Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nie potrafię profitować?


Sendross

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam serdecznie,
Posiadam na Morcie EK'a lvl : 75+ i gdzie nie pójdę expić to albo zabocone, albo mam waste minimum -5k/h (przynajmniej w tej chwili, kiedy expię na Necromancerach na Yala).
Zużywam OGROMNE ilości mana potionów (ok. 300 - 400/h), expie tylko z Exori Ico i czasami Exori jeśli mobków jest więcej niż 3.
Wziąłem sobie taska na 4k Necro, więc pewnie jakiś pieniążek wpadnie, aczkolwiek może jesteście w stanie polecić jakiś sposób gry lub wskazać sposoby na czysty profit?
Ewentualnie jakieś expowiska z fajnym profitem, próbowałem grać sorcem aczkolwiek wate 10-20k/h to zbyt wiele, dlatego chcę najpierw zarobić knightem =)

Za podpowiedzi postaram się odwdzięczyć - daję nagrodę niespodziankę :D

Pozdrawiam

Opublikowano

Słyszałem, że warto łowić tzw. "ice-fishing" na Svargrond oraz skupować itemy z AH taniej, a sprzedawać drożej.
Dużo idzie na tym zarobić? Jak wygląda aktualnie sytuacja z np. kasynami? Idzie coś na nich zarobić, czy to już raczej nie te czasy?
I wołam do tematu wodza czyli @rafaeru

Opublikowano

Hmm nie gram na RL od 3 miechow wiec nie wiem czy cos zmienili ale jak chcesz jakiś patent na zarobek to możesz robić tego "taska" na horna do mounta dzika ale to jest czasochłonne żeby cos zarobić. Casino Bot tez jest dobra opcja ale na morcie musiał byś się wyposażyć w vps i dobre skrypty żeby blokować depo innych casino botow. A tak to możesz spróbować latać na team hunty na hellspawny. Mimo ze profit może będzie słaby to exp powinien lecieć bardzo szybko. Polecam piraty do zarobku bo te itemy addonowe czesto lecą a są dosyć drogie i lekkie. Możesz tez skupować itemy na markecie ale ze to jest morta to nie sadze ze znajdziesz cos dobrego do skupowania. Jak cos mi się przypomnie to napisze

Opublikowano

Hmm nie gram na RL od 3 miechow wiec nie wiem czy cos zmienili ale jak chcesz jakiś patent na zarobek to możesz robić tego "taska" na horna do mounta dzika ale to jest czasochłonne żeby cos zarobić. Casino Bot tez jest dobra opcja ale na morcie musiał byś się wyposażyć w vps i dobre skrypty żeby blokować depo innych casino botow. A tak to możesz spróbować latać na team hunty na hellspawny. Mimo ze profit może będzie słaby to exp powinien lecieć bardzo szybko. Polecam piraty do zarobku bo te itemy addonowe czesto lecą a są dosyć drogie i lekkie. Możesz tez skupować itemy na markecie ale ze to jest morta to nie sadze ze znajdziesz cos dobrego do skupowania. Jak cos mi się przypomnie to napisze

A jest jakaś lista fajnych polecanych expowisk (może być do nawet do bocenia), generalnie nie chcę bocić dla realnego zarobku czy innych korzyści tylko chcę wiedzieć jak uzbierać sobie cc'ki na PACC i mieć kasę na expienie sorca.

Co jest aktualnie opłacalne ? :P

 

P.s - posiadasz może jakiś kasyno skrypt do Windbota?

Opublikowano

Market [ Itemy z Facc sprzedawaj na Pacc ] np. Tarantula Egg

Lepiej użyc 1 exori więcej niz 6 exur.

Ice-Fishing też dobry sposób, na Candii da radę zrobić 200.000 gp w godzinę, tak ryby są drogie

Zombie / Mutated Humany jest profit

Opublikowano

@officialRa

Mutated Humany spoko pomysł ogólnie, tylko niestety tak jak wspomniałem gram na Morcie, więc takie miejscówki są pełne botów (po 8 na raz potrafi latać).
Ice-fishingu spróbuję, jeśli jest aż tak kolorowo ;)

@ALL
Ponawiam ogólnie pytanie, ma ktoś może kasyno skrypt do WindBot'a (za + lub $)?

Opublikowano

Niespodziewaj sie duzych profitów takim ekiem na necro , jak juz upierasz sie to bij je na goromie.

Od siebie bym polecił taski na piraty , wolny exp ale dorobisz sobie . A od okolo 100 lvla chooseny z ed

Na helle nie chodz bo to waste , 8 nie ustoisz a bicie po 3-4 to poprostu wywalanie kasy w błoto.

Opublikowano

zrób własne kasyno, nie okradaj ludzi. Sam na anticy w 2 tygodnie zarobiłem ok 0,7kk na czysto, także polecam. Jak masz szczęście to graj u innych i po prostu wydawaj kasę na expa, na wyższych lvlu będzie większy profit.

 

Sorcem możesz iść na csy/ice golemy też dobry profit jeśli spider silki są w cenie. Jeśli to morta to siedzi tam pewnie kilka botów, którzy wywalają itemy na ziemie. Możesz pozbierać i jakieś 20k+ będzie.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Na takim EKu możesz już klepać yielothaxy na zao. Czysta przyjemność i profit. (Obecnie boci tam Pakuj Walize team ale coś sobie znajdziesz)

Od 110 lub 130 lvla polecam sea serpenty na SVAR. Cisniesz aż do znudzenia. (Pełno RP botów od kva ka i innych ale da radę)

Do tego dochodzą brimstone bugi na zao, można powiedzieć że od 130+. (1-2 boty dość często)

Vengoth castle solo też możesz wybijać od 150+. (często jakiś ED+EK tu siedzi)

Od 200 masz seacrest serpenty na oramond (zawsze wolne, polecam!), glooth bandity na oramond (ciężko wbić na duży spawn bo pozajmowane na długie godziny). Oba jakiś tam profit.

Elder wyrmy od 200 lvla na dara lurować klaty i wybijać (exp wpada ludzi nie ma ale waste).

Profit wyciągać możesz na soilach na edron już od 110 lvla lurując po 1-2 moby. (Jest tu jeden bot latający ale moby znajdziesz)

Polecam znaleźć EDa. Od 110 lvla na choseny/hero fortress możecie chodzić (morta! boty!), od 140/150 we dwóch na lower rosha z mega profitem. Później mury (drakeny) albo asury (asury zawsze zajęte!).

Do tego dochodzi profit z world eventów (hot cuisine, devovorga), world changeów (deepling bossy, hive gooeye, horestis), i innych tego typu rzeczy (lucky charms task, mouthpiece for a horn).

Opublikowano

Lion's Rock, Hidden Cult's na svargrond, Nightstalkery LB, Crystal Spider w Nibelor Cave i Formorgar Glacier i Killer Caimany. Lion's Rock i Killer Caimany tam bedziesz mial najwiecej botow pewnie. Ice Fishing bardzo dobry profit, ale nie patrzył bym na Twoim miejscu teraz na profit tylko lecial z expem.

66j32w.jpg
 
Sprawdź mój tutorial na temat demonbuddy!

Nie odpowiadam na wiadomości prywatne.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...