Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Dodanie działu The Division


Crisey

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo, chcę zgłosić sugestię dodania gry "Tom Clancy's The Division" jako dział na mpcforum.

Z poważaniem najlepszy exmoderator, Krisej.

 

Tom Clancy's The Division Zaprojektowana głównie z myślą o zabawie w trybie wieloosobowym gra akcji z elementami taktycznej strzelaniny oraz cRPG. Tom Clancy's The Division jest dziełem studia Ubisoft Massive powstałym przy współpracy z Ubisoft Reflections. Akcja gry toczy się w niedalekiej przyszłości i przedstawia wizję Stanów Zjednoczonych zmagających się z pandemią. Gracze wcielają się w członków tajnej, rządowej jednostki The Division, która próbuje powstrzymać chaos szerzący się w Nowym Jorku. Rozgrywka nastawiona jest na zabawę w kilkuosobowych grupach. Otwarta struktura świata pozostawia graczom wiele swobody w eksploracji rozległych plansz oraz wykonywaniu zadań. W warstwie technicznej Tom Clancy's The Division wykorzystuje potencjał nowoczesnego silnika Snowdrop. 

Gra całkiem przyjemna, a do jeszcze lepszej gry wymagany jest team - głównie z myślą o tym piszę tą sugestię, bo rl koledzy to biedaki z lekka i nie mają na the division.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

 bo rl koledzy to biedaki z lekka i nie mają na the division.

Kłamiesz, Ty nie masz kolegów :D

 

Ogólnie to na tak, gra się coraz bardziej rozkręca, można by było spróbować ;)

Opublikowano

Nie. Znowu gra na "kilka" tygodni, a potem cisza.

Dlatego beta biła rekordy i było 6.4 mln ludzi online? Kolego, na mpcforum mamy o wiele mniej znane tytuły i żyją, a nawet trzymają się bardzo dobrze.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

 

Nie. Znowu gra na "kilka" tygodni, a potem cisza.

Dlatego beta biła rekordy i było 6.4 mln ludzi online? Kolego, na mpcforum mamy o wiele mniej znane tytuły i żyją, a nawet trzymają się bardzo dobrze.

 

 

A The Forest? Jakoś sprzedało się kilka mln egzemplarzy tej gry i jakoś nie widzę działu dla niej.

Opublikowano

 

 

Nie. Znowu gra na "kilka" tygodni, a potem cisza.

Dlatego beta biła rekordy i było 6.4 mln ludzi online? Kolego, na mpcforum mamy o wiele mniej znane tytuły i żyją, a nawet trzymają się bardzo dobrze.

 

 

A The Forest? Jakoś sprzedało się kilka mln egzemplarzy tej gry i jakoś nie widzę działu dla niej.

 

Co ma jakaś gra singleplayer do gry mmo crpg w którą gra naraz setki tysięcy graczy?

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

 

 

 

Nie. Znowu gra na "kilka" tygodni, a potem cisza.

Dlatego beta biła rekordy i było 6.4 mln ludzi online? Kolego, na mpcforum mamy o wiele mniej znane tytuły i żyją, a nawet trzymają się bardzo dobrze.

 

 

A The Forest? Jakoś sprzedało się kilka mln egzemplarzy tej gry i jakoś nie widzę działu dla niej.

 

Co ma jakaś gra singleplayer do gry mmo crpg w którą gra naraz setki tysięcy graczy?

 

 

Jaka singleplayer? xD Wiesz, że The Forest można zagrać w coopie? Widzę, że mało wiesz o tej grze.

Raz na setki tysięcy? Zauważ ile sławnych YouTuberów gra i grało w The Forst kiedy miała premierę.

 

A gra, którą przedstawiasz nie jest jakoś wybitna. Wiedząc, że ma masę bugów (bo to Bugisoft ją stworzył).

Opublikowano

 

 

 

 

Nie. Znowu gra na "kilka" tygodni, a potem cisza.

Dlatego beta biła rekordy i było 6.4 mln ludzi online? Kolego, na mpcforum mamy o wiele mniej znane tytuły i żyją, a nawet trzymają się bardzo dobrze.

 

 

A The Forest? Jakoś sprzedało się kilka mln egzemplarzy tej gry i jakoś nie widzę działu dla niej.

 

Co ma jakaś gra singleplayer do gry mmo crpg w którą gra naraz setki tysięcy graczy?

 

 

Jaka singleplayer? xD Wiesz, że The Forest można zagrać w coopie? Widzę, że mało wiesz o tej grze.

Raz na setki tysięcy? Zauważ ile sławnych YouTuberów gra i grało w The Forst kiedy miała premierę.

 

A gra, którą przedstawiasz nie jest jakoś wybitna. Wiedząc, że ma masę bugów (bo to Bugisoft ją stworzył).

 

Sądząc po twoich wypowiedziach zgaduję, że nie grałeś nawet w to dzieło ubisoftu. Sam nie lubię ich polityki dlc oraz wydawania zbugowanych gier, jednak przy the division się postarali, a sama gra jest naprawdę bajerancka, zwłaszcza, że gra nie kończy się gdy przejdziemy fabułę, a zloty teamowe w dark MPCforum są po prostu zawsze różne i gra nie powinna się nudzić po paru tygodniach, to jest tak jak z mm w csgo, każda rozgrywka się różni.

The forest nigdy nie grałem, bo to nie moje klimaty, a temat ten jest przeznaczony na grę The Division. 

Co do:

 

 

Raz na setki tysięcy?

Nie rozumiem co chciałeś tutaj przekazać, więc poczekam na odpowiedź i dopiero wtedy postaram się na to odpowiedzieć.

8LTfBGw.jpg

Opublikowano

Jak już to byłbym za dodaniem "Tom Clancy's", czy coś takiego i tam można by zamieszczać pytania, poradniki itd. dotyczące wszystkich gier z tej serii, np. wspomnianego The Division, czy Rainbow Six Siege.

Opublikowano

 

 

 

 

 

Nie. Znowu gra na "kilka" tygodni, a potem cisza.

Dlatego beta biła rekordy i było 6.4 mln ludzi online? Kolego, na mpcforum mamy o wiele mniej znane tytuły i żyją, a nawet trzymają się bardzo dobrze.

 

 

A The Forest? Jakoś sprzedało się kilka mln egzemplarzy tej gry i jakoś nie widzę działu dla niej.

 

Co ma jakaś gra singleplayer do gry mmo crpg w którą gra naraz setki tysięcy graczy?

 

 

Jaka singleplayer? xD Wiesz, że The Forest można zagrać w coopie? Widzę, że mało wiesz o tej grze.

Raz na setki tysięcy? Zauważ ile sławnych YouTuberów gra i grało w The Forst kiedy miała premierę.

 

A gra, którą przedstawiasz nie jest jakoś wybitna. Wiedząc, że ma masę bugów (bo to Bugisoft ją stworzył).

 

Sądząc po twoich wypowiedziach zgaduję, że nie grałeś nawet w to dzieło ubisoftu. Sam nie lubię ich polityki dlc oraz wydawania zbugowanych gier, jednak przy the division się postarali, a sama gra jest naprawdę bajerancka, zwłaszcza, że gra nie kończy się gdy przejdziemy fabułę, a zloty teamowe w dark MPCforum są po prostu zawsze różne i gra nie powinna się nudzić po paru tygodniach, to jest tak jak z mm w csgo, każda rozgrywka się różni.

The forest nigdy nie grałem, bo to nie moje klimaty, a temat ten jest przeznaczony na grę The Division. 

Co do:

 

 

Raz na setki tysięcy?

Nie rozumiem co chciałeś tutaj przekazać, więc poczekam na odpowiedź i dopiero wtedy postaram się na to odpowiedzieć.

 

 

Mój znajomy posiada tą grę. Byłem u niego z cztery godziny, aby sprawdzić jak ta gra sprawuje się. I myślałem, że zaraz rozwalę mu komputer za masę bugów, które spotkałem na samym początku gry.

Nie będę tutaj bronił wszystkich gier, bo żadna z nich nie jest perfekcyjna, lecz The Division... już miałem zły dzień po nim.

Tutaj przedstawiam wideo, gdzie jest (większość pokazana) masa bugów tej gry:

 

 

 

 

 

Co do:

 

 

Raz na setki tysięcy?

Nie rozumiem co chciałeś tutaj przekazać, więc poczekam na odpowiedź i dopiero wtedy postaram się na to odpowiedzieć.

 

 

Chciałem przekazać, że większość YouTuberów nagrało WIĘCEJ The Foresta w dniu premiery, niż samo The Division.

 

Nie chcę tutaj kłócić się, bo nie na tym polega, czy ma powstać dział, czy nie. To już zależy od osób z góry.

Opublikowano

Jest gdziekolwiek jakiś kawałek forum poświęcony tej grze? Jutro będę w posiadaniu tej gry więc by się przydał w poszukiwaniu ekipy:)

 

 

 

 

 

Opublikowano

Generalnie za, osobiście nie miałem większej styczności z tą grą, ale można by wprowadzić dział testowy dla niej.

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

Nie. Znowu gra na "kilka" tygodni, a potem cisza.

Dlatego beta biła rekordy i było 6.4 mln ludzi online? Kolego, na mpcforum mamy o wiele mniej znane tytuły i żyją, a nawet trzymają się bardzo dobrze.

 

 

A The Forest? Jakoś sprzedało się kilka mln egzemplarzy tej gry i jakoś nie widzę działu dla niej.

 

Co ma jakaś gra singleplayer do gry mmo crpg w którą gra naraz setki tysięcy graczy?

 

 

Jaka singleplayer? xD Wiesz, że The Forest można zagrać w coopie? Widzę, że mało wiesz o tej grze.

Raz na setki tysięcy? Zauważ ile sławnych YouTuberów gra i grało w The Forst kiedy miała premierę.

 

A gra, którą przedstawiasz nie jest jakoś wybitna. Wiedząc, że ma masę bugów (bo to Bugisoft ją stworzył).

 

Sądząc po twoich wypowiedziach zgaduję, że nie grałeś nawet w to dzieło ubisoftu. Sam nie lubię ich polityki dlc oraz wydawania zbugowanych gier, jednak przy the division się postarali, a sama gra jest naprawdę bajerancka, zwłaszcza, że gra nie kończy się gdy przejdziemy fabułę, a zloty teamowe w dark MPCforum są po prostu zawsze różne i gra nie powinna się nudzić po paru tygodniach, to jest tak jak z mm w csgo, każda rozgrywka się różni.

The forest nigdy nie grałem, bo to nie moje klimaty, a temat ten jest przeznaczony na grę The Division. 

Co do:

 

 

Raz na setki tysięcy?

Nie rozumiem co chciałeś tutaj przekazać, więc poczekam na odpowiedź i dopiero wtedy postaram się na to odpowiedzieć.

 

 

Mój znajomy posiada tą grę. Byłem u niego z cztery godziny, aby sprawdzić jak ta gra sprawuje się. I myślałem, że zaraz rozwalę mu komputer za masę bugów, które spotkałem na samym początku gry.

Nie będę tutaj bronił wszystkich gier, bo żadna z nich nie jest perfekcyjna, lecz The Division... już miałem zły dzień po nim.

Tutaj przedstawiam wideo, gdzie jest (większość pokazana) masa bugów tej gry:

 

 

 

 

 

Co do:

 

 

Raz na setki tysięcy?

Nie rozumiem co chciałeś tutaj przekazać, więc poczekam na odpowiedź i dopiero wtedy postaram się na to odpowiedzieć.

 

 

Chciałem przekazać, że większość YouTuberów nagrało WIĘCEJ The Foresta w dniu premiery, niż samo The Division.

 

Nie chcę tutaj kłócić się, bo nie na tym polega, czy ma powstać dział, czy nie. To już zależy od osób z góry.

 

 

Pozdrów znajomego, który prawdopodobnie miał pobugowanego pirata na wersji jeszcze z bety. Gram od premiery, oprócz problemów przez przeładowane serwery przez pierwsze kilka godzin, nie spotkałem się z ANI JEDNYM bugiem, nawet najmniejszym. Wszystkie, prawdopodobnie, bugi zostały naprawione w trakcie bety (można znaleźć listę zawierającą 10 tysięcy wypisanych glitchów, które naprawiono). Gra daje serio dużo funu, więc jestem za działem.

poprawka.png

 

____________________ 馬鹿は死ななきゃ治らない ____________________

Opublikowano

 

 

 

 

 

 

 

Nie. Znowu gra na "kilka" tygodni, a potem cisza.

Dlatego beta biła rekordy i było 6.4 mln ludzi online? Kolego, na mpcforum mamy o wiele mniej znane tytuły i żyją, a nawet trzymają się bardzo dobrze.

 

 

A The Forest? Jakoś sprzedało się kilka mln egzemplarzy tej gry i jakoś nie widzę działu dla niej.

 

Co ma jakaś gra singleplayer do gry mmo crpg w którą gra naraz setki tysięcy graczy?

 

 

Jaka singleplayer? xD Wiesz, że The Forest można zagrać w coopie? Widzę, że mało wiesz o tej grze.

Raz na setki tysięcy? Zauważ ile sławnych YouTuberów gra i grało w The Forst kiedy miała premierę.

 

A gra, którą przedstawiasz nie jest jakoś wybitna. Wiedząc, że ma masę bugów (bo to Bugisoft ją stworzył).

 

Sądząc po twoich wypowiedziach zgaduję, że nie grałeś nawet w to dzieło ubisoftu. Sam nie lubię ich polityki dlc oraz wydawania zbugowanych gier, jednak przy the division się postarali, a sama gra jest naprawdę bajerancka, zwłaszcza, że gra nie kończy się gdy przejdziemy fabułę, a zloty teamowe w dark MPCforum są po prostu zawsze różne i gra nie powinna się nudzić po paru tygodniach, to jest tak jak z mm w csgo, każda rozgrywka się różni.

The forest nigdy nie grałem, bo to nie moje klimaty, a temat ten jest przeznaczony na grę The Division. 

Co do:

 

 

Raz na setki tysięcy?

Nie rozumiem co chciałeś tutaj przekazać, więc poczekam na odpowiedź i dopiero wtedy postaram się na to odpowiedzieć.

 

 

Mój znajomy posiada tą grę. Byłem u niego z cztery godziny, aby sprawdzić jak ta gra sprawuje się. I myślałem, że zaraz rozwalę mu komputer za masę bugów, które spotkałem na samym początku gry.

Nie będę tutaj bronił wszystkich gier, bo żadna z nich nie jest perfekcyjna, lecz The Division... już miałem zły dzień po nim.

Tutaj przedstawiam wideo, gdzie jest (większość pokazana) masa bugów tej gry:

 

 

 

 

 

Co do:

 

 

Raz na setki tysięcy?

Nie rozumiem co chciałeś tutaj przekazać, więc poczekam na odpowiedź i dopiero wtedy postaram się na to odpowiedzieć.

 

 

Chciałem przekazać, że większość YouTuberów nagrało WIĘCEJ The Foresta w dniu premiery, niż samo The Division.

 

Nie chcę tutaj kłócić się, bo nie na tym polega, czy ma powstać dział, czy nie. To już zależy od osób z góry.

 

 

Pozdrów znajomego, który prawdopodobnie miał pobugowanego pirata na wersji jeszcze z bety. Gram od premiery, oprócz problemów przez przeładowane serwery przed pierwsze kilka godzin, nie spotkałem się z ANI JEDNYM bugiem, nawet najmniejszym. Gra daje serio dużo funu, więc jestem za działem.

 

 

Nie grał na piracie. Nawet pobieraliśmy z Ubisoftu tę grę.

No widzisz, ty nie, ale my tak. ;)

Opublikowano

Jeżeli jest większe zainteresowanie grą wśród użytkowników to za ;)

Opublikowano

Jest gdzieś jakiś temat gdzie można znaleźć ludzi do wspólnej gry? Samemu jednak lipa choć da się pograć.

 

 

 

 

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...