Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tanie cuś pod cs;go


GhaosH

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. 

Aktualnie posiadam:

 

-amd athlon 64 x2 4600+  2,41 ghz

- nvidia geforce 8600gt  256mb

- 4gb ram

- płyt : asusTek M2N-E

 

I szczerze w cs; go nie gra sie tak źle oprócz czasami szybkich akcji oraz smoke'ów.

Nie będe podawał budżetu ponieważ nie wiem za ile..

..za ile dałoby złożyć komputer, który miałby chociaż stabilne 60+ffps.

 

8029814539102191282137.jpeg

Opublikowano

Zakładam, że części mogą być używane, bo chcesz jak najtaniej.

Określ tak mniej więcej ile możesz wydać: 200, 500, 1000.

Karta do wymiany, podaj zasilacz ale pewnie szału nie będzie więc też do wymiany.

Jak miałbyś troche wiecej kasy to i procek ale co za tym idzie płyta i pewnie RAM.

Opublikowano

Mialem nadzieje, ze lepsze czesci bedziesz mial, no ale to i3 2120 + plyta h61 + 4gb ram ddr3 to juz 350zl przynajmniej, gtx 460 to tez 150zl, wiec brakuje jeszcze na chociaz uzywanego chiefteca z 70-80zl, obudowa na chwile moze zostac. Od biedy to taki zestaw: g2020 + gts 450 + markowe mobo h61 + 2 lub 4gb ram ddr3 + chieftec 500w + obudowa chiefteca (sa po 50zl na allegro) 

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Płyta i RAM zostaje, bo przy takim budżecie nie ma co zmieniać.

Zasilacz na ten: http://allegro.pl/zasilacz-chieftec-gps-450aa-101-a-450w-pewny-i6036471240.html

Karta ta: http://allegro.pl/karta-graficzna-gainward-geforce-gtx460-hdmi-i6037003561.html

Procesor ten: http://allegro.pl/amd-phenom-x4-9650-4x2-3ghz-am2-mocny-gw-rach-i6024455444.html

 

Nie muszą być konkretnie te aukcje ale chodzi o te modele. Wyjdzie za to około 450zł + przesyłki, więc mieścimy się w 500zl

 

 

@down

Też racja, jak uda mu się wyłapac 7770 do 250zł to się opłaca.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...