Przypominamy, że po aktualizacji nie ma już podziału na login i nazwę wyświetlaną, do logowania używać należy nazwy wyświetlanej (nick) lub adres e-mail przypisany do konta użytkownika.

Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum. Po rejestracji i zalogowaniu będziesz mógł tworzyć tematy, wysyłać odpowiedzi na istniejące wątki, wysyłać wiadomości prywatne, wysyłać aktualizacje statusu, zarządzać swoim profilem i wiele więcej!

Uwaga! Przypominamy, że wraz z aktualizacją forum do zalogowania służy nick Twojego konta. Nowa wersja silnika forum nie korzysta z podziału na login i nazwę użytkownika. 
Twój nick jest loginem, alternatywnie można logować się używając adres e-mail przypisanego do konta.
Za utrudnienia przepraszamy. W razie problemów prosimy o kontakt na [email protected] lub poprzez fanpage forum.

Dinnerbone1234

Jak podglądać hasła graczy

40 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

Jak podglądać hasła graczy w Authme?

1. Zamiast pluginu Authme ściągnij LoginSystem:

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/login-system/

2. Jeżeli posiadasz Essentials, znajdż w config linijke z socialspy-commands oraz dodaj do niej komendy na logowanie: l , login , register , reg , changepassword.

Raz chciałeś spojrzeć na hasła graczy i je wykraść. 

Temat publikuje tylko dlatego że większość użytkowników pisze tematy: Jak podglądać hasło gracza.

Dodaje też inną opcje podglądania haseł: (UPDATE PORADNIKU 2.0)

Wgraj na serwer plugin PlayerLogger. 

Wszystkie komendy graczy wraz z /login , /register są zapisywane w:

PLUGINS > PlayerLogger > i chyba jest to folder Users.

Edytowano przez Dinnerbone1234
2 osoby lubią to

Podglądanie haseł! Fajny poradnik 11/10 Zawsze marzyłem żeby kogoś okraść !!!!111 

1 osoba lubi to

Autor tematu Napisano (edytowany) · Zgłoś post

UPDATE PORADNIKU 2.0

@ref

Edytowano przez Dinnerbone1234

Nigdy nie byłem i nie jestem za podglądaniem haseł. Czy tobie też by było fajnie gdyby ktoś zaj** hasła do wszystkich fejsów, serwerów? Poradnik 4/10

2 osoby lubią to

Poradnik beznadziejny i dzieci zaczną się bawić .. Myślcie czasem co będą ludzie z tym robić..

Kolejny powód przez jaki starsi ludzie nie grają w Minecraft'a.

Poradnik beznadziejny, komu zależy na tym aby kogoś okraść, a no tak każdy marzy o zdobyciu czyichś haseł -,-

Takie poradniki to pośrednik pomiędzy włamywaczami. Tylko napędzasz innych żeby postępowali w ten sposób, a przy tym łamią prawo.

Wizualnie nie mam zastrzeżeń, lecz poradnik ogólnie słaby.

1 osoba lubi to

Dla mnie ten wątek powinien być usunięty gdyż każdy administrator powinien dbać o bezpieczeństwo osób korzystających z ich usług i takie rzeczy jak hasła nie powinny ujrzeć światła dziennego w formie plaintekstu i nawet administrator nie powinien ich znać.

3 osoby lubią to

Wszyscy użytkownicy którzy wypisywali 2/10 !. Jest to poradnik nie uczący dzieci łamać haseł tylko żeby wiedzieć że każdy serwer może wykraść hasło!.

Zgodzę się, bez sensu. To raczej nie jest legalne, jak ktoś ma do innych rzeczy takie samo hasło jak do minecrafta

Emm..

Jak pisały osoby wyżej - beznadziejny poradnik.

Na miejscu administratora dałbym Ci już dawno bana permanentnego.

Uczysz "dzieci" kraść, złodzieju. Oczywiście, nie musisz nim być, ale po zawartości tematu wszystko stwierdza, że nim jesteś.

2 osoby lubią to

­

teoretycznie można zaglądac w konsole

Z pluginem AuthMe? Niee..

Kodowana blokada ;D

A komu zależy ,żeby mieć kogoś hasło? Beznadziejny poradnik.

Sam ostatnio odkryłem taką metodę, ale nachodzi pytanie   - Po ch** okradać kogoś z hasła?

Ja na serwerach jako typowy gracz nie gram od kilkunastu miesięcy, więc po co miałbym

komuś zrobić na złość i zaj*bać mu hasło? Nawet jeśli robie serwer to nie obchodzi mnie niczyje

hasło. Poradnik 2/10 (2 dałem za chęci) nie pomógł, a powinien natychmiastowo trafić do kosza.

@Edit

@Skajled

Wg. mnie tego typu poradniki powinny zostać od razu usuwane.

Edytowano przez Givenchex

Nie fajny poradnik. :(

Podglądanie haseł nie jest fajne ani etyczny.

Może przydatne dla złodziei ale nie dla normalnych ludzi :P

Takie se, okradanie kogoś za pomocą wejścia na jego konto to nic zabawnego. Lepsze jest jak go okradniesz gracza swoim, wchodząc mu do domku. 

Gratulacje.

Dzięki takim poradnikom będzie coraz więcej pseudo-profesjonalnych adminów którzy nie będą w porządku w stosunku do gracza.

Jeśli działałbyś podobnie w zarejestrowanych działalnościach, odpowiedziałbyś przed wymiarem sprawiedliwości za łamanie ochrony danych.

Tutaj tj. na serwerze MC nie staniesz przed wspomnianym organem rządowym, lecz nie wyklucza to faktu że łamiesz tę ochronę.

1 osoba lubi to

@Dinnerbone1234

To tak samo jak ja bym albo każdy inny użytkownik napisał - 'Uwaga pamiętajcie o tym że każdy serwer może ukraść wam hasło ! Na każdy serwer używajcie innego hasła i nie zapisujcie go na dysku.'. I co zadziała ?? No jak ktoś nie jest takim zielonym za przeproszeniem ogórem to zrozumie.

@topic

Poradnik niepotrzebny, teraz każdy 11 latek który ma serwer wie jak odkodować hasło gracza. Teraz ten co ma hasło jedno na każdy serwer będzie się bał wejść i grać....

"Jak podglądać hasła graczy w Authme?  

1. Zamiast pluginu Authme ściągnij LoginSystem:"

Ja już nie widzę sensu tego poradnika...

Edytowano przez xFlay
2 osoby lubią to

@Dinnerbone1234

To tak samo jak ja bym albo każdy inny użytkownik napisał - 'Uwaga pamiętajcie o tym że każdy serwer może ukraść wam hasło ! Na każdy serwer używajcie innego hasła i nie zapisujcie go na dysku.'. I co zadziała ?? No jak ktoś nie jest takim zielonym za przeproszeniem ogórem to zrozumie.

@topic

Poradnik niepotrzebny, teraz każdy 11 latek który ma serwer wie jak odkodować hasło gracza. Teraz ten co ma hasło jedno na każdy serwer będzie się bał wejść i grać....

Trzeba się uczyć, ale już mi w twoim poście nie pasuje to że piszesz jak 9 latek, bo ,, bał " i 11 latek to nie łączą się nawet słowa. 

Takie poradniki to pośrednik pomiędzy włamywaczami. Tylko napędzasz innych żeby postępowali w ten sposób, a przy tym łamią prawo.

Wizualnie nie mam zastrzeżeń, lecz poradnik ogólnie słaby.

Słaby, bo ten poradnik działa?..

"Jak podglądać hasła graczy w Authme?  

1. Zamiast pluginu Authme ściągnij LoginSystem:"

Ja już nie widzę sensu tego poradnika...

Sens tego poradnika: Jak sprawdzić hasło gracza na serwerze Minecraft.

Słabo, to jest kradzież... Nie jestem za tym poradnikiem :/

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 0
Użytkowników: 0