Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak rekrutować się na serwerach?


Dinnerbone1234

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam w tym poradniku pokaże wam jak poprawnie rekrutować się na serwery Minecraft. ( Czyli jak dojść do administracji serwera ).


 


Zaczynamy od tego:


 


1. Pomagaj graczom, także administracji.


2. Zaproponuj zareklamowanie serwera na Youtube.


3. Staraj się nie łamać regulaminu serwera.


4. Zakup range VIP, daje to więcej szans na dotarcie do administracji.


5. Zgłaszaj często bugi/cheaterów do Helpera.


 


* Większość tych zasad może obowiązować na większości serwerach *


 


 


Poradnik krótko i na temat. Jeżeli masz jakąś propozycje do dodania, napisz ją.


200.gif Hmmm...

Opublikowano

Poradnik krótki i słaby. Zapomniałeś że wiele serwerów wymaga posiadania ts'a, mikrofonu, że większość ma też swoje forum i wymaga udzielania się na nim.

Co do zakupu rangi vip... nigdy takie coś nie powinno obowiązywać chociaż do jest dobry magnes na dzieci graczy którzy chcą się pobawić z banowaniem, a mają hajs xD

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

­Szczerze? Słabe.

Zrób trochę lepszy. (W szczególności oprawa graficzna, jak nie umiesz - napisz to ja Ci zrobię)

 

 

@Vendrome

ja kiedyś miałem ciekawy system na takich graczy, wszystko działo dobrze.

 

1 - Rekrutacja na forum, pisemna.

 

2 - Zapraszam na skype, gadam kilka godzin

 

3 - Chcesz rangę, potrzeba zabezpieczenia. Kup VIP'a  (wiadome od początku)

 

I gotowe, gracz ma rangę. I, zarąbisty sposób (wg mnie działał)

Dodatkowo, do regulaminu dla adminów:

 

1. KAŻDY ban potwierdzaj SS (dowody) lub nagraniem. Wysyłaj je do mnie.

2. Budowanie CREATIVE na normalnym świecie  ZAKAZANE (mieli swój świat do zabawy)

 

i gotowe, prawie 8 osób (12 osobowa administracja) się bawiło.

Jeden, dał uwaga - MOJĄ głowę, i jeszcze jakąś graczowi.

Nie pisze z nim, czekam aż wchodzi, i od razu nie ma rangi.

Jeżeli zacznie obrażać = BAN.

(Takie małe zabezpieczenie, skrypcik - zapisuje jakie bloki administrator wyrzucił, położył na normalnym świecie)

 

Admin, nie miał się bawić, nie miał budować. Miał sprawdzać graczy.

Daj lajka! Nic to nie kosztuje, ale bardzo tego potrzebuje!


d9xa4.png


10 | 25 | 50 | 75 | 100 | 250 | 500 | 1000


Kliknij w obrazek! Zobacz nasz serwer!


Chcesz abym zobaczył? Napisz @Notrax3

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak dla mnie, zamiast się rekrutować najlepiej założyć własny serwer. Zapomniałeś o pkt 6   - Podlizywanie się ;)

To ja Grands. Masz dobry wzrok! :)

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Tak naprawdę to wszystko zalezy od serwera na który chce się dodstac do administracji. Wszedzie moze byc inaczej i moga obowiazywac inne wymogi jak ktos wyzej opisal. Tutek sredni ale chciales dobrze ;)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Znam jeden serwer który rekrutuje w oto ten sposób, jeśli ktoś chce rangę proszę zgłosić się do Pana @MarmarukHD

 

@topic

 

Słaby poradnik, serwery +100 osób mają lepsze rozwiązanie. Sposób w 99% jest bezsensowny w wypadku masowej rekrutacji.

Jedynie może się sprawdzić na serwerach gdzie gra 30-60osob.

Opublikowano

Znam jeden serwer który rekrutuje w oto ten sposób, jeśli ktoś chce rangę proszę zgłosić się do Pana @MarmarukHD

 

@topic

 

Słaby poradnik, serwery +100 osób mają lepsze rozwiązanie. Sposób w 99% jest bezsensowny w wypadku masowej rekrutacji.

Jedynie może się sprawdzić na serwerach gdzie gra 30-60osob.

Po 1. Wyjdz z domu, po 2. Zabraniam helperą nagrywac odcinki na Youtube.. 3. Po co maja kupować vipa abys ie dostac? lol skoro wszystkie srodki do crafthost idą ;> 4. Bugi zgłaszają gracze administratorom w zwyż na tsie.. szkoda bylo nawet odpowiadac ale coz, pozdrawiam i nq .

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Przede wszystkim  należy napisać czytelnie bardzo ładne podanie bez "błenduw*". Ładne składnie, dużo treści komendy vipa, helpera. Także zastosować wzór i jak najwięcej dopisać do danego pod punktu. 

* - celowo napisane ;-;

Opublikowano

No nawet fajnie to zostało napisane takie dobre 7/10

 

Odkąd pamiętam, zawsze chciałem być gangsterem. Dla mnie bycie gangsterem było lepsze niż bycie prezydentem Stanów Zjednoczonych.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...