Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zostanę YouTuberem Na twoim Serwerze Minecraft!


tebin

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostane Youtuberem na twoim serwerze!


 


 


Jestem youtuberem, posiadam 2 tysiace widzow


 


 


mozesz mnie znac z Jutubow jako "Vredisek"


 


 


Co chce za reklame?


 


- Jakies wynagrodzenie


- Czyli pieniadze.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie dam pieniędzy ale dam:

Range YouTuber,

Link Kanału w automessagu,

Link kanału na lobby głównym,

Subskrypce od całej administracji i łapki w górę też.

 

A i wątpię żeby ktoś chciał ci zapłacić ponieważ jeśli nagrasz jakąś reklame to ty zarabiasz i serwer też :D

Pisz na Pw. 

Opublikowano

Taki mały, a taki sprzedajny. 

A tak poważnie... Tak jak kolega @up napisał, chcesz zarabiać za coś, na czym i tak zarabiasz... Bez sensu. No ale to twój wybór.

coollogo_com-239801622.png

Opublikowano

Nie dam pieniędzy ale dam:

Range YouTuber,

Link Kanału w automessagu,

Link kanału na lobby głównym,

Subskrypce od całej administracji i łapki w górę też.

 

A i wątpię żeby ktoś chciał ci zapłacić ponieważ jeśli nagrasz jakąś reklame to ty zarabiasz i serwer też :D

Pisz na Pw. 

 

ile zarabia, 50 groszy za jeden odcinek?

 

nikt ci nie da więcej niż 2 dychy (bo pewnie bierzesz tylko psc jak to większość "jutuberów").

no ale, jeśli to nie jest więcej niż kwota wyżej wymieniona to sie chyba opłaca, bo średnio wyświetleń jest ~700

Opublikowano

 

Nie dam pieniędzy ale dam:

Range YouTuber,

Link Kanału w automessagu,

Link kanału na lobby głównym,

Subskrypce od całej administracji i łapki w górę też.

 

A i wątpię żeby ktoś chciał ci zapłacić ponieważ jeśli nagrasz jakąś reklame to ty zarabiasz i serwer też :D

Pisz na Pw. 

 

ile zarabia, 50 groszy za jeden odcinek?

 

nikt ci nie da więcej niż 2 dychy (bo pewnie bierzesz tylko psc jak to większość "jutuberów").

no ale, jeśli to nie jest więcej niż kwota wyżej wymieniona to sie chyba opłaca, bo średnio wyświetleń jest ~700

 

50 groszy za odcinek? Zarabia nowych widzów, co pomaga mu w rozwoju, może wstawić reflinki, zawsze jest szansa, że ktoś zrobi. 

Jego filmiki są wyżej w notowaniach, jeśli by mu dawali łapki w górę. Sam jest wyżej w notowaniu jeśli będzie miał więcej subów.

coollogo_com-239801622.png

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Temat po miesiącu nieaktywności przenoszony jest do kosza.

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...