Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Expienie w grocie na Auto Łowach - Jakie EQ?


Qonto

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema możliwe jest zeby BM expil w grocie na Autopocie podczas AutoŁowow czy poprostu nie jest stworzony do tego :D ? Jeżeli tak to powiedzcie  co musialbym mieć w eq , Ile % na grote i wogle . chce go tam postawic jak wbije 75 lub 82 lvl. I pytanie ile przez noc auto lowow jezeli bym wykupil premium do tego i wogle wbilby mi ten BM  % . Prosze o duzo odpowiedzi xD

Opublikowano

Wiadomo , BM'owi cieżko bedzie Ci cokolwiek udźwignac ... możesz leciec na ten mniejszy spot zinów i tam spróbowac .. oczywiscie PREMIUM w IS jest obowiazkowe dla Twojego BM'a , poniewaz da Ci to , ze regularnie bedzie odpalal ochronke a o zawsze zmniejszone DMG .. ;) . Oczywiscie 60-70 grota + maximum na strzaly , blok , unik strzal jak najbardziej :] .

https://www.youtube.com/watch?v=8ODI-D2DzVE  MIA KHALIFA ! :)


PAMIĘTAJ NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ ,KIEDY UPADASZ WSTAWAJ !!


:yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...