Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego nie działa Banner serwera?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałem zadać pytanie, mianowicie - dlaczego nie działa banner serwera? Ustawiłem wszystko w Wirtualnym Serwerze (link grafiki, link do strony oraz rozmiary), jednak banneru nie widać nadal. Logi również zatwierdziły zmianę. Serwer nie posiada jak na razie licencji, czy to może być tym spowodowane? Proszę o szybką pomoc.

 

Pozdrawiam,
Adder.

 

Opublikowano

Czy na 100% podałeś poprawny link?

Czy baner nie działa każdemu czy tylko tobie?

Opublikowano

Czy na 100% podałeś poprawny link?

Czy baner nie działa każdemu czy tylko tobie?

Link na 100% poprawny.

Każdemu nie działa.

 

Upewnij się, że przed linkiem masz 

http://

  :v

Upewniłem się.

 

Opublikowano

 

Czy na 100% podałeś poprawny link?

Czy baner nie działa każdemu czy tylko tobie?

Link na 100% poprawny.

Każdemu nie działa.

 

Upewnij się, że przed linkiem masz 

http://

  :v

Upewniłem się.

 

 

Przez przeglądarkę widzisz baner? 

Opublikowano

 

 

Czy na 100% podałeś poprawny link?

Czy baner nie działa każdemu czy tylko tobie?

Link na 100% poprawny.

Każdemu nie działa.

 

Upewnij się, że przed linkiem masz 

http://

  :v

Upewniłem się.

 

 

Przez przeglądarkę widzisz baner? 

 

Nie rozumiem pytania...

 

Opublikowano

Potrzebne pakiety:

 

# apt-get install php5

# apt-get install php5-gd

 

Dobrze zainstalować apache :) 

# apt-get install apache2

 

Sprawdź czy poprzez przeglądarkę działa Ci banner.

Opublikowano

Lol nie lepiej wstawić obrazek na host mpc i potem na serwer ja tak zawsze robię i działa­

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Lol nie lepiej wstawić obrazek na host mpc i potem na serwer ja tak zawsze robię i działa­

A co jeżeli baner jest interaktywny?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...