Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Stworzę serwer MC od podstaw | Zostanę technikiem


TheMilek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oOo ----------------------------------------------------- oOo

 

Zostanę Technikiem

 

Zostanę technikiem na twoim serwerze minecraft !
Wykonam serwer od podstaw według twojego pomysłu.

 

-----------------------------------------------------

 

O f e r u j ę

 

- Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów

- Zabezpieczenia serwera przed atakami BOTÓW

- Pomoc w rozpoczęciu serwera (sklepy sms)

- Pisanie zaawansowanych skryptów

- Konfigurowanie serwera

- Spolszczanie pluginów

- Konfiguracje pluginów

- Pisanie pluginów

- Sporą aktywność

- Miłą atmosferę

- Dobry kontakt

- Dostępność

-----------------------------------------------------

 

 

O c z e k u j ę

 

 

- Chęci prowadzenia projektu

- Dobrego kontaktu

- Miłej atmosfery

- Wynagrodzenia

- Aktywności
- Kultury

 

-----------------------------------------------------

 

 

O mnie

 

Mam na imię Jakub 18 lat.Prowadziłem sporo serwerów MC na których grało od 50-200 osób.W trakcie mojej przygody widziałem wiele serwerów na których 3/4 rzeczy było źle skonfigurowanych lub było zerżnięte na żywca z internetu i pokazywane jako "Autorskie" .
Już wiele osób prosiło mnie o wykonanie paczki serwerowej i byli z niej zadowoleni.
Jeśli chodzi o tworzenie serwerów to wykonuje je na własnym lekko zmodyfikowanych silniku Spigot chyba ze osoba prosząca o serwer ma inną wizje.

 

-----------------------------------------------------

Kontakt

 

- PW forum
- Skype "Podaje na PW
"

oOo ----------------------------------------------------- oOo

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista


"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Opublikowano

@Podbijam

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista


"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Opublikowano

@Podbijam

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista


"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

Opublikowano

Jest możliwość współpracy?

Tak owszem zapraszam na PW

"Myśl, myśl, myśl..." - Kubuś Puchatek || "Manual, manual, manual..." - Kubuś Programista


"Szukaj, szukaj, szukaj..." - Kubuś Odkrywca || "Debuguj, debuguj, debuguj..." - Kubuś Developer

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Temat po miesiącu nieaktywności przenoszony jest do kosza.

Darmowe kody na 20% zniżki (WWW, VPS and MC) na lvlup.pro

Szczegóły discord: xVendrome#6074 / PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...