Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd podczas grania w Minecrafta - utracono połączenie


Sewox5152

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, ostatnio załozyłem sobie serwer minecraft ale po pewnym czasie wywala mnie i pisze: Utracono połączenie Internal Exception: io.netty.handler.codec.DecoderException:java.lang.OutOfMemoryError

(Gram na minecraft by zyczu) ale mój brat też gra na komputerze ale go nie wywala a ja gram na laptopie. Co zrobić żeby nie było tego błędu? Proszę o pomoc  :D  xD 

Opublikowano

Wpierw zaktualizuj jave do najnowszej wersji. Zoptymalizuj trochę minecraft'a.

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

W błędzie pisze o zbyt małej ilości pamięci.

 

OutOfMemoryError - błąd, brak pamięci w luźnym tłumaczniu

 

Sprawdź ile masz ramu w mc przydzielone, ile masz w kompie.

Aegris RPG [Mod]


Forum serwera: Aegris.cba.pl/aegrisforum [ Faza tworzenia]


Prezentacja: Link

Opublikowano

Tylko wiesz że nie możesz dać 2 z 2 gb ramu do mc bo komputer zabiera też swoją część.

 

Pobierz zyczu i tam sprawdź ile możesz ramu dodać, nie musisz się logować

Aegris RPG [Mod]


Forum serwera: Aegris.cba.pl/aegrisforum [ Faza tworzenia]


Prezentacja: Link

Opublikowano

Sprawdź ile masz pamięci RAM w komputerze, następnie jej zużycie. Odejmij całą pamięć RAM od aktualnego zużycia i przypisz Minecraftowi 70% tej wartości. Następnie spróbuj uruchomić grę ponownie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...