Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Drużyna mpcforum w nowej lidze


Immoral

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

za parę dni startuje nowa liga Reall handball, wpadłem na pomysł byśmy zebrali osiem osób i wystartowali w tym, że turnieju. Co Wy na to?

805491408806070489277.png


  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mogę zagrać jeśli będzie jakiś porządny team. Ale wolałbym gry na big'u albo classic'u.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Hand? Z chęcią, ale tak jak mówi Heniuś, lepiej by było na futsalu.

Real hand

 

 

Jak od siebie dodam, że grałem w poprzedniej lidze, która wygrałem. Osobiście uważam, że futsale/handballe/bigi etc. są już przereklamowane, a w rh liczy się zgranie i kreatywność.

805491408806070489277.png


Opublikowano

Imo regulamin jest przekombinowany. Uwielbiam haxball ze względu na swoją prostotę i swobodę, a ten real handball mocno ogranicza zawodników.

Jak coś to mogę grać, ale najpierw proponuję potrenować.

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Ogólnie to przydałby Nam się jakiś hoster @Valze

Jaką proponujecie nazwę, nicki takie same jak tutaj?

Nicki mysle takie jak tutaj, ale jesli to ma byc taka forumowa ekipa i ze niby mamy promowac mpc to na pewno nazwa zwiazana z mpc, no chyba ze chcemy sobie tak o dla fun'u pograc dla siebie ;p

Opublikowano

 

Ogólnie to przydałby Nam się jakiś hoster @Valze

Jaką proponujecie nazwę, nicki takie same jak tutaj?

Nicki mysle takie jak tutaj, ale jesli to ma byc taka forumowa ekipa i ze niby mamy promowac mpc to na pewno nazwa zwiazana z mpc, no chyba ze chcemy sobie tak o dla fun'u pograc dla siebie ;p

 

Jasne ekipa tylko z forumka, a co do nazwy to szczerze powiedziawszy jest mi to obojętne :D

805491408806070489277.png


Opublikowano

 

Jasne ekipa tylko z forumka, a co do nazwy to szczerze powiedziawszy jest mi to obojętne :D

No to może coś związanego z mpc, jednak tu się "poznaliśmy" i zebraliśmy to byśmy mogli też w jakiś sposób dodatkowo pomóc w promocji forum ;)

taka moja sugestia, co inni na to?

Opublikowano

 

 

Jasne ekipa tylko z forumka, a co do nazwy to szczerze powiedziawszy jest mi to obojętne :D

No to może coś związanego z mpc, jednak tu się "poznaliśmy" i zebraliśmy to byśmy mogli też w jakiś sposób dodatkowo pomóc w promocji forum ;)

taka moja sugestia, co inni na to?

 

Dobry pomysł (y) Jak już mamy startować to wypromujmy trochę forum.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

 

 

 

Jasne ekipa tylko z forumka, a co do nazwy to szczerze powiedziawszy jest mi to obojętne :D

No to może coś związanego z mpc, jednak tu się "poznaliśmy" i zebraliśmy to byśmy mogli też w jakiś sposób dodatkowo pomóc w promocji forum ;)

taka moja sugestia, co inni na to?

 

Dobry pomysł (y) Jak już mamy startować to wypromujmy trochę forum.

 

 

Wypromować najpopularniejsze forum o grach w polsce, nie no trzeba reklamy tutaj.

 

 

 

 

Jasne ekipa tylko z forumka, a co do nazwy to szczerze powiedziawszy jest mi to obojętne :D

No to może coś związanego z mpc, jednak tu się "poznaliśmy" i zebraliśmy to byśmy mogli też w jakiś sposób dodatkowo pomóc w promocji forum ;)

taka moja sugestia, co inni na to?

 

 

Może MPCTeam ? :D A rh jest spoko jak się dużo ćwiczy, bo tak zagrać bo zagrać to się nie zgramy.

Opublikowano

 

 

 

 

Jasne ekipa tylko z forumka, a co do nazwy to szczerze powiedziawszy jest mi to obojętne :D

No to może coś związanego z mpc, jednak tu się "poznaliśmy" i zebraliśmy to byśmy mogli też w jakiś sposób dodatkowo pomóc w promocji forum ;)

taka moja sugestia, co inni na to?

 

Dobry pomysł (y) Jak już mamy startować to wypromujmy trochę forum.

 

 

Wypromować najpopularniejsze forum o grach w polsce, nie no trzeba reklamy tutaj.

 

 

 

 

Jasne ekipa tylko z forumka, a co do nazwy to szczerze powiedziawszy jest mi to obojętne :D

No to może coś związanego z mpc, jednak tu się "poznaliśmy" i zebraliśmy to byśmy mogli też w jakiś sposób dodatkowo pomóc w promocji forum ;)

taka moja sugestia, co inni na to?

 

 

Może MPCTeam ? :D A rh jest spoko jak się dużo ćwiczy, bo tak zagrać bo zagrać to się nie zgramy.

 

Wiadomo, dlatego konieczny jest hoster.

805491408806070489277.png


Opublikowano

MPCrew? Jakby grali, to hostem mógłby być lemon albo hapi. U Valze są c*****e pingi ;)

Weź zrób jeszcze jakiś herb :D:D:D

805491408806070489277.png


Opublikowano

ja też chętnie pogram ale w ekipie tej ligi są same kurwie typu modem który mnie wyzywa na gg albo goguś który ma neta 5/5 dl/up DD

mam tam nawet konto a znam kilku ludzi stamtąd więc chętnie pogram

nawet ich do proserwera zgłaszałem ale cicho XDD

Opublikowano

ja też chętnie pogram ale w ekipie tej ligi są same kurwie typu modem który mnie wyzywa na gg albo goguś który ma neta 5/5 dl/up DD

mam tam nawet konto a znam kilku ludzi stamtąd więc chętnie pogram

nawet ich do proserwera zgłaszałem ale cicho XDD

Za słaby jesteś na te progi.

 

Pogadajcie z Mentosem jak chcecie host'a, u niego jest okej.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

 

ja też chętnie pogram ale w ekipie tej ligi są same kurwie typu modem który mnie wyzywa na gg albo goguś który ma neta 5/5 dl/up DD

mam tam nawet konto a znam kilku ludzi stamtąd więc chętnie pogram

nawet ich do proserwera zgłaszałem ale cicho XDD

Za słaby jesteś na te progi.

 

Pogadajcie z Mentosem jak chcecie host'a, u niego jest okej.

 

spaduwa raketti :v

 

tam mają swoich hosterów więc nie wiem o czym wy gadacie xdxd

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...