Witaj na MultiPlayer Community Forum | Kody, Porady | Gry online

Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do wszystkich funkcjonalności forum.

Dinnerbone1234

Jak rekrutować się na serwerach?

20 postów w tym temacie

Autor tematu Napisano · Zgłoś post

Witam w tym poradniku pokaże wam jak poprawnie rekrutować się na serwery Minecraft. ( Czyli jak dojść do administracji serwera ).

Zaczynamy od tego:

1. Pomagaj graczom, także administracji.

2. Zaproponuj zareklamowanie serwera na Youtube.

3. Staraj się nie łamać regulaminu serwera.

4. Zakup range VIP, daje to więcej szans na dotarcie do administracji.

5. Zgłaszaj często bugi/cheaterów do Helpera.

* Większość tych zasad może obowiązować na większości serwerach *

Poradnik krótko i na temat. Jeżeli masz jakąś propozycje do dodania, napisz ją.

Poradnik krótki i słaby. Zapomniałeś że wiele serwerów wymaga posiadania ts'a, mikrofonu, że większość ma też swoje forum i wymaga udzielania się na nim.

Co do zakupu rangi vip... nigdy takie coś nie powinno obowiązywać chociaż do jest dobry magnes na dzieci graczy którzy chcą się pobawić z banowaniem, a mają hajs xD

Poradnik ten według mnie jest bardzo słaby - nie dość że są to podstawy,  tak samo te propozycje są nie na miejscu - jak robisz poradnik to powinieneś ogarniać temat.

­Szczerze? Słabe.

Zrób trochę lepszy. (W szczególności oprawa graficzna, jak nie umiesz - napisz to ja Ci zrobię)

@Vendrome

ja kiedyś miałem ciekawy system na takich graczy, wszystko działo dobrze.

1 - Rekrutacja na forum, pisemna.

2 - Zapraszam na skype, gadam kilka godzin

3 - Chcesz rangę, potrzeba zabezpieczenia. Kup VIP'a  (wiadome od początku)

I gotowe, gracz ma rangę. I, zarąbisty sposób (wg mnie działał)

Dodatkowo, do regulaminu dla adminów:

1. KAŻDY ban potwierdzaj SS (dowody) lub nagraniem. Wysyłaj je do mnie.

2. Budowanie CREATIVE na normalnym świecie  ZAKAZANE (mieli swój świat do zabawy)

i gotowe, prawie 8 osób (12 osobowa administracja) się bawiło.

Jeden, dał uwaga - MOJĄ głowę, i jeszcze jakąś graczowi.

Nie pisze z nim, czekam aż wchodzi, i od razu nie ma rangi.

Jeżeli zacznie obrażać = BAN.

(Takie małe zabezpieczenie, skrypcik - zapisuje jakie bloki administrator wyrzucił, położył na normalnym świecie)

Admin, nie miał się bawić, nie miał budować. Miał sprawdzać graczy.

Jak dla mnie, zamiast się rekrutować najlepiej założyć własny serwer. Zapomniałeś o pkt 6   - Podlizywanie się ;)

Tak naprawdę to wszystko zalezy od serwera na który chce się dodstac do administracji. Wszedzie moze byc inaczej i moga obowiazywac inne wymogi jak ktos wyzej opisal. Tutek sredni ale chciales dobrze ;)

Wedlug mnie poradnik wogole nieprzydatny.

Prowadzac serwer nigdy nie brałem pod uwagę tych rzeczy, ktore sa wymienione

Znam jeden serwer który rekrutuje w oto ten sposób, jeśli ktoś chce rangę proszę zgłosić się do Pana @MarmarukHD

@topic

Słaby poradnik, serwery +100 osób mają lepsze rozwiązanie. Sposób w 99% jest bezsensowny w wypadku masowej rekrutacji.

Jedynie może się sprawdzić na serwerach gdzie gra 30-60osob.

Znam jeden serwer który rekrutuje w oto ten sposób, jeśli ktoś chce rangę proszę zgłosić się do Pana @MarmarukHD

@topic

Słaby poradnik, serwery +100 osób mają lepsze rozwiązanie. Sposób w 99% jest bezsensowny w wypadku masowej rekrutacji.

Jedynie może się sprawdzić na serwerach gdzie gra 30-60osob.

Po 1. Wyjdz z domu, po 2. Zabraniam helperą nagrywac odcinki na Youtube.. 3. Po co maja kupować vipa abys ie dostac? lol skoro wszystkie srodki do crafthost idą ;> 4. Bugi zgłaszają gracze administratorom w zwyż na tsie.. szkoda bylo nawet odpowiadac ale coz, pozdrawiam i nq .

Poradnik wrecz beznadziejny, mogles sie bardziej postarac:x

Przede wszystkim  należy napisać czytelnie bardzo ładne podanie bez "błenduw*". Ładne składnie, dużo treści komendy vipa, helpera. Także zastosować wzór i jak najwięcej dopisać do danego pod punktu. 

* - celowo napisane ;-;

Nie pomocny poradnik ani trochę jak dla mnie.. a co do zakupu vip? Range kupujesz dla siebie a nie po to aby zapunktować u danej administracji. 

No nawet fajnie to zostało napisane takie dobre 7/10

2 osoby lubią to

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O forum

MPCforum.pl to największe w Polsce i tej części internetu forum o grach komputerowych. Znajdziesz u nas wszystko czego szukasz, niezależnie czy szukasz kodów do gier, poradników jak pokonać kolejny poziom w swojej ulubionej grze, czy po prostu miejsca do podzielenia się swoją pasją – grami. Od prawie dziesięciu lat tworzymy miejsce przyjazne każdemu, poszukującym przyjaciół i znajomych do wspólnej gry, czy też graczom szlifującym swoje umiejętności do maksimum. Dla wytrwałych poszukiwaczy oferujemy dostęp do mrocznej wiedzy, botów do gier, a także innych ułatwień w rozgrywce. Niezależnie czego szukasz: zabawy, porad, czy nowej inspiracji w co zagrać MPCforum.pl to miejsce dla Ciebie i każdego, gwarantuje to nasza ponad milionowa społeczność graczy!

Tematy: 1518441
Użytkowników: 1189476
Najwięcej on-line: 42335
Najnowszy użytkownik: koxbot