Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Mal Fenume | 97j+99 (DS) | x5 Exp | 30% Drop | START 27.03.2016


elementh

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakbym mógł jeszcze ściągnąć clienta ze strony to by było fajnie.

a zrobiłeś konto i się zalogowałeś - mnie sie udało ścignąć w ten sposób :lenny:

Opublikowano

Juz mi sie podoba choc to dopiero poczatek, wracaja wspomnienia :) Pamietajcie, to MY tworzymy serwer wiec zachecam wszystkich do gry! Do zoba! :)

Opublikowano

Bardzo nam miło słyszeć/czytać słowa uznania kierowane w stronę serwera. Dokładamy wszelkich starań aby było tylko lepiej. Mamy ciekawy plan na zachęcenie większej ilości graczy, który niebawem wdrożymy. Póki co jest niewiele online, ale mimo to atmosfera całkiem przyjazna. Oby tak dalej :)

Opublikowano

 

Jakbym mógł jeszcze ściągnąć clienta ze strony to by było fajnie.

a zrobiłeś konto i się zalogowałeś - mnie sie udało ścignąć w ten sposób :lenny:

 

Tak jestem ciągle zalogowany.

Dochodzi mi podczas pobierania do 70-80 MB i wyskakuje błąd pobierania..

Opublikowano

Jeśli nie uda się sciagnac. To polecam wyłączyć antywirusa tymczasowo na czas pobierania. Jeśli to nie pomoże to wrzucimy na inne serwery, ale Google wydaje się być najbardziej wiarygodnym.

Opublikowano

Przykro mi ale nie chcę mi się dalej męczyć ze ściąganiem tego clienia, który i tak w połowie się nie ściąga..

Szkoda, bo brakuje ludzi .....a  wersja jest super . Jak tak dalej będzie to długo nie postoi.  Spróbujcie się przełamać - zagrajcie ^^ ^^ ^^

Opublikowano

logo.png


 


LINK: http://mal-fenume.pl


 


 


 


Wersją serwera będzie niezmiennie 97j+DS.


 


 


startu będzie działał nieprzerwanie 24 godziny na dobę,


przy maksymalnej ilości graczy online opiewającej na okrągłe 1 000 !


 


 


 


 


 


Konfiguracja:


 


 


Na serwerze będzie obowiązywał EXP na poziomie x10,


zaś DROP - 50%.


 


Każda mapa będzie podzielona na graczy o odpowiednim, wymaganym resie.


Ilość spotów będzie dopasowana do średniej ilości graczy OnLine.


 


 


 


 


 


RESETY:


 


Resety standardowo wykonywane będą na 350 levelu.


 


Po wykonaniu resa, poziom postaci gracza


 


zostanie automatycznie cofnięty przez nasz system do 250.


 


 


Co każde 10 resów gracz będzie mógł wbić dowolną,


 


wybraną przez siebię opcją w dowolny item,


 


czy też podnieść poziom itemu na +13 czy +15.


 


 


 


 


BC


 


Co godzinę, każdy gracz będzie mógł sprawdzić swoich sił na Blood Castle.


 


W pojedynkę jednak nigdy nie wygra - musi więc stworzyć silne party.


 


Zwycięscy na zakończenie eventu otrzymują po jednym unikatowym itemie.


 


 


 


DS


 


W Devil Square otrzymasz o 30% więcej EXP niż na spocie!


 


 


 


 


LINK: http://mal-fenume.pl


Opublikowano

Proszę o wytłumaczenie powyższego postu - ja nie ogarniam. Czy to będzie inny serwer, czy zmiana nazwy i od nowa?

Chyba trzeba czegoś więcej niż old wersja aby zainteresować graczy, ale czego sam nie wiem.

Może dla odmiany Admin zapłaci graczom za grę na serwie? :lenny: :lenny: :lenny: :lenny: :lenny:

Opublikowano

Chętnie bym pograł bardzo chętnie, lecz 2 online na prawdę odstrasza...  Y-world/knight mu/ y-world 2........ Serwerów na tej wersji w ostatnich latach było kilka a kończyło się zawsze tak samo i teraz widzę podobnie przyszłość...

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...