Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostane technikiem na twoim serwerze.


Dinnerbone1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostanę technikiem na twoim serwerze!


 


Co oferuje?:


 


- Ogarnięty serwer


- Zero lagów


- Miłe użytkowanie


 


Co potrafię?:


 


- Pisanie skryptów 9/10.


- Znajomość komend większości pluginów.


- Mile ustawić serwer.


- Zabezpieczyć serwer przed griefingiem, włamaniami.


 


Czego oczekuje?:


Miłego serwera, na którym gra dużo graczy, miłej atmosfery oraz administracji. Nie oczekuje zapłaty za bycie technikiem.


200.gif Hmmm...

Opublikowano

Siemka, planuje założyć serwer typu MMO-RPG, ale nie mogę znależć technika który by ogarnął to pod względem pluginów. Gwarantuje że na serwerze będzie grało min. 40 osób dziennie bo mam można tak powiedzieć "znajomości" u pewnych osób... Niedawno prowadziłem serwer na którym grało troche ludzi, więc coś o tym wiem.... Jeśli jesteś zainteresowany? Skontaktuj się ze mną na skype: najzki

 

 

Pozdrawiam Patryk

Opublikowano

 

Co potrafię?:

- Pisanie pluginów w java 10/10.

 

 

a to ciekawe, musiałbyś być drugim md_5 w 2x lepszej wersji.

pewnie nawet nie napiszesz pluginu na drop. ;-;

 

jeśli to twój trik marketingowy to jest słaby i nikt sie na to nie nabierze.

nie polecam, bo skrypty umie pisać każdy kto zna angielski w stopniu 1/10

Opublikowano

 

 

Co potrafię?:

- Pisanie pluginów w java 10/10.

 

 

a to ciekawe, musiałbyś być drugim md_5 w 2x lepszej wersji.

pewnie nawet nie napiszesz pluginu na drop. ;-;

 

jeśli to twój trik marketingowy to jest słaby i nikt sie na to nie nabierze.

nie polecam, bo skrypty umie pisać każdy kto zna angielski w stopniu 1/10

 

Kolejny hejter i nabijacz postów. Jeżeli jesteś chętny to zapraszam. A jeżeli widzisz co pisze w opisu tematu to chyba zrozumisz. Pozdrawiam i daje ci starą strzykawke anty-spamową.  |----[||||||||||||]----  A tak wogóle nie każdy umi pisać skrypty.

Siemka, planuje założyć serwer typu MMO-RPG, ale nie mogę znależć technika który by ogarnął to pod względem pluginów. Gwarantuje że na serwerze będzie grało min. 40 osób dziennie bo mam można tak powiedzieć "znajomości" u pewnych osób... Niedawno prowadziłem serwer na którym grało troche ludzi, więc coś o tym wiem.... Jeśli jesteś zainteresowany? Skontaktuj się ze mną na skype: najzki

 

 

Pozdrawiam Patryk

 

Nie posiadam skype!. Zapraszam na moje gg. Bo większosć ludzi nie widzi co mam na profilu. 

200.gif Hmmm...

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Temat po miesięcznej nieaktywności przenoszony jest do kosza.

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...