Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

AvoestCraft


TheLastOne

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wybacz :p zapomniałem napisać warunków.


 


WL jest po to aby zapobiec multikontom oszustów i cziterów.


Każdy chętny zostanie dodany do WL


 


Ma mi to pomóc z kontrolą adresów IP które nawet "zmienione"


nie zmieniają się w 100%


 


Zapewni nam to milszą i bardziej kulturalną rozgrywkę


 


 


Podania do WL będą rozpatrzone w tym poście,


proszę tylko podać dokładny nick :)


Aegris RPG [Mod]


Forum serwera: Aegris.cba.pl/aegrisforum [ Faza tworzenia]


Prezentacja: Link

Opublikowano

niestety ale prezentacja bardzo wiele traci w moich oczach z powodu braku screenów

Jedno pytanie, zauważyłem że w każdym temacie piszesz o SS

 

Jeżeli grałeś kiedykolwiek na wersjach InDev, Alpha bądź beta sam dojdziesz do tego że serwer typu "Survival" ten prawdziwy stary nie ma budowli, pojawiasz się w losowym miejscu na świecie i grasz.

Nigdy nie było sapwnu na starych wersjach, zawsze gracz pojawiał się na losowym miejscu i tak grał

Aegris RPG [Mod]


Forum serwera: Aegris.cba.pl/aegrisforum [ Faza tworzenia]


Prezentacja: Link

Opublikowano

 

niestety ale prezentacja bardzo wiele traci w moich oczach z powodu braku screenów

Jedno pytanie, zauważyłem że w każdym temacie piszesz o SS

 

Jeżeli grałeś kiedykolwiek na wersjach InDev, Alpha bądź beta sam dojdziesz do tego że serwer typu "Survival" ten prawdziwy stary nie ma budowli, pojawiasz się w losowym miejscu na świecie i grasz.

Nigdy nie było sapwnu na starych wersjach, zawsze gracz pojawiał się na losowym miejscu i tak grał

No to czym różni się ten serwer od innych?

 

images.jpg

Opublikowano

Tym że nie jest to kolejna kopia EasyHC, EasySurvival albo PlotMe Survival i innych tego typu rzeczy.


Srię czystych Survivali zapoczątkował pewien użytkownik tego forum, od tej pory pojawiają się jego kopie, nie jestem pierwszy lecz kolejny który stara się przywrócić ład na serwery.


 


A czym różnić się będzie mój, a tym że na serwerze pozwolę grać tylko osobom które potrafią się zachować, pisać i nie wyzywać każdego na czacie, takich którzy z gry czerpać będą przyjemność, którzy jak kiedyś pokażą że wciąż grają tutaj normalni ludzie a nie dzieci ;)


Aegris RPG [Mod]


Forum serwera: Aegris.cba.pl/aegrisforum [ Faza tworzenia]


Prezentacja: Link

Opublikowano

Serwer fajny, wszedłem i pograłem.

Wersja 1.5 robi swoje, spawn jak kiedyś malutki i bez przesadny :)

 

Brak lagów i innych głupich rzeczy, drop z rud naprawdę daje radę :)

Mam nadzieję że serwer długo się utrzyma

TEMAT


 


Opublikowano

napisz jak będzie grało +100 osób ;) generalnie pograł bym nawet i na tym 1.5.2 jednak na takim nierozreklamowanym serwerze mi się nie chce ;\ mało osób, mało klep i no nudy a żeby pobudować to mogę iść na freebuilda. Prezka nawet może być, ogólnie powodzenia z serwerem, fajnie jak by wypalił na dłuższą metę ;]

Jeśli chcesz abym odpisał w temacie, oznacz mnie @Manna;3


 


 


 ;-)

Opublikowano

@Up, póki co nie ma whitelisty, pisałem z autorem i była odpowiedź że gdy serwer osiągnie jakąś ilość graczy wtedy ją włączy dla umilenia nam gry, póki co jej nie posiada

TEMAT


 


Opublikowano

White List, jest wyłączona, póki co pozwalam na swobodne wchodzenie na serwer

Aegris RPG [Mod]


Forum serwera: Aegris.cba.pl/aegrisforum [ Faza tworzenia]


Prezentacja: Link

Opublikowano

Spoczko :)

 

White List, jest wyłączona, póki co pozwalam na swobodne wchodzenie na serwer

Opublikowano

Niby wszystko super, prezentacja ogarnięta.

Na serwerze jest całkiem miło, tylko szkoda, że na wersji 1.5.2.

Opublikowano

@Vindow , mam pomysł odpalić ją na wersji 1.7.10 ponieważ tam huzuni oraz nodus mają "zepsutego" xraya.

nie wyszukuje on bloków itd, a reinstalacja serwera na 1.7.10 to 5minut roboty

Aegris RPG [Mod]


Forum serwera: Aegris.cba.pl/aegrisforum [ Faza tworzenia]


Prezentacja: Link

Opublikowano

@Woxer

Jak pisałem, nie włączyłem na razie WL.

Poczekam z tym do pierwszego oszusta :)

Póki co można wejść bez ograniczeń na serwer

Aegris RPG [Mod]


Forum serwera: Aegris.cba.pl/aegrisforum [ Faza tworzenia]


Prezentacja: Link

Opublikowano

Serwer fajny, miło się gra, oraz jest drop z rudy.

Brakuje tylko z kim grać, ale jest to błędne koło do czasu.

 

Wchodzi gracz > Pogra 10minut bo nikogo nie ma i wychodzi > wchodzi kolejny pogra 10 minut i wychodzi bo nikogo nie ma.

Chcesz pograć z kimś posiedź na serwerze trochę, wejdzie ktoś inny, a potem jeszcze kolejne osoby, z czasem serwer osiągnie pewną liczbę z która będzie się można było pobawić na serwerze

TEMAT


 


Opublikowano

Niestety, tak to wygląda.

Ale nic nie poradzę, staram ię jak najbardziej rozreklamować serwer

Aegris RPG [Mod]


Forum serwera: Aegris.cba.pl/aegrisforum [ Faza tworzenia]


Prezentacja: Link

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...