Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Aragium.pl [Easy / Medium] [Nowa wersja]


SfPrivatePl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

#REKLAMA#

#

#

#
#

#

#
#
#

#

#
#
#

#

#

#

#

Witajcie!

Z dniem dziesiejszym pragnę Was zaprosić na najlepszy serwer Shakes & Fidget na nowej wersji we Wszechświecie.

 

Krótko i na temat - celem serwera jest wyszukanie jak największej ilości bugów, po czym ich naprawieniu.

12.03.2016 r. 16:00 wystartuje oficjalna wersja, a dotychczasowa jest betą.

 

Co znajdziecie na serwerze?

Wszystko - począwszy od karczmy, a skończywszy na lochach i wojnach gildii.

Dodatkowo dodaliśmy tymczasowy czat na dole strony, powtarzam tymczasowy, będzie inny, zaś ten przez niecały tydzień będzie służył do komunikacji.

 

Nie zamierzam dawać screenów - chcesz zobaczyć? - Wejdź i sam sprawdź. ;)

 

Tyle na tę chwilę w temacie, za niedługo otrzymacie więcej informacji.

 

Link do serwera: http://s4.aragium.pl

Opublikowano

1 Witam ile grzybków na start będzie i czy trudno będzie zdobyć grzyby :)?

2 Jak z expem / goldem  :) ?

3 Czy będzie  całkiem normalny item shop chodzi o ceny :)?

 

Pozdrawiam BBG

Opublikowano

1 Witam ile grzybków na start będzie i czy trudno będzie zdobyć grzyby :)?

2 Jak z expem / goldem  :) ?

3 Czy będzie  całkiem normalny item shop chodzi o ceny :)?

 

Pozdrawiam BBG

1. Na razie jest bodajże milion. Na oficjalnej wersji nie wiem sam ile będzie.

2. Szybko idzie.

3. Normalny - lecz to nie będzie ItemShop, lecz grzybiarz w grze. :)

 

­

Opublikowano

Strefa mroku - każdy ma 10 milionów więcej hp, 100 więcej lvli i +5000 wszystkie cechy. 

W aparacie fortuny dostaje się 420 grzybów, których i tak się nie dostaje.

Czy wam to trochę nie wydaje się podejrzane?

Skopiowane od sf-game.tk?

Opublikowano

Strefa mroku - każdy ma 10 milionów więcej hp, 100 więcej lvli i +5000 wszystkie cechy. 

W aparacie fortuny dostaje się 420 grzybów, których i tak się nie dostaje.

Czy wam to trochę nie wydaje się podejrzane?

Skopiowane od sf-game.tk?

Chyba im pliki od sprzedał dobra cena każdego przekona sam pisał że pliki na sprzedaż robi  xD:)

Opublikowano

 

Strefa mroku - każdy ma 10 milionów więcej hp, 100 więcej lvli i +5000 wszystkie cechy.

W aparacie fortuny dostaje się 420 grzybów, których i tak się nie dostaje.

Czy wam to trochę nie wydaje się podejrzane?

Skopiowane od sf-game.tk?

Chyba im pliki od sprzedał dobra cena każdego przekona sam pisał że pliki na sprzedaż robi xD:)
Ilnezid nie kupił żadnych plików,ponieważ po co ma wydawać kasę skoro sam może je zrobić?
Opublikowano

Nie rozumiem, sprawdz dokładnie, zobacz kiedy prace nad aragium sie zaczely, jedynie moje pliki nie byly optymalne pod wzgledem szybkosci + kilka bugow to wzialem Marcela, mi to tam lotto

 

przerwa techniczna - zaraz 1/2 minutowa (zmiana apache na nginx)

 

Jak coś kiedyś pójdzie nie tak i udostępnie pliki, to powiesz co innego :)

https://scr.hu/keq3wX

https://scr.hu/8ly2RM

Opublikowano

 

 

Strefa mroku - każdy ma 10 milionów więcej hp, 100 więcej lvli i +5000 wszystkie cechy.

W aparacie fortuny dostaje się 420 grzybów, których i tak się nie dostaje.

Czy wam to trochę nie wydaje się podejrzane?

Skopiowane od sf-game.tk?

Chyba im pliki od sprzedał dobra cena każdego przekona sam pisał że pliki na sprzedaż robi xD:)
Ilnezid nie kupił żadnych plików,ponieważ po co ma wydawać kasę skoro sam może je zrobić?

 

 

Kupił

Opublikowano

i jak na razie serwer off xD


 

 

 

Strefa mroku - każdy ma 10 milionów więcej hp, 100 więcej lvli i +5000 wszystkie cechy.
W aparacie fortuny dostaje się 420 grzybów, których i tak się nie dostaje.
Czy wam to trochę nie wydaje się podejrzane?
Skopiowane od sf-game.tk?

Chyba im pliki od sprzedał dobra cena każdego przekona sam pisał że pliki na sprzedaż robi xD:)
Ilnezid nie kupił żadnych plików,ponieważ po co ma wydawać kasę skoro sam może je zrobić?

 

 

Kupił

 

a nie mówiłem :P

Opublikowano

i jak na razie serwer off xD

 

 

 

Strefa mroku - każdy ma 10 milionów więcej hp, 100 więcej lvli i +5000 wszystkie cechy.

W aparacie fortuny dostaje się 420 grzybów, których i tak się nie dostaje.

Czy wam to trochę nie wydaje się podejrzane?

Skopiowane od sf-game.tk?

Chyba im pliki od sprzedał dobra cena każdego przekona sam pisał że pliki na sprzedaż robi xD:)
Ilnezid nie kupił żadnych plików,ponieważ po co ma wydawać kasę skoro sam może je zrobić?

 

 

Kupił

 

a nie mówiłem :P

Przeciez mam swoje pliki na kompie, backup ich mam, jedyne co w nich jest zle to troche bugow + slaba szybkosc, dlatego marcela uzylem, nie rozumiem o co sie spinacie, wtf

 

https://scr.hu/2NOyz1 pfff 

 

­

Opublikowano

kiedy serw online :)

 

PS : Jak coś oprogramowanie optymalizujące serwer mogę podrzucić

Nie, thx.

Maszynę już technik skonfigurował, zaraz przeniosę i skonfiguruję pliki i będzie ok + ip zmienię.

 

­

Opublikowano

 

kiedy serw online :)

 

PS : Jak coś oprogramowanie optymalizujące serwer mogę podrzucić

Nie, thx.

Maszynę już technik skonfigurował, zaraz przeniosę i skonfiguruję pliki i będzie ok + ip zmienię.

 

­

 

No ok  ile ci zajmie przeniesienie na nowy sprzęt ?

 

Nieskończoną awke zostawisz xD?

Opublikowano

 

 

 

Strefa mroku - każdy ma 10 milionów więcej hp, 100 więcej lvli i +5000 wszystkie cechy.

W aparacie fortuny dostaje się 420 grzybów, których i tak się nie dostaje.

Czy wam to trochę nie wydaje się podejrzane?

Skopiowane od sf-game.tk?

Chyba im pliki od sprzedał dobra cena każdego przekona sam pisał że pliki na sprzedaż robi xD:)
Ilnezid nie kupił żadnych plików,ponieważ po co ma wydawać kasę skoro sam może je zrobić?

 

 

Kupił

 

Fajne pliki masz :)

Opublikowano

No ja napisałem to, tamto, może dodam to i tamto jak będziecie grzeczni. xD Człowieku, Twoja pycha wyprzedza Ciebie samego, wywyższasz swoje umiejętności, a ledwo co potrafisz. Pliki Marcela, ciekawe, a podobno jesteś taki super mocny w te klocki i pisanie tego nowego swf'a jest takim ezem dla Ciebie. xD W sumie wyszedł standard 3/4 użytkowników MPC, "co to ja nie potrafię, jestem mistrzem", a potem jedno wielkie g.

 

Nie polecam serwera, lepiej zaczekać aż wyjdzie serwer Gila.

Opublikowano

­Nie rozumiem co się dzieje.
Wciskasz wszystkim kit jaki to prosto napisać pliki a później kupujesz pliki i dalej kłamiesz że kupiłeś po to by coś tam naprawić.

Po co tak kłamać? I tak kto ma grać to zagra.
 

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Przeciez mam swoje pliki na kompie, backup ich mam, jedyne co w nich jest zle to troche bugow + slaba szybkosc, dlatego marcela uzylem, nie rozumiem o co sie spinacie, wtf

To ja nie ogarniam, napisałeś swoje pliki ale serwer postawiłeś na kupionych?

Hejo

Opublikowano

Kupiłeś.

W piramidzie szaleństwa 10 przeciwnik to rycerz posępnego czerepu tak jak na plikach Marcela. Nie wiem czy tak zawsze jest, ale trzeba czekać 2 godziny na walkę z lochami gildii.

Opublikowano

kupil czy nie i co wam do tego? wazne ze bedzie jakis serv na nowych plikach .. ciagle powstaja servy na starych az sie rzygac chce......

 

spinacie sie ale zagrac zagracie jak bedzie oficjalny start...

 

SfPrivatePl swietna robota czekam na oficjalny start :) powodzenia

luffy-impressed-crying-one-piec.gif?w=35

Opublikowano

kupil czy nie i co wam do tego? wazne ze bedzie jakis serv na nowych plikach .. ciagle powstaja servy na starych az sie rzygac chce......

 

spinacie sie ale zagrac zagracie jak bedzie oficjalny start...

 

SfPrivatePl swietna robota czekam na oficjalny start :) powodzenia

Jaka robota? On postawił serwer na kupionych plikach, a to każdy potrafi.

45dc18f721.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...