Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak nazwać się na youtube?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.
Trochę offtopic, ale mam problem z wymyśleniem nazwy na youtube, od kilku dni próbuję wymyśleć ale nic mi nie wychodzi xD.

Dlatego zwracam się do was z prośbą, osoba która wymyśli najciekawszy nick oraz żeby był unikalny nie taki jak masa nicków na youtube.

///

Pozdrawiam, i proszę nie pisać offtopiców.

Opublikowano

Skoro nie potrafisz wymyślić sobie nazwy to jakim cudem chcesz wymyślać content, który będziesz umieszczał na kanale? Nazwij się HalfLife99

Opublikowano

Skoro nie potrafisz wymyślić sobie nazwy to jakim cudem chcesz wymyślać content, który będziesz umieszczał na kanale? Nazwij się HalfLife99

Dział CS:GO, jakieś pytania? Skoro tak to ty się nazwij Eryk99... A nie toxic jesteś, wymyśl mi nick skoro jestes moderatorem

Opublikowano

priviet321

łanszort tu mid

Half"LIVE"3

TuFu x33 

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

nagrywamcounterstrike, siemajestemandrzej, bulkazbiedronki, sprzedamrower, nwmjakinick, jestemdebilem

CPU: i5 6500 / RAM: 8GB / GPU: GTX 1070 / MOBO: MSI H110M / HDD: 1TB / SSD: Iridium PRO 

BLACKPRISON.HOSTMC.PL - najlepszy serwer prison w Polsce

Opublikowano

Skoro nie potrafisz wymyślić sobie nazwy to jakim cudem chcesz wymyślać content, który będziesz umieszczał na kanale? Nazwij się HalfLife99

Jakim cudem moderator który nie potrafi pomóc jest na tym forum? Wymyslacie debilne nicki ja mam dla cb nick "ErykMinecraftPolska" no k***a co za raki jebane on prosi o nick na youtube a wy mu podajecie nazwy zjebane typu " siemajestemandrzej " badz " bulkazbiedronki " pierdolnijcie sie w te puste lby bo wasz zaznaczony obszar jest pusty!

@JEBANYTOPIC - CS'OWY GRACZ, cokolwiek wymysl ale to nie forum do rakowiska, sory, ale wy adoptowani chyba jestescie xD pozdrawiam.

Wiem że dostanę ostrzeżenie bo oczywiscie nazwy typu " smiec " nie powinny otrzymac ostrzezenia, bardzo porządna i dojrzała administracja.

 

Śmieć - ten nikt może chwycić.

H*j ci w dupe polaczku j****y

Opublikowano

Nazwij się  Sduu.

 

 

Skoro nie potrafisz wymyślić sobie nazwy to jakim cudem chcesz wymyślać content, który będziesz umieszczał na kanale? Nazwij się HalfLife99

Jakim cudem moderator który nie potrafi pomóc jest na tym forum? Wymyslacie debilne nicki ja mam dla cb nick "ErykMinecraftPolska" no k***a co za raki jebane on prosi o nick na youtube a wy mu podajecie nazwy zjebane typu " siemajestemandrzej " badz " bulkazbiedronki " pierdolnijcie sie w te puste lby bo wasz zaznaczony obszar jest pusty!

@JEBANYTOPIC - CS'OWY GRACZ, cokolwiek wymysl ale to nie forum do rakowiska, sory, ale wy adoptowani chyba jestescie  xD pozdrawiam.

Wiem że dostanę ostrzeżenie bo oczywiscie nazwy typu " smiec " nie powinny otrzymac ostrzezenia, bardzo porządna i dojrzała administracja.

 

Śmieć - ten nikt może chwycić.

H*j ci w dupe polaczku j****y

 

 

 

Chcesz maść na ból dupy ? 

 

 


 

                                                               tumblr_nwve37p9Hz1thlv3qo1_500.gif

Opublikowano

TheGodOne

Tixu

Leeper

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...