Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekonstrukcja l exp 500x l drop 65% l Zapraszamy!


xDuracell

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mhm moj znajomy pobral przed chwila jakis klient z waszej strony a chwile potem juz go nie bylo czy on wgl bedzie dzialajacy ??

To był client który był usatwiony domyślnie w stronie . Oficjalny client jak już mówiłem będzie o 18:30 dostępny

Opublikowano

rekonstrukcja to by sie przydala na x-spirit 999999exp :) tyle serwerow 500x ruszylo ze watpie zeby byl tu dobry ONLINE

a na 4fun duzo wiary by wbilo, bo polskiego 4fun nie ma :D..

 

ale oczywiscie ZAPRASZAM NA SERWER :)

Opublikowano

na icku tez tylko 3 nie ma spotow z AC tylko co na poczatku, vulkan pusty na lacleon tez nie ma spotow kantururuins tez bez spotow k3 pewnie tez, dodajcie spoty bo sie juz to nudne robi caly czas k2 i to trzeba sie bic o spot

Opublikowano

kolejny Polski zaj.sty serv nie ma co po co wy tyle czekacie ze startem servera? nie lepiej było od razu go otworzyć? Nie dosa ze brak moobow na mapach (k3, karutan) to jeszcze kilka spotow po reszcie map rozwalone prawie w kupie i to co dobrze leci to 1 spot jest co można normalnie expic nie mowiac nic o HP moobow z kosmosu co niektórych żeby w icku były silniejsze niż w k2 :O kolejny tak niby dopieszczony serv szkoda pisać i czasu na to!!!!!!!!!


kolejny Polski zaj.sty serv nie ma co po co wy tyle czekacie ze startem servera? nie lepiej było od razu go otworzyć? Nie dosa ze brak moobow na mapach (k3, karutan) to jeszcze kilka spotow po reszcie map rozwalone prawie w kupie i to co dobrze leci to 1 spot jest co można normalnie expic nie mowiac nic o HP moobow z kosmosu co niektórych żeby w icku były silniejsze niż w k2 :O kolejny tak niby dopieszczony serv szkoda pisać i czasu na to!!!!!!!!!

Opublikowano

kolejny Polski zaj.sty serv nie ma co po co wy tyle czekacie ze startem servera? nie lepiej było od razu go otworzyć? Nie dosa ze brak moobow na mapach (k3, karutan) to jeszcze kilka spotow po reszcie map rozwalone prawie w kupie i to co dobrze leci to 1 spot jest co można normalnie expic nie mowiac nic o HP moobow z kosmosu co niektórych żeby w icku były silniejsze niż w k2 :O kolejny tak niby dopieszczony serv szkoda pisać i czasu na to!!!!!!!!!

kolejny Polski zaj.sty serv nie ma co po co wy tyle czekacie ze startem servera? nie lepiej było od razu go otworzyć? Nie dosa ze brak moobow na mapach (k3, karutan) to jeszcze kilka spotow po reszcie map rozwalone prawie w kupie i to co dobrze leci to 1 spot jest co można normalnie expic nie mowiac nic o HP moobow z kosmosu co niektórych żeby w icku były silniejsze niż w k2 :O kolejny tak niby dopieszczony serv szkoda pisać i czasu na to!!!!!!!!!

Wszystko bedzie jeszcze dzisiaj poprawione! :) Zapewniam Cie :)

A Tu nowe forum servera: http://x-spiritmu.xaa.pl/index.php

~~~~~~~~~~~~~~X-Spirit Mu Online~~~~~~~~~~~~~~


~~~~~~~~~~~~~~Brak Donate Brak VIP!~~~~~~~~~~~~


~~~~~~~~~~~~~~Exp: 500 Drop: 65% Reset:400lvl 500pkt~~~~~~~~~~~~~~


~~~~~~~~~~~~~~Grand Reset: 100rr-2000crd~~~~~~~~~~~~~~


http://x-spirit.pl/

Opublikowano

Gunwo. Nie polecam.
Mało online, serwer jest nudny a strona główna serwera to jakaś porażka :v

Untitled-1.png

When you walk up to opportunities door - don't knock it.

Kick that b*tch in, smile and introduce yourself.

Opublikowano

Gunwo. Nie polecam.

Mało online, serwer jest nudny a strona główna serwera to jakaś porażka :v

Jeżeli Ci się nie podoba to po co krytykujesz? :) i przy okazji naucz się pisać! :)

~~~~~~~~~~~~~~X-Spirit Mu Online~~~~~~~~~~~~~~


~~~~~~~~~~~~~~Brak Donate Brak VIP!~~~~~~~~~~~~


~~~~~~~~~~~~~~Exp: 500 Drop: 65% Reset:400lvl 500pkt~~~~~~~~~~~~~~


~~~~~~~~~~~~~~Grand Reset: 100rr-2000crd~~~~~~~~~~~~~~


http://x-spirit.pl/

Opublikowano

OD DZISIAJ TJ. 24.03.2016 OD GODZINY 22:00 Z OKAZJI SWIAT WIELKANOCNYCH EXP ZOSTAJE PODWYZSZONY DO 600x . "EVENT" POTRWA DO WTORKU 29.03 DO GODZINY 22!

Zapraszamy! :)

~~~~~~~~~~~~~~X-Spirit Mu Online~~~~~~~~~~~~~~


~~~~~~~~~~~~~~Brak Donate Brak VIP!~~~~~~~~~~~~


~~~~~~~~~~~~~~Exp: 500 Drop: 65% Reset:400lvl 500pkt~~~~~~~~~~~~~~


~~~~~~~~~~~~~~Grand Reset: 100rr-2000crd~~~~~~~~~~~~~~


http://x-spirit.pl/

Opublikowano

Widzę że dawidek aka platinium i inne jego nicki dalej wyłudza pieniądze...szkoda gościa, to już chyba...z 5 serwer w ciągu 2 miesięcy. I bez bredni że to nie ty, bo nawet kretyn zauważyłby po tym jak piszesz. Nie polecam, na poprzednich serwach zebrał troszkę kasy a potem olał sprawę całkowicie.

Opublikowano

Widzę że dawidek aka platinium i inne jego nicki dalej wyłudza pieniądze...szkoda gościa, to już chyba...z 5 serwer w ciągu 2 miesięcy. I bez bredni że to nie ty, bo nawet kretyn zauważyłby po tym jak piszesz. Nie polecam, na poprzednich serwach zebrał troszkę kasy a potem olał sprawę całkowicie.

Kolego sympatyczny ten server został zakupiony od poprzednika! :) i na tym serverze nie będzie wyłudzania pieniędzy tak jak to ująłeś ponieważ tu nie ma mowy o żadnym donate:) więc daj już sobie spokój. Pozdrawiam:)

~~~~~~~~~~~~~~X-Spirit Mu Online~~~~~~~~~~~~~~


~~~~~~~~~~~~~~Brak Donate Brak VIP!~~~~~~~~~~~~


~~~~~~~~~~~~~~Exp: 500 Drop: 65% Reset:400lvl 500pkt~~~~~~~~~~~~~~


~~~~~~~~~~~~~~Grand Reset: 100rr-2000crd~~~~~~~~~~~~~~


http://x-spirit.pl/

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...