnie dla Ciebie znaczy nie ma mnie kurwa... ;((

 

 

Moda się powoli kończy oby razem z nią odeszli,

Ci wszyscy chorzy rapowcy by nie nazwać ich raperzy ... !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...